خوش آمدید به انجمن ای فری

بازدیدکننده گرامی برای دسترسی به تمامی امکانات در انجمن عضو شوید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعات ایجاد کنید ، پاسخ به موضوعات موجود ارسال کنید ، به اعضای انجمن امتیاز دهید ، اقدام به خرید و فروش کنید ، و موارد دیگر. عضویت، سریع و کاملاً رایگان است ، پس منتظر چی هستی؟

درخواست راهنمایی

اگر نیاز به راهنمایی دارید درخواست خود را ثبت کنید

فروشگاه

قالب و افزونه و محصولات خود را میتوانید اینجا خرید و فروش کنید

دانلود منابع

قالب و افزونه های جدید و بروز را میتوایند از اینجا دانلود کنید

ارسال ایمیل ناشناس!

• شروع کننده موضوع Newton
  • تاریخ شروع

Newton

کاربر افتخاری
امتیاز واکنش
2
سلام
سوالی دارم نمیدونم به کدوم بخش مربوط هست بنابراین این جا مطرح کردم لطفا به بخش مناسب انتقال دهید.

چگونه میشه به کسی ایمیل زد که نتونه ip منو بفهمه مثلا فک کنه یک نفر از کشور آلمان باهاش مکاتبه کرده؟ (از فول هدر میشه فهمید شخصی که ایمیل رو فرستاده از کجا بوده)
وقتی تحریم گذر فعال میشه و با تحریم گذر ایمیل فرستاده میشه، اکثر سرویس های ایمیلی میفهمن (به خصوص گوگل) و حساب رو غیر فعال میکنن بنابراین میشه ایمیل فرستاد ولی بعدا دیگه نمیشه وارد اون حساب کاربری شد که دید جواب طرف/شرکت مقابل چی بوده؟

آیا راهکاری وجود داره؟

سپاس

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,188
آنتی ویروس
سلام
ببینید شما چند تا راه داری ولی بهترینش این هست از سرویس ایمیل شخصی خودت استفاده کنی! چطوری مثلا من الان یه سایت دارم خوب ایمیل میسازم روش [email protected] باهاش هرطوری که دوست دارم رفتار میکنم حتی برای ارسال ایمیل از شبکه T.o.r استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد ! حالا شما اگر دامنه شخصی ندارید میتونید از سرویس های هاست و دامنه رایگان یه اکانت بسازید روی دامنه رایگانی که بهتون اعطا شده ایمیل شخصی بسازید بدون هیچ محدودیتی کارتون رو بکنید
این یکی از بهترین سرویس های رایگان هست که سی پنل کامل فول بهتون اعطا میکنه با دامنه انتخابی رایگانتون

Newton

کاربر افتخاری
امتیاز واکنش
2
پس با ایمیل های معمول نمیشه این کار رو کرد...مثل gmail، gmx یا...؟
چون برای کارهای آکادمیک این ایمیل ها برای طرف مقابل شاید قابل قبول تر باشه و علاقه به جواب دادنش زیادتر باشه...

Newton

کاربر افتخاری
امتیاز واکنش
2
البته روش ها زیاد هست خودم هم برخیش رو میدونم منتهی میخوام با ایمیل های معروف مثل جیمیل یاهو هات میل Aol و این ها باشه
و اونا هم نگن برای ورود به سیستم شماره تلفنت رو بده کد بفرستیم

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,188
آنتی ویروس
ببینید من الان جیمیل رو تست کرم مشکلی توی ارسال با آی پی خارج از کشور نبود

Newton

کاربر افتخاری
امتیاز واکنش
2
من خواستم با ip خارجی اکانت بسازم شماره تلفن اون کشور رو خواست

قبلا هم بعضی اکانت ها رو به این دلیل از دست دادم

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,188
آنتی ویروس
من خواستم با ip خارجی اکانت بسازم شماره تلفن اون کشور رو خواست

قبلا هم بعضی اکانت ها رو به این دلیل از دست دادم
خوب حالا من یه پیشنهادی دارم توی این داستان ، با نرم افزار شماره مجازه textnow شماره ای که میخواد رو تایید کن و نرم افزار رو روی گوشیت بزار بمونه از این لینک هم میتونی دریافتش کنی

