خوش آمدید به انجمن ای فری

بازدیدکننده گرامی برای دسترسی به تمامی امکانات در انجمن عضو شوید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعات ایجاد کنید ، پاسخ به موضوعات موجود ارسال کنید ، به اعضای انجمن امتیاز دهید ، اقدام به خرید و فروش کنید ، و موارد دیگر. عضویت، سریع و کاملاً رایگان است ، پس منتظر چی هستی؟

درخواست راهنمایی

اگر نیاز به راهنمایی دارید درخواست خود را ثبت کنید

فروشگاه

قالب و افزونه و محصولات خود را میتوانید اینجا خرید و فروش کنید

دانلود منابع

قالب و افزونه های جدید و بروز را میتوایند از اینجا دانلود کنید

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,188
آنتی ویروس
خوب همونطور که اطلاع دارید شما وقتی از سایت های نمایش فیلم آنلاین اشتراک ویژه میخرید و فیلمی رو دانلود میکنید بعد از این دانلود فیلم شما تنها اجازه تماشا کردن اون رو با خود نرم افزار ارائه شده شرکت رو دارید حالا چه داخل دستگاه اندرویدی چه لب تاپ و... ، حالا من توی این آموزش به شما یاد میدم تا چطوری این فایل های تصویری رو آنلاک کنید و بتونید اونهارو با Pot Player ، Media Player و... و یا حتی داخل دستگاه دی وی دی یا تلویزیونتون تماشا کنید ، بدون افت کوچکترین کیفیت و با سرعت بسیار بالا !
خوب ابتدا ما نیاز به نرم افزار زیر داریم که از این لینک میتونید دریافت کنید : دانلود درسایت
خوب حالا نرم افزار رو باز کنید و فایل تصویری مورد نظر رو از داخل پوشه ذخیره فیلم انتخاب کنید
Ashampoo_Snap_2018.10.30_01h24m13s_002_Digital Video Repair v3-5-5-0 - -http---www-risingresea...png
خوب ابتدا اروری مبتنی بر اینکه این فرمت ناشناس هست دریافت خواهید کرد ، اما شما تایید کنید و گرینه Yes را بزنید
حال محل خروجی گرفتن را انتخاب کنید که من روی دسکتاپم قرار دادم و گزینه Repair را بزنید
Ashampoo_Snap_2018.10.30_01h27m14s_003_Digital Video Repair v3-5-5-0 - -http---www-risingresea...png
بعد از چند لحظه دوباره شما باید مسیر فایل ویدئویی که در ابتدا به برنامه دادید رو بهش بدید دقت کنید همون فایل اول رو
خوب حالا صبر میکنیم و میبینیم که به سرعت فایل آنلاک میشه
Ashampoo_Snap_2018.10.30_01h29m19s_004_.png
خوب همونطور که توی تصویر مشاهده میکنید فایل آنلاک شده و قابلیت پخش با هر نرم افزاری رو داره حتی پیش نمایش آیکونش هم نمایش داده میشه
حالا فایل رو با Pot Player محبوب تست میکنم
Ashampoo_Snap_2018.10.30_01h31m19s_005_.png

آخرین ویرایش

Dalghak_NET

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
6
آقا شیر مادر عزیزت حلالت ، دمت گررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررم

nerya2000

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
4
سلام برای من گذینه ریپیر غیرفعال میشه،چه کنم؟

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,188
آنتی ویروس

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,188
آنتی ویروس

nerya2000

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
4
فیلم رو Input کردید ؟
اگر این کار رو کردید و مشکل پابرجاست روی تلگرام در ارتباط باشید تا بررسی کنیم براتون
فیلم رو Input کردید ؟
اگر این کار رو کردید و مشکل پابرجاست روی تلگرام در ارتباط باشید تا بررسی کنیم براتون
ممنون از کمکتون مشکل از این بود که مسیر فایل فارسی بود!

ALI1154

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
2
برا راهکار دانلود فیلم ها دمت گرم دسمریزاد داداش با این راهکارت خواستم تشکر کنم اما جاش رو پیدا نکردم اینجا پیام گذاشتم

lord

کاربر افتخاری
امتیاز واکنش
20
سلام من فایل فیلمی دیگه ای دارم که قفل گزاری شده و به صورت EXE در امده . چطور میشه بازش کرد؟

این آموزش که گذاشتی اصلا کرک و هک نیست که اصلا

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,188
آنتی ویروس
سلام من فایل فیلمی دیگه ای دارم که قفل گزاری شده و به صورت EXE در امده . چطور میشه بازش کرد؟

این آموزش که گذاشتی اصلا کرک و هک نیست که اصلا
سلام
خیر اصلا کرک و هک و ... توی انجمن قرار داده نیشه

فایل EXE هم آنلاک کردنش خیلی زمانبر و دردسر داره چون کد میخوره

lord

کاربر افتخاری
امتیاز واکنش
20
بله انلاک و کرک کلی فرق دارن :ROFLMAO::LOL:

فایل EXE هم آنلاک کردنش خیلی زمانبر و دردسر داره چون کد میخوره
پس شدنی اه ؟ فکر میکردم نشدنی اه :cry: شکست عشقی خوردم

