خوش آمدید به انجمن ای فری

بازدیدکننده گرامی برای دسترسی به تمامی امکانات در انجمن عضو شوید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعات ایجاد کنید ، پاسخ به موضوعات موجود ارسال کنید ، به اعضای انجمن امتیاز دهید ، اقدام به خرید و فروش کنید ، و موارد دیگر. عضویت، سریع و کاملاً رایگان است ، پس منتظر چی هستی؟

درخواست راهنمایی

اگر نیاز به راهنمایی دارید درخواست خود را ثبت کنید

فروشگاه

قالب و افزونه و محصولات خود را میتوانید اینجا خرید و فروش کنید

دانلود منابع

قالب و افزونه های جدید و بروز را میتوایند از اینجا دانلود کنید

اپلود شکلک در زنفور

• شروع کننده موضوع maede
  • تاریخ شروع

maede

کاربر افتخاری
امتیاز واکنش
27
سلام
من میخاستم شکلک هایی که خودم با فرمت .gif دارم رو اپلود کنم توی زنفور
هفته قبل گزینه ی choose file رو دیدم که میشد حتی گروهی از توی گوشی یا کامپیوتر انتخاب کرد و اضافه کنه شکلک ها رو
ولی الان که نگاه میکنم فقط میشه url داد برای اضافه کردن شکلک

چکار کنم اون گزینه دوباره فعال شه که بتونم فرمت .gif مستقیم اپلود کنم؟ و حتی بصورت گروهی؟

Queen

مدیر بخش
امتیاز واکنش
30
سلام
من میخاستم شکلک هایی که خودم با فرمت .gif دارم رو اپلود کنم توی زنفور
هفته قبل گزینه ی choose file رو دیدم که میشد حتی گروهی از توی گوشی یا کامپیوتر انتخاب کرد و اضافه کنه شکلک ها رو
ولی الان که نگاه میکنم فقط میشه url داد برای اضافه کردن شکلک

چکار کنم اون گزینه دوباره فعال شه که بتونم فرمت .gif مستقیم اپلود کنم؟ و حتی بصورت گروهی؟
سلام وقت بخیر
متاسفانه به صورت گروهی نمیشه آپلود کرد!
مستقیم نمیشه شکلک رو آپلود کرد، ابتدا باید شکلک رو در سایت های آپلود فایل، آپلود کنید و لینک رو بردارید و قرار بدید.
در سایت های آپلود میشه همزمان چند شکلک رو آپلود کرد و لینک هر شکلک به صورت جداگانه در اختیار شما قرار میگیره.

