خوش آمدید به انجمن ای فری

بازدیدکننده گرامی برای دسترسی به تمامی امکانات در انجمن عضو شوید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعات ایجاد کنید ، پاسخ به موضوعات موجود ارسال کنید ، به اعضای انجمن امتیاز دهید ، اقدام به خرید و فروش کنید ، و موارد دیگر. عضویت، سریع و کاملاً رایگان است ، پس منتظر چی هستی؟

درخواست راهنمایی

اگر نیاز به راهنمایی دارید درخواست خود را ثبت کنید

فروشگاه

قالب و افزونه و محصولات خود را میتوانید اینجا خرید و فروش کنید

دانلود منابع

قالب و افزونه های جدید و بروز را میتوایند از اینجا دانلود کنید

مهم اشتراک ها و اکانت های خریداری شده برای کاربران بخش پرمیوم

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,176
آنتی ویروس
1824

درود
با نظر به گسترش بخش پرمیوم های انجمن اِی فری ، بنا براین شد که بخش پرمیوم با اشتراک ناچیزی ایجاد بشه تا با پرداخت حداقل هزینه ای امکان استفاده از تمامی اکانت ها فراهم شود ، کاربران عزیز برای دسترسی به این بخش از این لینک می توانند حساب خود را ارتقاء دهند تا امکان دسترسی به اکانت های پرمیوم خریداری شده برایشان فراهم شود ، اکانت هایی نظیر سایت فیلیمو و آپلودسنترهای معروف که بصورت اختصاصی برای کاربران عزیز انجمن خریداری میشوند در این بخش در دسترس خواهند بود ، بخش پرمیوم ها قوانین و مقررات مخصوص خودش را دارد که می توانید در این لینک مشاهده فرمایید.
اکانت هایی که در بخش پرمیوم در حال حاضر در دسترس هستند؛ لازم به ذکر است کلیه اکانت های ارائه شده در این بخش بصورت کاملا قانونی خریداری می شوند و در دسترس کاربران ویژه و مدیران عزیز انجمن قرار می گیرند.
  • اشتراک ویژه یک ساله فیلیمو (خریداری شده)
  • اشتراک ویژه آپلودسنترها نظیر آپلودد ، رپیدگیتو ، باکس و...
  • اشتراک ویژه سایت های دانلودی نظیر سایت های دانلود رام برای اندروید
  • دسترسی به بخش مستقیم سازی لینک آپلودسنترها ، سایت های دانلود فیلم و...
  • دسترسی کامل به بخش آموزش های پرمیوم اختصاصی که در حالت عادی برای کاربران غیرفعال است
  • دسترسی کامل به بخش افزونه های پولی وردپرس بصورت کامل و بدون محدودیت با ارائه بروزرسانی ها
  • دسترسی کامل به بخش قالـب های پولی وردپرس بصورت کامل و بدون محدودیت با ارائه بروزرسانی ها
  • و امکانات دیگری که بزودی به این بخش اضافه خواهند شد
با تشکر تیم مدیریت انجمن اِی فری

آخرین ویرایش

امیر

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
0
چطور خرید کنم فیلمو

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,176
آنتی ویروس

Isranger

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
4
سلام من پرمیوم کردم بفرستید برام

Isranger

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
4
سلام من پرمیوم کردم اکانت فیلیمو بی زحمت بفرستید برام

Unforgiven

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
0
سلام. خواهشا یه یوزر و پسورد جدید فیلیمو را به منم برسونید. ممنون و تشکر

nilin

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
10
سلام من اشتراک یک ماهه ویژه فعال کردم میشه برام اکانت فیلیمو بفرستید؟

WALKER

مدیر کل انجمن
امتیاز واکنش
5,463
آنتی ویروس
ویندوز
سلام. خواهشا یه یوزر و پسورد جدید فیلیمو را به منم برسونید. ممنون و تشکر
درود شما باید اشتراک ویژه تهیه کنید
سلام من اشتراک یک ماهه ویژه فعال کردم میشه برام اکانت فیلیمو بفرستید؟
درود تاپیکش موجود هست تو بخش پرمیوم