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,188
آنتی ویروس
بله انلاک و کرک کلی فرق دارن :ROFLMAO::LOL:

پس شدنی اه ؟ فکر میکردم نشدنی اه :cry: شکست عشقی خوردم
شدنی که میشه ولی مثل باز کردن یه فایل فشرده پسورد دار میمونه که باید یه چند روزی سپری شه تازه شاید آنلاک بشه ، حالا فی الحال که ابزاری منتظر نشده برای آنلاکش

Usernone

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
1
خوب همونطور که اطلاع دارید شما وقتی از سایت های نمایش فیلم آنلاین اشتراک ویژه میخرید و فیلمی رو دانلود میکنید بعد از این دانلود فیلم شما تنها اجازه تماشا کردن اون رو با خود نرم افزار ارائه شده شرکت رو دارید حالا چه داخل دستگاه اندرویدی چه لب تاپ و... ، حالا من توی این آموزش به شما یاد میدم تا چطوری این فایل های تصویری رو آنلاک کنید و بتونید اونهارو با Pot Player ، Media Player و... و یا حتی داخل دستگاه دی وی دی یا تلویزیونتون تماشا کنید ، بدون افت کوچکترین کیفیت و با سرعت بسیار بالا !
خوب ابتدا ما نیاز به نرم افزار زیر داریم که از این لینک میتونید دریافت کنید : دانلود درسایت
خوب حالا نرم افزار رو باز کنید و فایل تصویری مورد نظر رو از داخل پوشه ذخیره فیلم انتخاب کنید
خوب ابتدا اروری مبتنی بر اینکه این فرمت ناشناس هست دریافت خواهید کرد ، اما شما تایید کنید و گرینه Yes را بزنید
حال محل خروجی گرفتن را انتخاب کنید که من روی دسکتاپم قرار دادم و گزینه Repair را بزنید
بعد از چند لحظه دوباره شما باید مسیر فایل ویدئویی که در ابتدا به برنامه دادید رو بهش بدید دقت کنید همون فایل اول رو
خوب حالا صبر میکنیم و میبینیم که به سرعت فایل آنلاک میشه
خوب همونطور که توی تصویر مشاهده میکنید فایل آنلاک شده و قابلیت پخش با هر نرم افزاری رو داره حتی پیش نمایش آیکونش هم نمایش داده میشه
حالا فایل رو با Pot Player محبوب تست میکنم
Nice

ali.bagheri6491

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
1
سلام
خیلی ممنون بابت این اموزش و نرم افزار خیلی عالی
فقط بعضی از فیلما رو وقتی قفلشونو برمیداریم هماهنگی صدا و تصویرش خراب میشه آیا راهی برای حل کردنش هست؟
یا اگه نرم افزار دیگه ای هم هست که این کارو میکنه لطفا معرفی کنید
با تشکر

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,188
آنتی ویروس
سلام
خیلی ممنون بابت این اموزش و نرم افزار خیلی عالی
فقط بعضی از فیلما رو وقتی قفلشونو برمیداریم هماهنگی صدا و تصویرش خراب میشه آیا راهی برای حل کردنش هست؟
یا اگه نرم افزار دیگه ای هم هست که این کارو میکنه لطفا معرفی کنید
با تشکر
درود
نرم افزار دیگه ای برای اینکار نیست تا جایی که اطلاع دارم اما با ادیتور فیلم میتونید این جابجایی صدارو اوکی کنید

ali.bagheri6491

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
1
درود
نرم افزار دیگه ای برای اینکار نیست تا جایی که اطلاع دارم اما با ادیتور فیلم میتونید این جابجایی صدارو اوکی کنید
ممنون از جوابتون فقط اموزشش رو نمیشه بذارید؟

