خوش آمدید!

برای دریافت آخرین بروزرسانی‌های افزونه، استایل و ... نیازمند ثبت‌نام در انجمن می‌باشید تا با ما بروز بمانید!

ثبت نام!

آیا تا به حال آموزشگاه ها پول شما رو خوردند؟

گفتگوی آزاد

mr.b3n

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
9/30/21
پسندها
2
امتیازها
3
سلام خدمت کاربران و مدیران انجمن امیدوارم هرجا هستید حالتون خوب باشه من در این تاپیک قصد دارم در مورد تجربه ی خودم بگم و این موضوع رو در اینجا بیان کنیم تا کسی که به دنبال علم و آموزش هست دیگه فریب تبلیغات و این آموزشات دروغی رو نخوره ، شما هم اگر تا به حال پولتون در جایی برای آموزش هدر رفته بگید تا شهامت این رو داشته باشیم و دیگران رو آگاه کنیم.

mr.b3n

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
9/30/21
پسندها
2
امتیازها
3
اول خودم شروع می کنم من بدنبال آموزش سخت افزار و تعمیرات کامپیوتر بودم به همین دلیل به دنبال جست و جو در گوگل بودم تا ببینم آموزشگاهی هست که بتونه جامع این مسائل رو برای من رفع کنه ، به من عیب یابی سخت افزاری سیستم رو یاد بده و نحوه برطرف کردن اون عیب رو...

اما وقتی فهمیدم که تو استان من گیلان یه آموزشگاهی به اسم آموزشگاه پُل وجود داره و سراغ وبسایتش رفتم poulgilan.com و فیلم هایی که از نحوه آموزش گذاشته بودن رو دیدم ، پیج های شبکه اجتماعی شون رو بازدید کردم و به پشتیبانشون تو واتس آپ پیام دادم و فکر میکردم بهترین آموزشگاه است اما...!!! فریب تبلیغات این آموزشگاه رو خوردم.

رفتم ثبت نام کردم اما من میخواستم تنها تعمیرات سخت افزار کامپیوتر رو یاد بگیرم ولی گفتن آلان یه پکیج کامل داریم و آموزش های پرینتر و لپ تاب و کنسول های بازی هم هست و اگه بخواین شرکت کنید باید همه رو شرکت کنید و پول همه رو بدید گفتم من فقط می خوام در مورد کامپیوتر شرکت کنم گفتن نمیشه و همه با هم هستش ، گفتم باشه و خلاصه کل مبلغش میشد 2.980.000 هزار تومن یعنی همون 3 میلیون تومن که قرار شد قسط بندی کنم. البته اینم گفتن که مدرک از سازمان فنی و حرفه ای میدیم حتی تو تبلیغاتشون هم بود که بعد فهمیدم دروغه !!! برای گرفتن مدرک از فنی و حرفه ای باید یه آزمون جدا برای سازمان فنی و حرفه ای بدی !

روز اول کلاس رو وارد کارگاه شدم یعنی بهتون بگم فکر کردم دیگه یه تعمیرکار تمام و کمال بیرون میام اما نه فقط فکر میکردم که اینطور میشه ، تمامی یا بهتره بگم بیشتر وسیله های اونجا خراب بودن حتی دستگاه های تعمیر !!! و استادی که همش در حال چرت و پرت گفتن بود هفته ای دو روز کلاس بود و هر روز 6 ساعت تمام !!! که وسطش یه استراحت میدادن و برای منی که باید 50 تا 60 کیلومتر رو میرفتم تا به مرکز استان رشت میرسیدم و تو اوج تابستون و اون گرما و موقع برگشتن ساعت 3 از اونجا میومدیم بیرون و گاهی ساعت 2 ظهر و وقتی میرسیدم خونه ساعت میشد 5:30 بعد از ظهر

آقا اینکه چیزه بدرد بخور که نمیشه گفت یه پرینتر رو میزاشت جلوی 14 نفر که مثلاً به اونا داره یاد میده ! یعنی این استاد در زمینه سخت افزار کامپیوتر که قرار بود عملی باشه فقط 8 جلسه حرف زد !!! جلسه 4 روم فهمیدم که چه اشتباهی کردم.