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,176
آنتی ویروس

Ahmad

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
0
سلام
کد اشتراک فیلیمو لطفا

WALKER

مدیر کل انجمن
امتیاز واکنش
5,463
آنتی ویروس
ویندوز

cat24h

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
0
سلام لطفا یه اکانت فیلیمو برای من ارسال بفرمایید

J O K E R

کاربر افتخاری
امتیاز واکنش
61

abeamn9

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
1
سلام تمام اینتر نت رو گشتم نبود لطفا یه اکانت فیلیموبرام ارسال کنید

WALKER

مدیر کل انجمن
امتیاز واکنش
5,463
آنتی ویروس
ویندوز
درود

به این ارسال ها توجه کنید

abeamn9

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
1
پرداخت کردم حالا میشه بدین اشترک فیلیمو
و نایت مووی

abeamn9

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
1
پس بدین دیگه

ارسال کننده موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
Admin اطلاعیه راه اندازی آپلودسنتر ای فری با قابلیت اشتراک گذاری فایل ها با لینک مستقیم اخبار انجمن ای فری 4
sslri معرفی اسکریپت اشتراک گذاری ویدئو PlayTube v1.8.1 NULLED اسکریپت 2
J درخواست نرم افزار به اشتراک گذاری پورت های usb دانلود ، آموزش و درخواست کرک یا سریال نرم افزارها 0
sarvin XF افزونه اشتراک ویژه درخواست قالب و افزونه 0
Admin اکانت رایگان فیلیمو (کدهای اشتراک هدیه فیلیمو) گفتگوی آزاد 4
Admin اکانت رایگان نماوا (کدهای اشتراک هدیه نماوا) گفتگوی آزاد 1
J O K E R آموزش اضافه شدن یک سوم به اشتراک فیلیمو نرم افزارهای اندروید 0
J O K E R آموزش اضافه شدن یک سوم به اشتراک فیلیمو آموزش های پرمیوم 0
WALKER دانلود AccessPress Social Pro WordPress Plugin v2.1.8 افزونه دکمه های اشتراک گذاری حرفه ای وردپرس افزونه های وردپرس 14
J O K E R آموزش 30% تخفیف اشتراک سه ماهه نماوا آموزش های پرمیوم 0
J O K E R دریافت اشتراک رایگان فیلیمو (رایگان) گفتگوی آزاد 15
WALKER دانلود Restrict Content Pro v3.3.8 + Addons افزونه اشتراک ویژه وردپرس افزونه های وردپرس 9
WALKER دانلود Easy Social Share Buttons for WordPress v7.4 افزونه دکمه های اشتراک گذاری وردپرس افزونه های وردپرس 10
WALKER دانلود WP Full Stripe - Subscription and payment plugin for WordPress v5.4.0 افزونه اشتراک و پرداخت وردپرس افزونه های وردپرس 6
J O K E R فعالسازی آموزش فعالسازی اشتراک رایگان دوروزه نماوا آموزش های نرم افزار 0
WALKER اکانت VIP اشتراک ویژه وب سایت فیلیمو (تمدید خودکار) اکانت پرمیوم سایت های فیلم 157
Admin اکانت VIP اشتراک های پرمیوم سایت اسپاتیفای Spotify Premium For Family اکانت پرمیوم سایت های متفرقه 2
WALKER آموزش دریافت لینک کوتاه مطالب وردپرس برای اشتراک گذاری راحت تر آموزشهای وردپرس 0
WALKER دانلود قالب وردپرس اشتراک گذاری کینگ King - WordPress Viral Magazine Theme v5.5.1 قالب های وردپرس 8
WALKER دانلود قالب وردپرس اشتراک ویدئو و فیلم VideoPro - Video WordPress Theme v2.3.7.1 قالب های وردپرس 16