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,188
آنتی ویروس
ارسال کننده موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
Magical اندروید دانلود VideoShow Pro: Video Editor 8.2.1rc - ویدیو ادیتور قوی ویدیو شو برای اندروید + آنلاک نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود FotMob World Cup 2018 Pro 88.0.5796.20181122 - اپلیکیشن پیگیری نتایج فوتبال اندروید + آنلاک نرم افزارهای اندروید 0
sslri دانلود مخفی کردن و محافظت از سایت WP Hide PRO v2.2.6.5 افزونه های وردپرس 0
mona.habibizadeh خاموش کردن کامپیوتر با استفاده از کیبورد آموزش های سخت افزار 0
elinaz بهترین روش برای شارژ کردن موبایل آموزش های سخت افزار 0
Admin آموزش نحوه نیم بها کردن ترافیک سایت طراحی وب 1
sslri دانلود نظارت بر ترافیک و ممنوع کردن کاربران با ایمیل موقت در وردپرس Banhammer Pro افزونه های وردپرس 0
maede اضافه کردن شمارشگر مدال ها در پروفایل زنفور پشتیبانی زنفورو 8
maede no follow کردن لینک ها در زنفور پشتیبانی زنفورو 1
E تگ کردن دوست در اینستا آموزش های پرمیوم 2
mona.habibizadeh ضدعفونی کردن گوشی موبایل اخبار 1
afshin171 درخواست آموزش راست چین و فارسی کردن قالب وردپرس آموزشهای وردپرس 1
afshin171 درخواست افزونه یا آموزش براس سئو کردن درخواست قالب و افزونه 0
aliilapro آموزش آموزش غیرفعال کردن اپدیت ویندوز 10 آموزش های سیستم عامل ویندوز 0
ariamovie مباحث و مشکلات مشکل در ایجاد کردن پیشوند پشتیبانی زنفورو 1
WALKER آموزش اضافه کردن استایل به گروه کاربری آموزشهای زنفورو 5
م تنطیم کردن درگاه پرداخت پرفکت مانی وردپرس 2
alirahmani7443 نحوه اضافه کردن فونت به قالب وردپرس آموزشهای وردپرس 6
sslri آموزش پیشفرض کردن ویرایشگر html به جای ویرایشگر دیداری آموزشهای وردپرس 0
sslri دانلود افزونه ستاره دار کردن مطالب Google Rich Snippet افزونه های وردپرس 0
alirahmani7443 راهنمایی در مورد فعال کردن پذیرفتن دیدگاه به صورت پیشفرض در یک پست تایپ وردپرس آموزشهای وردپرس 2
WALKER تغییرات قالب ستونی کردن زیر انجمن ها آموزشهای زنفورو 6
WALKER تغییرات قالب اضافه کردن آیکون به Navbar و پنجره منو Popup آموزشهای زنفورو 0
WALKER تغییرات قالب اضافه کردن آیکون به منوی کاربر آموزشهای زنفورو 0
WALKER تغییرات قالب شناور کردن موضوعات، ویدجت ها و پست ها آموزشهای زنفورو 1
Polonia درخواست افزونه مخفی کردن ای پی مدیر کل درخواست قالب و افزونه 1
alirahmani7443 راهنمایی در مورد اضافه کردن متن در صفحه صورت حساب ووکامرس آموزشهای وردپرس 2
WALKER افزونه مخفی کردن صفحه پروفایل - cXF] Hide profile page] افزونه های زنفورو 0
WALKER آموزش آموزش تصویری قفل کردن کامپیوتر از راه دور در ویندوز 10 توسط Dynamic Lock آموزش های سیستم عامل ویندوز 0
WALKER آموزش آموزش غیرفعال کردن کورتانا در ویندوز 10 آموزش های سیستم عامل ویندوز 0
Admin آموزش نصب ویندوز از روی فلش و حافظه های USB ، بوت کردن فلش برای ویندوز 10 آموزش های سیستم عامل ویندوز 1
M آموزش رجیستر کردن IDM (کرک) آموزش های نرم افزار 0
WALKER آموزش nofollow کردن لینک های منو در وردپرس آموزشهای وردپرس 0
WALKER آموزش اضافه کردن دسته بندی به آدرس مطالب وردپرس آموزشهای وردپرس 0
WALKER آموزش جلوگیری از هک شدن وردپرس با مخفی کردن نویسنده ها آموزشهای وردپرس 0
WALKER آموزش ترکیب کردن دو سایت وردپرس بدون از دست رفتن سئو آموزشهای وردپرس 0
A روش فارسی کردن بازی و برنامه اندروید با برنامه اپک ادیتور آموزش های برنامه نویسی 1
WALKER دانلود Polylang Pro v2.8.4 - WordPress Translation Plugin افزونه چند زبانه کردن سایت در وردپرس افزونه های وردپرس 13
WALKER آموزش نحوه کپی کردن دیتابیس وردپرس از طریق phpMyAdmin آموزشهای وردپرس 0
WALKER آموزش پیدا کردن نام قالب وردپرس در سایت وردپرسی آموزشهای وردپرس 0
WALKER آموزش غیر فعال کردن ذخیره خودکار پست در وردپرس (بدون افزونه) آموزشهای وردپرس 0
WALKER آموزش اضافه کردن دکمه خروج از حساب کاربری به منو سایت آموزشهای وردپرس 0
WALKER دانلود JetEngine - Adding & Editing Dynamic Content with Elementor v2.5.2 اضافه کردن و ویرایش محتوای داینامیک با المنتور افزونه های وردپرس 49
Admin آموزش امتیازدهی و ستاره دار کردن مطالب در موتورهای جستجو Yasr – Yet Another Stars Rating آموزشهای وردپرس 0
WALKER XF ستونی کردن زیر انجمن ها آموزشهای زنفورو 4
WALKER آموزش غیر فعال کردن حالت نمایش خطا در وردپرس آموزشهای وردپرس 0
WALKER دانلود افزونه مسدود کردن کاربران در وردپرس WP Ultimate BAN Users v1.5.7 افزونه های وردپرس 3
WALKER آموزش نحوه اضافه کردن کد سفارشی در وردپرس آموزشهای وردپرس 0
WALKER دانلود افزونه ضمیمه کردن فایل ووکامرس WooCommerce Attach Me! v18.9 افزونه های وردپرس 9
WALKER آموزش سنجاق کردن پست در صفحه اصلی سایت وردپرسی آموزشهای وردپرس 0