گذشت و موقع کرونا شد بنده یه 2 ماهی نرفتم کلاس و ایناهم همش زنگ میزدن که پول بده ، پول بده تا شد پاییز رو رفتم ادامه کلاس و کل پول رو دادم ، استاده گفت که قرار وارد فرآیند کار بشیم من یه مودم D-Link بردم سر کلاس و بهش گفتم مشکل این چیه و به جای اینکه بیاد بعد 8 ، 9 جلسه یه چیزه درست و حسابی یاد بده میگه برو با برد های خراب تمرین کن ! من از جلسه 4 دیگه نمیخواستم برم اما به اصرار خانواده رفتم تا اینکه این موضوع مودم پیش اومد و تو پشتیبانی واتس آپ بهشون گفتم من دیگه کلاس نمیام و پولمو پس بدین تا اینجایی که کلاس اومدم رو بردارین بقیه رو بدین نخواستم مدرک و یادگیری که گفتن نمیشه و تو کلاس اومدی.

خلاصه منی که 8 ، 9 ماهه بیکارم و میخواستم شغلی تخصصی یادبگیرم فریب این تبلیغات رو خوردم خواستم بگم اگه کسی از گیلان یا هر شهر دیگه ای میخواد بره این آموزشگاه پٌل تجربه من رو بدونه !!! و نره من 4 ماه عمرم الکی صرف این بی شرف ها شد برید پیش یه کسی که مغازه دارو و تعمیرات میکنه از اون بصورت تجربی بیشتر یاد میگیرد این آموزشگاه ها کلاهبردارین و در حد یه پیش نیاز بهتون یاد میدن گول نخورید !!!

