خوش آمدید!

برای دریافت آخرین بروزرسانی‌های افزونه، استایل و ... نیازمند ثبت‌نام در انجمن می‌باشید تا با ما بروز بمانید!

ثبت نام!

ایده های درآمد منفعل و نمونه هایی برای طراحان

آموزش های سیستم عامل ها

magbot

کاربر اخراجی
تاریخ ثبت‌نام
5/31/19
نوشته‌ها
10
پسندها
4
امتیازها
3
ایده های درآمد منفعل و نمونه هایی برای طراحان
ایده های درآمد منفعل و نمونه هایی برای طراحان

در این مقاله شما می توانید برخی از ایده های درآمد منفعل غیرقابل پیش بینی را بیابید که در کسب و کار شما امن تر می شود.


اما شما قبلا می دانید که به عنوان یک طراح وب یا یک توسعه دهنده وب باید درآمد غیر فعال داشته باشید.
با این حال، پول آنلاین ممکن است به نظر برخی از فانتزی های غیر واقعی: مطمئنا، شاید کسانی که "هفته 4 ساعت کار هفته" می تواند در تایلند در حالی که پول در حال غرق شدن سرد، اما در مورد هر کس دیگر؟
به همین دلیل تصمیم گرفتم به شما نشان دهم که چه طراحان وب می توانند به اینترنت درآمد منفعل بپردازند.
جعبه ابزار طراح وب شما
Unlimited Downloads: 500،000+ Web قالب ها، مجموعه آیکون ها، تم ها و طراحی های


فهرست مطالب:



جعبه ابزار طراح Freelance
دانلود نامحدود: 500،000+ قالب وب، مجموعه آیکون، تم ها و طراحی دارایی


طراحان وب که می خواهند جریان های منفعل ایجاد کنند در حال حاضر در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند. اکثر کسب و کارها در حال حاضر یا حضور آنلاین قوی دارند یا کاملا مجازی هستند. این چه چیزی در رابطه با درآمد غیرفعال است؟
بدین معنی است که طراحان وب و توسعه دهندگان وب که مایل به کسب درآمد غیرفعال هستند، فرصت های زیادی برای انجام این کار دارند:


پول در حالی که شما بخوابید چیزی نیست که فقط در جهان جایگزین تک شاخ و رنگین کمان وجود داشته باشد. شما، به عنوان یک طراح وب یا یک توسعه دهنده وب، می توانید درآمد غیرفعال خود را برای خود ایجاد کنید، فرض کنید که شما مایل هستید تمام وقت و انرژی مورد نیاز را برای آن بکشید. این آسان نیست، اما این نیز قطعا امکان پذیر است.
7 طراح وب سایت که با موفقیت آنلاین را آنلاین می کند

بسیاری از طراحان وب و توسعه دهندگان وب که قبلا از فرصت ها در مقابل آنها استفاده می کنند وجود دارد:


Jacob-Cass -Interview


یعقوب کاس، طراح و هنرمند چند رشته ای است که همه نوع مشتریان را شامل می شود، از جمله افرادی مانند Disney، Jerry Seinfeld، Red Bull، Nike و VitaminWater. او در حال حاضر به عنوان یک مدیر هنری/طراح تعاملی در یک سازمان نیویورک Ammirati کار می کند، در حالی که آزادانه تحت کسب و کار و وبلاگ Just Creative نیز فعالیت می کند. او همچنین Logo of the Day، یک وبگاه آرم گالری اختصاص داده شده برای نشان دادن بهترین طرح های آرم در سراسر جهان، و Logo Designer Blog، وبلاگ اختصاصی به نام تجاری و طراحی هویت طراحی می کند.


Jacob Cass در این مصاحبه به سوالات زیر پاسخ می دهد:


sacha-greif -interview


ساشا گریف طراح وب است که متخصص در رابط کاربری برای برنامه های وب و تلفن همراه است. او با مشتریان مانند Hipmunk، Le Monde، MileWise و یونسکو کار کرده است. ساچا شروع به فعالیت می کند، Folyo و کتاب الکترونیکی خود را منتشر کرده است که بسیار خوب دریافت می شود. او همچنین وبلاگ شخصی خود را طراحی می کند.


در این مصاحبه، ساچا موارد زیر را توضیح می دهد:


شما می توانید مصاحبه را بخوانید اینجا .
chris-spooner-design-blogs


کریس اسپونر گرافیست و طراح وب از انگلیس است که دو وبلاگ طراحی محبوب Blog.SpoonGraphics و Line25 را اجرا می کند.


در این مصاحبه:

شما می توانید مصاحبه را بخوانید اینجا .

Ruben Gamez بنیانگذار انفرادی Bidsketch، یک وب سایت نرم افزاری برای طراحان وب است.