ارسال کننده موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
maede انتقال فایل های اپلود شده به هاست فایل در زنفور پشتیبانی زنفورو 10
J درخواست راهنمایی برای اپلود فایل و دانلود مباحث و مشکلات شبکه 0
arezoshomali هواوی و شیائومی در نسل بعدی گوشی های تاشو خود از فناوری UTG استفاده خواهند کرد اخبار 0
saeedGeo آموزش دسته بندی محصولات در ووکامرس بصورت صحیح و اصولی آموزشهای وردپرس 0
saeedGeo آموزش استفاده صحیح از دسته بندی و برچسب در وردپرس آموزشهای وردپرس 3
soheilnew آموزش راهنمایی در مورد افزونه المنتور آموزشهای وردپرس 2
A کسب و کار اینترنتی در منزل گفتگوی آزاد 0
H مشکل در باکس دانلود وردپرس 10
mona.habibizadeh معروف ترین فروشگاه های عمده فروشی کالای دیجیتال در ایران آموزش های سخت افزار 0
lordmehdi درخواست آموزش قرار دادن گروه کاربری در پائین انجمن آموزشهای زنفورو 6
mona.habibizadeh مواد معمول در ساخت قاب های گوشی گفتگوی آزاد 0
sslri دانلود شخصی سازی ایمیل های ارسالی در ووکامرس WooMail افزونه های وردپرس 2
mona.habibizadeh آموزش همه کلیدهای میانبر در محیط Gmail اخبار 0
elinaz در ساخت قاب گوشی از چه متریالی استفاده می شود؟ آموزش های نرم افزار و سخت افزار 0
elecomco با محبوب‌ترین گوشی‌های سری A سامسونگ در ایران آشنا شوید گفتگوی آزاد 0
maede مباحث و مشکلات به هم ریختی اطلاعات کاربران در هنگام ارسال ها پشتیبانی زنفورو 4
elecomco نمونه کدها را چطوری در اندروید استودیو پیدا کنیم؟ آموزش های برنامه نویسی 0
mona.habibizadeh پرفروش ترین لوازم جانبی کامپیوتر در ایران ؛ بهترین های بازار آنلاین آموزش های نرم افزار و سخت افزار 0
elecomco اجرا و اشکال زدایی یا دیباگ اپلیکیشن در یک دستگاه سخت افزاری با ADB اندروید آموزش های برنامه نویسی 0
mona.habibizadeh مشخصات کامپیوتر در ویندوز 10 را چگونه پیدا کنیم؟ سیستم عامل ویندوز 0
sslri دانلود نظارت بر ترافیک و ممنوع کردن کاربران با ایمیل موقت در وردپرس Banhammer Pro افزونه های وردپرس 0
maede افزونه نشان دادن اخرین ارسالی ها در وردپرس پشتیبانی زنفورو 1
maede افزونه یا روش کوتاه کننده لینک در زنفور پشتیبانی زنفورو 2
maede چرا بعضی ایموجی ها و قسمت ها در زنفور نشان داده نمیشوند؟ پشتیبانی زنفورو 1
maede اضافه کردن شمارشگر مدال ها در پروفایل زنفور پشتیبانی زنفورو 8
maede درج کد گوگل آنالیکس در زنفور پشتیبانی زنفورو 1
maede ساخت لینک خودکار در زنفور پشتیبانی زنفورو 3
maede فراخوانی نام کاربری شخص در پیام خصوصی پشتیبانی زنفورو 1
elecomco چطور پسورد فراموش شده را در گوگل کروم پیدا کنیم؟ اخبار 0
maede no follow کردن لینک ها در زنفور پشتیبانی زنفورو 1
maede آموزش افزودن ابزارک (تولبار) به ادیتور متن در چتروم پشتیبانی زنفورو 2
E تگ کردن دوست در اینستا آموزش های پرمیوم 2
aliilapro آموزش اموزش حذف بنر در 000webhost آموزش های پرمیوم 0
sslri آموزش پینگ بک و ترک بک در وردپرس آموزشهای وردپرس 0
afshin171 درخواست افزونه نمایش اخرین ارسالات انجمن در وردپرس گفتگوی آزاد 2
elecomco با معماری MVVM در اندروید آشنا شوید آموزش های برنامه نویسی 0
afshin171 راهنمایی در مورد زنفور گفتگوی آزاد 30
mona.habibizadeh مباحث و مشکلات ایمن بودن در برابر هکرها با افزونه Password Checkup کروم مباحث و مشکلات شبکه 0
ariamovie مباحث و مشکلات مشکل در ایجاد کردن پیشوند پشتیبانی زنفورو 1
lordmehdi درخواست افزونه ویدئو برای نمایش مستقیم ویدئو در پست درخواست قالب و افزونه 2
sslri دانلود سئو و بهینه سازی خودکار تصاویر در وردپرس PB SEO Friendly Images Pro افزونه های وردپرس 0
mona.habibizadeh دانلود بهترین نرم افزارهای تبدیل فرمت آهنگ در ویندوز، iOS و اندروید آموزش های نرم افزار 0
mona.habibizadeh مباحث و مشکلات انواع مدل های قاب موبایل موجود در بازار مباحث و مشکلات مربوط به اندروید 0
H ارور breadcrumbs در گوگل وب مستر وردپرس 4
alirahmani7443 راهنمایی در مورد قالب مرکز آموزش وردپرس قالب های وردپرس 1
sslri دانلود افزونه شمارش معکوس لایو استریم توییچ در وردپرس Twitch LiveStream Box and Countdown v1.0.0 افزونه های وردپرس 0
WALKER دانلود افزونه مدیریت فایل های دانلودی در وردپرس - WordPress Download Manager Pro افزونه های وردپرس 7
WALKER دانلود افزونه ایجاد قابلیت چند ارز در ووکامرس - Aelia Currency Switcher for WooCommerce افزونه های وردپرس 0
WALKER دانلود افزونه مدیریت یادگیری در وردپرس - Tutor LMS Pro افزونه های وردپرس 0
Admin آموزش آموزش فعالسازی جستجوی پیشرفته در دسکتاپ ویندوز 10 آموزش های سیستم عامل ویندوز 0