و تمام

ارسال کننده موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
elinaz آیا می‌توان از هر شارژری برای دستگاه‌های قابل شارژ استفاده کرد؟ آموزش های سخت افزار 0
H آیا بروز بودن وردپرس در سئو تاثیر دارد وردپرس 10
M پرسرعت ترین راه برای ورود به YouTube گفتگوی آزاد 0
Ghre مباحث و مشکلات رفع مشکل قطع شدن فندق شکن به طور خودکار مباحث و مشکلات مربوط به اندروید 0
masoudfn اتصال درگاه پرداخت به سایت با php طراحی وب 0
Sajadmsd مشکل ورود به آپلودسنتر اخبار انجمن ای فری 0
A اعتراض به قیمت کلیک های شرکت های تبلیغاتی گفتگوی آزاد 6
mona.habibizadeh کاور کیبورد میانبر VIM چیزی که برنامه نویسان به دنبال آن می گردند آموزش های نرم افزار و سخت افزار 0
elinaz چطوری کلید افتاده شده رو به روش درست وصل کنیم آموزش های سخت افزار 0
sslri معرفی اسکریپت تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی به صورت آنلاین موفلیکس MoFlix 1.0.1 اسکریپت 0
maede تغییرات قالب تعداد بازدید ها و پاسخ هارا به تاپیک های خود اضاف کنید آموزشهای زنفورو 0
elinaz اتصال گوشی اندروید به ویدئو پروژکتور با استفاده از کابل گفتگوی آزاد 0
mona.habibizadeh اجرای اندروید روی آیفون به کمک یک قاب محافظ آموزش های سخت افزار 0
maede افزون باکس های هشدار به صفحه اصلی انجمن پشتیبانی زنفورو 4
E آموزش ترفند تبدیل اپلیکیشن فروشگاهی به کاتالوگ گفتگوی آزاد 0
maede مباحث و مشکلات به هم ریختی اطلاعات کاربران در هنگام ارسال ها پشتیبانی زنفورو 4
maede مباحث و مشکلات افزودن ویجت به صفحه اصلی پشتیبانی زنفورو 0
maede تبدیل قالب html به وردپرس قالب های وردپرس 0
maede انتقال فایل های اپلود شده به هاست فایل در زنفور پشتیبانی زنفورو 10
maede آموزش افزودن ابزارک (تولبار) به ادیتور متن در چتروم پشتیبانی زنفورو 2
maede تبدیل نمایه خلاصه کاربری شبیه به سایت afree پشتیبانی زنفورو 5
ariamovie کدوم قالب فیلم به نظرتون بهتره ؟؟ گفتگوی آزاد 12
E مهارت های یاد گرفتنی برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس اندروید آموزش های برنامه نویسی 1
D فروش سایت به همراه دامنه .com با نام زیبا قالب 1
sahelteh تبدیل اسم فارسی به چینی به صورت سریع گفتگوی آزاد 2
I مباحث و مشکلات افزودن فونت به ادیتور زنفورو پشتیبانی زنفورو 5
J درخواست نرم افزار به اشتراک گذاری پورت های usb دانلود ، آموزش و درخواست کرک یا سریال نرم افزارها 0
WALKER دانلود افزونه تبدیل مشتری به خریدار CartFlows Pro افزونه های وردپرس 14
WALKER آموزش اضافه کردن استایل به گروه کاربری آموزشهای زنفورو 5
sslri افزونه ادغام سرور دیسکورد به زنفورو 2 افزونه های زنفورو 0
sslri دانلود افزونه ارسال اعلان به واتساپ - WPNotif افزونه های وردپرس 1
Admin دامین رایگان یک ساله .best به مناسبت BLACK FRIDAY WEEK طراحی وب 0
Queen گوگل: حمله هکرهای دولتی به بیش از ۱۲ هزار کاربر اخبار 1
Queen ویندوز 10 نسبت به مک او اس کاتالینا چه برتری دارد؟ اخبار 0
lord آموزش دسترسی وبمستران به وبسایت هایی که روی سرور خارج قرار دارند افزونه های وردپرس 2
J درخواست راهنمایی برای وارد شدن به تلگرام گفتگوی آزاد 1
P آموزش دسترسی به [ شبکه TOR] با دو کلیک آموزش های سیستم عامل ویندوز 0
sslri معرفی اسکریپت ساخت قالب سایت به صورت آنلاین با اسکریپت SiteBuilder Lite اسکریپت 0
sslri آموزش افزودن ابزارک تب بندی jQuery به وردپرس آموزشهای وردپرس 0
alirahmani7443 نحوه اضافه کردن فونت به قالب وردپرس آموزشهای وردپرس 6
sslri نرم افزار تغییر فرمت فایلها به شکل دیگر در ویندوز - لینوکس و مک درخواست و دانلود نرم افزار 0
sslri دانلود برنامه کنترل دستگاه های متصل به وای فای برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
sslri آموزش پیشفرض کردن ویرایشگر html به جای ویرایشگر دیداری آموزشهای وردپرس 0
alirahmani7443 راهنمایی در مورد فعال کردن پذیرفتن دیدگاه به صورت پیشفرض در یک پست تایپ وردپرس آموزشهای وردپرس 2
saeedGeo آموزش چطور یک سایت وردپرس را از لوکال هاست به سرور منتقل کنیم؟ آموزشهای وردپرس 0
WALKER تغییرات قالب اضافه کردن آیکون به Navbar و پنجره منو Popup آموزشهای زنفورو 0
WALKER تغییرات قالب اضافه کردن آیکون به منوی کاربر آموزشهای زنفورو 0
ExPoInT دانلود دانلود افزونه های جانبی Elementor Pro به همراه نسخه اصلی افزونه های وردپرس 5
Admin اطلاعیه تاپیک رسیدگی به پیشنهادات و انتقادات شما در رابطه با انجمن اخبار انجمن ای فری 17
YasserDivar آموزش ساخت دیسک / فلش مولتی بوت به زبان فارسی آموزش های نرم افزار 0