در این مصاحبه:

شما میتوانید مصاحبه را اینجا بخوانید.


jarrod-drysdale-interview


Jarrod Drysdale یک طراح وب است که وبلاگ خود را در Studio Fellow اجرا می کند. جارود طی دوران حرفه ای خود به عنوان طراح، با استادان فنی، استودیوهای فیلم، شرکت های مالی و مارک های مصرفی کار کرده است. او همچنین یک کتاب الکترونیکی برای بنیانگذاران راه اندازی "Bootstrapping Design" نوشت.


در این مصاحبه:

شما می توانید مصاحبه را بخوانید اینجا .


Jacob-Gube-Interview-Founder-Tips


Jacob Gube بنیانگذار Six Revisions است که یکی از محبوبترین و سریعترین وب سایتهای طراحی وب در اینترنت است. او همچنین یک طراح وب و توسعه دهنده وب است که متخصص توسعه و توسعه PHP است.
در این مصاحبه:

شما می توانید مصاحبه را بخوانید اینجا .


Stelian_Subotin


Stelian Subotin یک طراح وب و نویسنده است.


در این مقاله:

شما می توانید مقاله اینجا را بخوانید.سوالات متداول درباره درآمد منفعل

من یک طراح وب وب 20 نفره رایگان وب سایت هستم. من "هفته کاری چهار ساعته" را خوانده ام. این همه به نظر بسیار جذاب است: من دوست دارم که بتوانم دنیا را بدون نیاز به پول زیاد نگران کنم. آیا برای کسی مانند من امکان ایجاد جریان هایی از درآمد غیرفعال است که این رویا را تحقق می بخشد؟
بله.


شما پول زیادی برای برداشتن آن ندارید. با 2000 تا 3000 دلار در ماه میتوانید به راحتی از طریق بسیاری از مکانهای اروپای شرقی، آسیا، آمریکای جنوبی و آفریقا سفر کنید. مطمئنا فرض کنید شما با مسافرت در بودجه پایین تر (بدون هتل 5 ستاره) خوب هستید.


من می خواهم بگویم که بهترین شرط بندی شما احتمالا SaaS است زیرا درآمد تکراری است (در مقایسه با خرید یک بار مانند کتاب های الکترونیک و یا دوره های ویدئویی).
اگر چه ممکن است طولانی تر از آنچه شما فکر می کنید برای رسیدن به سطح 2000 تا 3000 دلار در ماه داشته باشید.
من یک کار تمام وقت، خانواده و وام مسکن دارم. من نمی خواهم از کار و کوله پشتی خودم از آسیای جنوب شرقی خارج شوم. من به درآمد اضافی برای ایجاد زندگی بهتر برای خانواده ام می خواهم. آیا پول آنلاین برای گزینه مناسبی است؟


بله، اگر مایل هستید در زمان و انرژی مورد نیاز برای ایجاد و حفظ جریان های منفعل که ممکن است در صورت تطابق با تعهدات دیگر تان باشد، قرار دهید.
من حتی می گویم که درآمد غیر فعال برای افرادی که دارای تعهدات مالی جدی (بچه ها، پرداخت ماشین، بیمه درمانی، وام مسکن و غیره) ضروری است.


شما نمی خواهید معیشت خانواده تان بستگی به یک منبع درآمد داشته باشد: کار شما. همه ما متوجه شدیم که در سال 2008 هزاران نفر کار می کرد؟ ما نمی توانستیم؟


به نظر من، درآمد منفعل بیشتر در مورد امنیت مالی است، نه در مورد شیوه زندگی مستقل.
چقدر زمان لازم برای ایجاد یک منبع قابل اعتماد درآمد غیر فعال است؟


بستگی دارد.


شما می توانید با ایجاد پلاگین WP و فروش قالب های PSD شروع به ساخت یک مقدار کمی پول کنید.


اگر میخواهید با کتابهای الکترونیکی، برنامهها، دورههای ویدیویی، SaaS، و غیره درآمد کسب کنید، زمان و دانش بیشتری خواهید داشت.

من می گویم احتمالا طول می کشد که فکر می کنید. هنوز شغل خود را ترک نکنید.


چقدر زمان برای حفظ منبع درآمد غیر فعال است؟


این بستگی به نوع سیستم درآمد غیرفعال شما دارد.


به طور کلی، هنگامی که سیستم در حال اجرا است، شما باید بتوانید آن را با صرف چند ساعت در هفته یا بیشتر بر روی آن حفظ کنید، به ویژه اگر بسیاری از وظایف مربوط به آن را بیرون بریزید.