ارسال کننده موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
sslri دانلود ارسال ایمیل های وردپرس WP Mail SMTP Pro افزونه های وردپرس 3
maede بستن ارسال ایمیل زنفور پشتیبانی زنفورو 0
WALKER آموزش ارسال خودکار مطالب وردپرس به ایمیل کاربران [بدون افزونه] آموزشهای وردپرس 0
WALKER آموزش آموزش تنظیم افزونه ارسال ایمیل WP-Mail-SMTP آموزشهای وردپرس 0
Admin دانلود افزونه WP User Frontend Pro v3.4.0 ارسال مطالب توسط کاربران افزونه های وردپرس 0
maede مباحث و مشکلات به هم ریختی اطلاعات کاربران در هنگام ارسال ها پشتیبانی زنفورو 4
sslri دانلود افزونه ارسال پست مهمان در وردپرس - Frontend Publishing Pro افزونه های وردپرس 0
sslri دانلود افزونه ارسال اعلان به واتساپ - WPNotif افزونه های وردپرس 1
sslri معرفی نرم افزار ارسال خودکار پیام در شبکه های اجتماعی Jarvee 2.0.8.2 Full Cracked درخواست و دانلود نرم افزار 0
sslri معرفی نرم افزار ارسال پیامک رایگان بصورت ناشناس نرم افزارهای اندروید 0
sslri دانلود ارسال پیام انبوه در واتس اپ Bulk Whatsapp Sender Cracked Full Version آموزش های پرمیوم 2
WALKER افزونه بیشترین ارسال ها - Most posts افزونه های زنفورو 1
WALKER افزونه تغییر نام ارسال کننده - Change author افزونه های زنفورو 3
WALKER افزونه نمایش ارسال های مشابه - Similar threads افزونه های زنفورو 5
WALKER دانلود ProjectHuddle v3.8.11 - Collaborative Projects and WordPress Feedback افزونه فرم ارسال نظرات وردپرس افزونه های وردپرس 15
WALKER دانلود TotalDesk v1.7.8 - Helpdesk, Knowledge Base & Ticket System افزونه جامع پشتیبانی زنده و ارسال تیکت وردپرس افزونه های وردپرس 4
WALKER دانلود JoomPush v1.3.9 - Push Notifications on Joomla ارسال وب پوش نوتفیکیشن در جوملا افزونه های جوملا 0
WALKER دانلود FS Poster - WordPress Auto Poster & Scheduler v4.0.10 | افزونه ارسال خودکار مطالب به شبکه های اجتماعی افزونه های وردپرس 72
WALKER آموزش تنظیمات حمل و نقل در ووکامرس و روش‌های ارسال محصولات آموزشهای وردپرس 0
WALKER آموزش آموزش کار با افزونه Social Auto Poster – ارسال مطالب سایت به اینستاگرام آموزشهای وردپرس 0
WALKER دانلود افزونه ارسال خودکار به شبکه های اجتماعی Social Auto Poster - WordPress Plugin v3.9.1 افزونه های وردپرس 39
WALKER دانلود افزونه ارسال مطالب اتوماتیک WordPress Automatic Plugin v3.50.8 افزونه های وردپرس 33
Ł ***تاپیک مستقیم سازی لینک سایت نایت مووی (قبل از ارسال درخواست قوانین مطالعه شود)*** مستقیم سازی لینک ها 1
Magical نحوه ارسال درخواست درخواست بازی و نرم افزار اندروید 0
sslri دانلود شخصی سازی ایمیل های ارسالی در ووکامرس WooMail افزونه های وردپرس 2
sslri دانلود نظارت بر ترافیک و ممنوع کردن کاربران با ایمیل موقت در وردپرس Banhammer Pro افزونه های وردپرس 0
WALKER دانلود افزونه جمع آوری ایمیل بازدیدکنندگان وبسایت - Convert Pro + AddOns افزونه های وردپرس 8
WALKER افزونه جلوگیری از تغییر آدرس ایمیل - Prevent Email Address Change افزونه های زنفورو 0
sslri دانلود استخراج آدرس های ایمیل در شبکه های اجتماعی Social Email Extractor 3.0 + Patch آموزش های پرمیوم 0
WALKER دانلود افزونه سفارشی سازی قالب ایمیل ووکامرس WooCommerce Email Customizer with Drag and Drop Email Builder v1.5.16 افزونه های وردپرس 9
WALKER دانلود افزونه وردپرس ساخت لیست ایمیل Thrive Themes Leads Plugin v2.1.2 افزونه های وردپرس 0