WALKER دانلود افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی Post Auto Share for WordPress v1.0.3 افزونه های وردپرس 0
Magical اندروید دانلود InShot Video Editor No Crop,Music,Cut 1.573.215 - نرم افزار اشتراک عکس و ویدیو با ابعاد کامل در اینستاگرام برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Snapchat 10.46.1.0 - برنامه اشتراک گذاری عکس "اسنپ چت" اندروید نرم افزارهای اندروید 0
maede تغییرات قالب تعداد بازدید ها و پاسخ هارا به تاپیک های خود اضاف کنید آموزشهای زنفورو 0
maede مباحث و مشکلات به هم ریختی اطلاعات کاربران در هنگام ارسال ها پشتیبانی زنفورو 4
mona.habibizadeh راهنمای جامع خرید کابل USB برای همه گوشی‌ها آموزش های سخت افزار 0
maede افزونه نشان دادن اخرین ارسالی ها در وردپرس پشتیبانی زنفورو 1
maede چرا بعضی ایموجی ها و قسمت ها در زنفور نشان داده نمیشوند؟ پشتیبانی زنفورو 1
maede اضافه کردن شمارشگر مدال ها در پروفایل زنفور پشتیبانی زنفورو 8
maede no follow کردن لینک ها در زنفور پشتیبانی زنفورو 1
mona.habibizadeh معرفی انواع بهترین تلسکوپ ها اخبار 0
sslri دانلود مجموعه فونت های Gerard Sans Serif + فونت وب ها گفتگوی آزاد 0
P درخواست افزونه قراردادن لوگو برای انجمن ها درخواست قالب و افزونه 1
alirahmani7443 درخواست راهنمایی برای ایجاد بروزرسانی خودکار برای افزونه ها و قالب های ترجمه شده آموزشهای وردپرس 2
Admin ترفندها ، تکنیک ها و رمزهای PES 2020 گفتگوی آزاد 0
sslri افزونه صفحه دانلود برای پیوست ها و منابع D.C Style Advanced Download 1.0.2 افزونه های زنفورو 0
WALKER افزونه بیشترین ارسال ها - Most posts افزونه های زنفورو 1
sslri نرم افزار دانلود ربات کامنت گذار در سایت ها + آموزش ویدئویی درخواست و دانلود نرم افزار 2
WALKER دانلود افزونه عضویت حرفه ای وردپرس + افزونه ها | Ultimate Member – Extensions Pack افزونه های وردپرس 3
WALKER تغییرات قالب ستونی کردن زیر انجمن ها آموزشهای زنفورو 6
WALKER تغییرات قالب شناور کردن موضوعات، ویدجت ها و پست ها آموزشهای زنفورو 1
WALKER دانلود Institutions Directory WordPress Plugin v1.2.5 افزونه دایرکتوری موسسات و شرکت ها وردپرس افزونه های وردپرس 2
WALKER دانلود Hotel Listing WordPress Plugin v1.3.1 افزونه نمایش لیست هتل ها با قابلیت رزرو در وردپرس افزونه های وردپرس 4
WALKER آموزش جلوگیری از هک شدن وردپرس با مخفی کردن نویسنده ها آموزشهای وردپرس 0
WALKER دانلود SearchWP - Instantly Improve Your Site Search v4.0.31 + Addons افزونه جستجوگر پیشرفته وردپرس + افزودنی ها افزونه های وردپرس 27
WALKER آموزش نمایش محبوب ترین برچسب ها در وردپرس آموزشهای وردپرس 0
WALKER آموزش لیست شورت کد‌های افزونه یوزر پرو – UserPro و استفاده از آن‌ها آموزشهای وردپرس 0
A اموزش دانلود از سایت فیلیمو در کامپیوتر و پخش ان در دیگر دستگاه ها آموزش های برنامه نویسی 1
WALKER آموزش حذف ویرایشگر قالب و افزونه‌ها در پیشخوان وردپرس برای امنیت بیشتر آموزشهای وردپرس 0
WALKER دانلود Admin Columns Pro + Addons v5.3.1 افزونه ویرایش صفحات در وردپرس + افزونه ها افزونه های وردپرس 15