در نظر داشته باشید که اگر زمان صرف بازاریابی محصولات یا خدمات خود را صرف نکنید، جریان درآمد منفعل با گذشت زمان خشک می شود.
آیا برای ایجاد پول آنلاین به اینترنت نیاز دارید؟


شماره

شما باید درد واقعی را پیدا کنید که مردم در حال حاضر تجربه می کنند و راه حل هایی را پیشنهاد می کنند که مایلند آن را پرداخت کنند.


من حتی می گویم که من فکر می کنم که وبلاگ نویسی به دلایل غلط اغراق آمیز است. این در واقع یک راه خوب برای ساخت نام تجاری شخصی شما و سرعت بخشیدن به کار طراحی وب خود است. این ساده ترین راه برای پول آنلاین نیست هر چند، آن نیاز به مقدار زیادی از منابع و زمان.
می توانم بگویم که با ساختن پول به اندازه ممکن هدف اصلی شما شما با ایجاد یک دوره ویدیویی یا SaaS بهتر خواهد بود.


خوب، پس من دوست ندارم که مردم عینک های رنگی رو به افزایش بگذارند، و سپس تماشای آنها را شکست می دهند، بنابراین من با شما خسته می شوید:


اخبار بد: ایجاد پول در اینترنت سخت است. برای مدت زمان طولانی، زمان و انرژی فراوانی نیاز است. لطفا حتی اگر نمیخواهید این واقعیت سخت را تجربه کنید، حتی شروع نخواهید کرد.
خبر خوب: شما می توانید نتایج مشابهی را بسیار سریع تر از بسیاری از افراد در این مصاحبه ها بدست آورید. برای انجام این کار، باید به یادگیری بازاریابی آنلاین بپردازید، که به شما کمک می کند تا زمان اشتباه در تمام اشتباهات احمقانه که مبتدیان ایجاد می کنید را اجتناب کنید. وقتی می دانید چه کاری انجام می دهید، نتایج بسیار خوبی خواهید گرفت.
جهان بازاریابی آنلاین می تواند بسیار گیج کننده باشد، هر چند. شما با توصیه های متضاد از گورهای مختلف بمباران می کنید. چگونه می دانید که چه کسی کارشناسان قانونی است و فقط هنرمندان طرفدار دارند؟ این مشکل است: شما نیستید.


دلیل این است که من لیستی از منابع بازاریابی آنلاین مورد علاقه من را گردآوری کرده ام:


کارآفرینی آسان نیست من قصد ندارم این کار را انجام دهم: ممکن است شما ماه ها یا حتی سال ها طول بکشد تا کسب و کار خود را از زمین آغاز کنید. هرچند زمان به هر حال منتقل می شود. چرا آن را به استفاده خوب استفاده نکنید؟
در بخش بعدی، نگاهی به نحوه کسب درآمد در حالی که هنوز در حال ساخت نمونه کارها هستید نگاه کنید.


طراحی یکی از صنایع غیر معمولی است که کار می کند زیرا یکی از معدودی است که اغلب شامل کار به صورت رایگان است، مخصوصا برای افرادی که فقط در یک کار طراحی طراحی می کنند. کار به صورت رایگان شروع به تبدیل شدن به بیشتر و معمول تر برای کسانی که به صنایع جدید به ویژه - به صورت رایگان کار کنیدبرای ساخت نمونه کارها خود. شما می دانید که شما می توانید طراحی کنید، اما شما نیاز دارید که مشتریان را در هیئت مدیره به دست آورید، شما نیاز به نمونه کارهای خوب برای نشان دادن مردم و، هنگامی که نمونه کارها خود را در سمت کوچک، مشتریان ممکن است از شما بخواهید به صورت رایگان با بهره گیری از آن که شما به نمایش کارهایی که در سایت شما انجام می دهید.


به نظر میرسد catch-22 ، شما نمیتوانید نمونه کارهای بزرگ و متنوع را بدون کار انجام دهید، و شما می توانید بدون یک نمونه کارهای بزرگ و متنوع پرداخت کنید. شما ممکن است مایل به پذیرفتن چند پیشنهاد رایگان برای کار کنید.


توصیه من به شما این است: نه. کار برای کسی که به طور رایگان کمک می کند که این شرکت به طور قابل توجهی بیش از آن به شما کمک می کند - آنها شما را به نفع شما نیست. اگر هدف شما این است که مجموعه نمونه کارهای شگفت انگیز ، گرفتن کار آزاد برای کسی دیگر دستورالعمل برای فاجعه است - 9 بار از 10 شما کنترل کامل خلاص شدن از دست داده اید و همچنین عدم پرداخت، و این بسیار بیشتر احتمال دارد شما را ناراحت کند.
چگونه می توانم در حالی که یک نمونه کار را بسازید؟

اگر هدف شما هنگامی که ابتدا به عنوان یک طراح شروع می شود نمونه کارهایی است که افتخار میکنید، و واقعا برای شما منحصر به فرد است و پر از شخصیت و سبک شما، در نظر بگیرید که چیزها را برای خودتان طراحی کنید. اگر از یک ایده عالی آرم برای یک شرکت که وجود ندارد فکر کنید، آن را طراحی کنید و از آن برای نمونه کارها استفاده کنید. اگر فکر میکنید طراحی یک سایت خلاقانه برای یک شرکت تخیلی، هرگز آن را بسازید و از آن برای نمونه کارها استفاده کنید، مشتریان می خواهند ببینند آیا شما می توانید چیزهای خوب را طراحی کنید، نه اینکه آیا طراحی برای یک شرکت موجود باشد یا خیر. و اگر در خلق و خوی هستید که لوگوی شرکت، نام تجاری، سایت یا برنامه را مجددا طراحی میکنید، یک طراحی مجدد ناخواسته را طراحی کنید تا بتوانید دقیقا همانطور که میخواهید طراحی کنید - مانند نحوه اندرو کیم بازاریابی نام تجاری مایکروسافت را دوباره طراحی کرد و در همان زمان یک نام برای خود ایجاد کرد.
البته، طراحی چیزها برای شرکت های داستانی، صورتحساب را پرداخت نخواهد کرد. اگر می خواهید در زمان ساخت یک نمونه کار پولی بگیرید، به یاد داشته باشید که طرح هایی وجود دارد که بدون مشتری مورد درخواست قرار گرفته اند و بعدها برای مقادیر قابل احترام پول فروخته شده اند. این امر ما را به شیوه ای کاملا صحیح برای کسب درآمد در حالی که یک نمونه کارها را تولید می کند، به ارمغان می آورد.
Dustin Curtis، طراح مشهور دنیا در پشت شبکه Svbtle ، یک بار یک برنامه وب ایجاد کرد که یک جدول زمانی بصری از زندگی شما را ایجاد کرد، به نام Lifepath.me (که متاسفانه دیگر وجود ندارد). این طرح زیبا، پیچیده و هوشمندانه طراحی شده بود که به وضوح کار زیادی به آن وارد شده بود و چیزی بود که باعث شد تا او حتی معروف تر از او هم باشد. چند ماه پس از آن، او را به فروش بیش از 10،000 دلار رسید (علاوه بر 3880 دلار ساخته شده از ثبت نام).


Threewords.me یک سایت نسبتا ساده طراحی شده و ساخته شده توسط کدک مارک Bao است که اجازه می دهد مردم ایجاد یک پروفایل و سپس از دیگران به (ناشناس) اضافه کردن سه کلمه برای جمع کردن آنها. این یک ایده عالی بود - خوب، تمیز و ساده بود و به شدت ویروسی بود. علامت گذاری بعدها سایت را به شکل غیر قابل کشف فروخت (با شایعاتی که این رقم شش عدد دارد).


هر دو Lifepath و Threewords باور نکردنی در portfolios Dustin و مارک - موفق، زیبا طراحی شده و قابل توجه است. آنها هر دو همچنین نیاز به کد را دارند، اما لازم به ذکر است که برنامه نویسی مورد نیاز نسبتا پایه است و چارچوب هایی مانند Ruby on Rails برای سایت هایی مانند این مناسب هستند. شما می توانید در مورد چگونگی شروع به یادگیری Ruby در اینجا پیدا کنید.


در حالی که این روش تضمین نمی کند که شما پول می گیرید (و اگر شما این کار را بطور قابل توجهی کمتر از Dustin و Mark انجام دهید)، هنوز می توانید چیزی را که علاقه دارید ایجاد کنید و می تواند واقعا افتخار باشد - و حتی اگر شما آن را فقط برای یک مقدار کوچک فروختید، هنوز هم شما را بیش از آنچه که تصمیم به کار به صورت رایگان می کنید، کسب خواهید کرد.


26.jpg


شما همچنین می توانید برای طراحی و ساخت تم های وردپرس و یا وبلاگ Tumblr با کیفیت بالا و انتخاب آنها را در سایت خود به فروش برسانید. تم ها برای فروش در بازرسی عنصر نمونه خوبی از این هستند - آنها هر دو در نمونه کارها طراح تام کنی عالی هستند و آنها همچنین می توانند پول خود را به دست آورند.


اگر شما واقعا از تم های وردپرس لذت خواهید برد، می توانید حتی آن را یک گام بیشتر و توسعه مجموعه ای کامل از قالب های که شما می توانید فروش. ElegantThemes یک نمونه عالی از طراح است که شگفت انگیز در آنچه که او انجام می دهد و به طور مداوم قرار می دهد موضوعات فوق العاده وردپرس که جامعه خود را دوست دارد. به طور مشابه، لیام مک کای WPBundle.com را ساخته است که مجموعه ای از تم های وردپرس زیبا طراحی شده است - کل بسته نرم افزاری برای فروش 200 دلار.


شما حتی می توانید موضوعی را که افتخار می کنید ایجاد کنید و آن را در یک سرویس مانند Themeforest به فروش برسانید، اگر نگران باشید که شما قادر نخواهید بود که به اندازه کافی افراد خود را مشاهده کنید. Orman Clark از Premium Pixels اخیرا رکورد ThemeForest را با فروش بیش از 47،000 دلار در یک ماه از فروش تم های وردپرس خود شکست داد. در حالی که شاید شما نباید انتظار داشته باشید که این نوع از پول در هر زمان به زودی، نشان می دهد که شما می توانید چیزهایی را که می خواهید طراحی کنید بدون نیاز به پرداخت هزینه طراحی کنید.
27.jpg%20alt%20=


به همان اندازه ایجاد تم ها و قالب ها، یک بازار بزرگ وجود دارد برای افرادی که می خواهند آیکون های سهام، تصاویر و فونت های زیبا طراحی شده و آنها مایل به پرداخت هزینه برای کیفیت هستند. اگر فکر می کنید که شما می توانید یک کار خوب انجام دهید و می خواهید طرح های بسیار خوبی برای نمونه کارها و همچنین فروش خود داشته باشید، می توانید با ساخت طرح هایی برای فروش در سایت هایی مانند iStockPhoto.com و GraphicRiver (که متعلق به همان افرادی است که ThemeForest را اجرا می کنند).


اگر بیشتر علاقه مند به طراحی و فروش فونت ها هستید، سایت های زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند این کار را انجام دهید. MyFonts.com مدتها بوده است و شناخته شده است برای نمایش و فروش فونت های بسیار زیبایی طراحی شده است، در حالی که Riley Cran و Tyler Galphin که جدیدا از نوع Lost Type Co-Op نام گرفته است، یک فونت جالب Pay-What-You-Want است این اجازه می دهد تا شما، طراح، 100٪ از وجوه را از هر فروش دریافت کنید.


اگر شما از قبل طرح هایی را که افتخار میکنید ایجاد می کنید، پس از آن به نظر می رسد که آنها را در جایی در وبلاگ خود به نمایش بگذارید. وبلاگ ها عالی هستند برای افکار خود، برای اجازه دادن به طرح های جدید خود را نشان می دهند و برای شرکت در جامعه طراحی، اما شما می توانید با تبلیغات تبلیغات نیز درآمد کسب کنید. یک راه عالی برای حمایت از یک وبلاگ و ایجاد مقدار کمی درآمد جانبی این است که شامل تعدادی از آگهی های وابسته مربوطه در نوار کناری، مانند شرکت میزبانی وب یا ابزار طراحی خاصی که استفاده می کنید و به شما توصیه می کند خوانندگان.


حتی اگر از وبلاگتان تبلیغاتی نداشته باشید، هنوز هم راهی عالی برای ساختن طرح های خود و ایجاد نام برای خودتان است.


بسیاری از سایت های طراحی نیاز به آموزش های عالی دارند، که توسط افرادی که می دانند حرفه خود را به خوبی - و بسیاری از این سایت ها نیز حاضر به پرداخت هزینه برای آنها. اگر شما یک طرح برای نمونه کارها خود را ایجاد کرده اید که واقعا افتخار میکنید، می توانید با نوشتن یک آموزش در مورد نحوه بازسازی آن، به کمک دیگر طراحان کمک کنید - راهنمای گام به گام تکنیک های مورد استفاده در طراحی. این یک راه عالی برای نشان دادن طراحی شما، کمک به جامعه، ایجاد یک نام برای خود و ایجاد درآمد جانبی است.
مرتبط: راهنمای کوتاه ترین راهنمای وب سایت مهمان نوشتن شما همیشه به نیاز


33.jpg


اگر ایده ای برای چیزی که می خواهید ساخت کنید - چه محصول یک محصول فیزیکی و چه از یک برنامه نوآورانه جدید است که فکر می کنید می تواند سود را به ارمغان بیاورد، اما هزینه شروع پروژه شما را به عقب برگرداند، استفاده از Kickstarter را در نظر بگیرید. Kickstarter در حال تغییر دادن این بازی است که به افراد اجازه می دهد جریان های نقدی را برای ایجاد خلاقیت و پروژه های جالبی از طریق اجازه دادن به هرکسی به سرمایه گذار اولیه به دست آورند. اگر میخواهید مشتری خود باشید، و با این ایده کار کنید که واقعا میتوانید متعهد شوید، با کمبود نقدینگی شروع به کار کردن دیگر نمیتوانید کنار بگذارید. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه تغییر Kickstarter بازی در این پست از رایان کارسون کسب کنید.
مزایای چیست؟

به غیر از گرفتن پول و نمونه کارهایی که می توانید افتخار کنید، مزایای دیگری برای طراحی چیزهایی برای خودتان وجود دارد. واضح ترین این این است که شما در واقع می توانید چیزهایی را که می خواهید طراحی کنید، طراحی کنید - اگر فکر می کنید نمونه کارهایتان نمونه های بزرگی از سبک دست کشیده شده ای است، می توانید آن را اضافه کنید. اگر بخواهید تایپوگرافی خود را تمرین کنید، هیچ کس شما را متوقف نخواهد کرد. شما می توانید آنچه را که بر روی آن کار می کنید را انتخاب کنید، که اجازه می دهد خلاقیت بیشتری داشته باشید، در سبک منحصر به فرد خود کار کنید و در نهایت شادتر باشید.
و اگر کار درستی انجام دهید و چیزهایی را که مردم دوست دارید، انجام دهید، می توانید شهرت خود را برای ایجاد کار برجسته ای کسب کنید که نمی توانید ارزش آن را تعیین کنید. موفق باشید - و اگر تازه شروع کرده اید، به یاد داشته باشید: اگر نمی خواهید، هرگز نباید به صورت رایگان کار کنید.


هنوز ایده ای وجود دارد؟ خوب ما بیشتر داریم.

جوزف لیفریری
این جابجایی خلاقانه توسط جوزف لیفریئی به وضوح از نقطه کانونی در ایستگاه کاری دفتر کار خانگی خود استفاده می کند. پشت صحنه PC خود پوسترهایی است که منافع شخصی اش را بیان می کند و به سبک کلی ایستگاه کاری لطمه می زند.


45.jpg

Ignaty Nikulin


Ignaty Kikulin از یک ترکیب خلاقانه از قفسه موجود استفاده می کند و برای ایجاد فضای کاری اش خریداری می کند. اگرچه شگفت انگیز است، اما فضا با هم فرق دارد و هنوز هم به شخصیت طراح نگاه می کند.


51.jpg%20alt%20=


جوناس لیکوویچوس
این استخوان های لخت، فضای کاری مدرن به طراح اجازه می دهد راحتی و راحتی تمرکز صرفا بر روی کار خود را با این زمینه مینیمالیستی.
57.jpg%20alt%20=

Matt Regan
ایستگاه کاری Matt Regan با استفاده از نورپردازی کار و مواد مورد نیاز طراح برای به دست آوردن کار خود را انجام می دهند.

Brendon Grobler
از طریق استفاده از نور طبیعی، این ایستگاه کاری طراح برندون گروبرر از عنصر کلیدی در حداکثر بهره وری استفاده می کند.

جاناتان پترسون
این ایستگاه کاری جالب و جالب برای طراح جاناتان پترسون نمونه دیگری از یک طرح ساده با نقطه کانونی است - Mac.

دین اوکلی
از طریق استفاده از پوسترها و سخنرانان استریو، طراح دین اوکلی یک فضای شخصی برای انجام کار به دست می آورد.

منابع اضافی

وبسایتهایی وجود دارند که برای تنظیم ایستگاههای کار شما طراحی شده اند. از تنظیمات ایستگاه کاری و همچنین یکی از موارد مورد علاقه شخصی من، Deskography را بررسی کنید. اگر شما راه اندازی یک ایستگاه کاری دیگر را که مایلید به اشتراک بگذارید، پیدا کنید، لطفا نظر خود را در مورد این وب سایت بگذارید!

در اینجا، نکاتی برای حذف این مقاله (و بیشتر در نظر بگیرید) در طراحی فضای جدید شما وجود دارد:


دفتر خانه شما تأثیر زیادی بر بهره وری، خلاقیت و میزان انرژی شما دارد. همدردی و همچنین فضای ناامن می تواند اهداف کسب و کار شما را متوقف کند، بنابراین با در نظر گرفتن این مراحل برای ارتقاء تنظیم دفتر خانه خود می توانید به احساس موفقیت شخصی خود کمک کنید.
بخش بعدی در مورد یک موضوع است که نوع بحث قابل بحث است. با این حال آن می تواند به شما پول اضافی را اگر شما یک طراح وب می باشد.
تگهای

یک بحث بزرگ در مورد اینکه آیا طراح وب باید برنامه نویسی را یاد بگیرد وجود دارد. آیا نیاز به طراحان وب است که کد هستند؟ اگر شما یکی بودید، آیا شما آن را امتحان کنید؟
دو نوع از افراد وجود دارد: افراد چپ مغز و مغز راست. مردم چپ مغرضانه عمدتا تمایل به انجام مسائل فنی دارند. این به این معنی است که نیمکره چپ مغز آنها غالب است. آنها دارای ویژگی نیمکره چپ قوی هستند. آنها توانایی ذخیره، طبقه بندی و تجزیه و تحلیل داده ها را به آسانی دارند. معمولا افراد چپ مغز افرادی هستند که در علم، ریاضیات و دیگران برتر هستند. از سوی دیگر، افراد راست مغز دارای نیمکره های حق حاکم هستند. آنها به طور طبیعی بصری، پرماجرا و خلاق هستند. طراحان، نویسندگان و سخنرانان نمونه های خوبی از دوستان ما هستند.


با این گفتن، طراحان وب به وضوح در رده درست مغز قرار می گیرند. با این حال، با تجزیه و تحلیل نقش هایی که طراح وب انجام می دهد، شما ممکن است نتیجه گیری کنید که نقش به نحوی در وسط قرار دارد. بسیاری از متخصصان طراحی وب سایت موافق خواهند بود که طراحی وب در اکثر موارد یک زمینه خلاقانه است. طرح بندی رنگ ها، فونت ها و عناصر طراحی را لمس می کند. چطور همه اینها به شکل تصویر بزرگ شکل می گیرد، هدف نهایی آن طراحی وب است. طراحان وب در حال پیشرفت در روند و تکنیک های برای بهبود چگونه مردم تجسم صفحات وب آنها ایجاد. این مهم است زیرا اکثر مردم به صورت بصری تحریک می شوند. به معنی آن است که آنها به راحتی بر روی یک تصویر بصری به عنوان آنها را ببینید. اگر تصویر برای آنها جذابیت خاصی نداشته باشد، مهم نیست که محتوای شما چقدر خوب است، وبسایت شما فقط خرج کردن را از بین می برد.


با این حال، با تقاضای روزافزون برای نتایج سریع و سریع، طراحان وب مجبور به دستکاری در برنامه نویسی می شوند. آنها معمولا برای خواندن PHP، CSS و زبان های HTML به عنوان یک شروع نیاز دارند. اگر چه این یک گام بسیار خوبی برای بهبود خود است، اما هنوز هم از این ایده پشتیبانی نمی کند که طراحان وب باید کدگذاری را یاد بگیرند. از این رو استدلال: آیا طراحان وب باید یاد بگیرند کد گذاری شوند؟

شخصا، من به شدت بر این باورم که یادگیری برای کد لازم نیست برای تبدیل شدن به یک طراح وب. با این وجود، داشتن یک انبار بزرگ از دانش کدی، شما را از طراحانی که فقط می دانند که چگونه طراحی را به شما القا می کنند.


should-web-designers-learn-code-04


عکس از Andysowards


به عنوان یک طراح وب، داشتن تجربه برنامه نویسی به شما دانش لبه به ارمغان می آورد. یادگیری زبان پایه در ایجاد صفحات وب به شما در مورد پروژه ای که در حال کار بر روی آن هستید آشنا می شوید. شما از آنچه در کد خود می بینید آگاه هستید شما می دانید که اشکالاتی که پروژه شما را از حرکت دور می کند و به زودی تشخیص داده می شود.


شما ممکن است از برخی از نرم افزارهایی استفاده کنید که ویژگی های WYSIWYG را ارائه می دهند، اما اگر یک اشکال بیرون بیاید، چه؟ اگر عنصر بسیار مهم، تصویر هدر خود را می گویند، اگر چه قابل مشاهده نیست، چه؟ آیا شما فقط می توانید در اطراف، فرآیند را تکرار کنید و وقت را تلف کنید؟ یا، به اندازه کافی آگاه باشید تا بدانید چه چیزی باید پیدا کند و دقیقا چه چیزی را پیدا کند؟


همچنین، با داشتن برخی از تجربه برنامه نویسی باعث می شود شما رئیس خود را از طراحی خود را. به عنوان مثال، شما در حال طراحی قالب وب سایت هستید. البته، اگر شما از ژنراتورهای قالب خارج استفاده می کنید، شما مزیتی برای استفاده از عناصر مطلقا ندارید. شما فقط دنبال چه الگو می باشید و شما در جعبه و طراحان وب به عنوان هنرمندان به حق خود به کار گرفته اید - هرگز نباید در جعبه ها گیر بیفتد. اما اگر شما بعضی از برنامه های اساسی را می شناسید، می توانید کنترل کنید که divs نسبتا یا غیره قرار گرفته اند.
علاوه بر این، از بعضی از فایل های بزرگ که هارد های شما را اشغال می کنند، فراموش نخواهند شد. بیشتر ویراستاران WYSIWYG کدهای طولانیتری تولید می کنند که می تواند سرعت بارگذاری صفحه وب شما را تحت تاثیر قرار دهد.
should-web-designers-learn-code-05


عکس از BAVC


علاوه بر این، داشتن تجربه برنامه نویسی زمان شما را صرفه جویی خواهد کرد. بر خلاف باور عمومی، ویراستاران WYSIWYG زمان بیشتری را نسبت به برنامه نویسی دست می دهند. همچنین، شما مجبور نیستید به کارشناس برنامه نویسی نگاه کنید. شما می توانید تمام صفحه توسط خودتان کد گذاری کنید، بنابراین صرفه جویی در هزینه و زمان در یک عکس. با استفاده از این مزیت، شما قادر خواهید بود در پروژه های بیشتری کار کنید، افزایش سود ممکن و از بین بردن سوء تفاهم از نظر برنامه نویسی.
با تمام این مزایا، ممکن است تحت تاثیر این موضوع قرار بگیرید که می خواهید شروع به یادگیری نحوه کد گذاری کنید. با این حال، قبل از شروع، باید به موارد زیر پاسخ دهید:



آیا شما آماده شروع به یادگیری دانش جدید هستید؟ آیا شما مطمئن هستید که با این کار روبرو خواهید شد؟ گاهی اوقات، رانندگی انگیزه های شما در تمایل به تبدیل شدن به یک طراح بهتر باعث می شود انتخاب های اشتباه خود را انتخاب کنید. در نظر بگیرید که آیا شما واقعا آن را می خواهید یا نه، زیرا یادگیری زبان در صفحات وب یک کار بسیار دشوار است و نیاز به زمان و بارهای صمیمیت دارد. اگر شما در وسط همه چیز متوقف شوید، بسیار متضاد خواهد بود.


should-web-designers-learn-code-06


عکس از Web Designer Depot
در اینجا گرفتن: یادگیری کد چگونه می تواند آموزش داده شود. اما خلاقیت؟ هرگز. شما از طریق تمرین و یک تکه بزرگ از اشتباه ها و طرح های رد شده ای را می گیرید. بله، شما می توانید از طریق یادگیری گرایش های مختلف پیشرفت کنید، اما طراحی بهتر است، بنابراین باید هنری به جای دانش باشید. اگر فکر می کنید که به عنوان یک طراح آماده هستید و به اندازه کافی خوب هستید، سپس برنامه نویسی را یاد بگیرید. اما اگر شما هنوز هم وحشتناک هستید، پیشنهاد میکنم ابتدا به جنبه های طراحی پرداخت کنید. هرگز پرش کنید مگر اینکه شما می دانید که شما دارای زمین فرود خوب هستید. واقعا یک طراح وب هستید. هرگز برنامه نویسی را یاد نکنید و وقت زیادی را صرف طراحی یک طراح وب بدانید. اگر

should-web-designers-learn-code-07


عکس از 1BP

بیایید با آن روبرو شویم، از طریق یک موضوع به ظاهر بی انتها از کد ها می تواند یک لالایی خفیف و بصری برای بسیاری باشد، به ویژه کسانی که برنامه نویسی را به عنوان هیجان انگیز پیدا نمی کنند. حالا اگر واقعا میخواهید یاد بگیرید، باید از درد در آنچه که شما می دانید و دوره های خسته کننده یادگیری را می گیرید، ضربات بزنید. شما مانند یک زبان جدید تدریس می شوید. شما باید صبور باشید، باز و حداقل، کنجکاو شوید تا بهتر شوید.
should-web-designers-learn-code-08


عکس از اخبار آمازون
نتیجه گیری

در نهایت، می توانم بگویم که طراحان وب که می دانند چگونه کد را دارند، از مزایای بسیار خوبی نسبت به کسانی که ندارند استفاده می کنند. این باعث می شود آنها یک خدمه خرابکاری یک نفره. این ممکن است طراحان مشتاق را به این باور برساند که برنامه نویسی چیزی برای یادگیری در یک لحظه است.


با وجود مزایای بسیاری از دانش در برنامه نویسی، طراح باید قبل از حرکت در سمت چپ، ابتدا هنر، هنر راست را طراحی کند. طراح وب-کدنویسی نیازی نیست، بلکه یک مزیت است. شما چه فکر میکنید؟

مقالات مرتبط
بهترین طراحی Chatbots در برنامه های موبایل


20 نمونه آموزشی برای ویرایش عکس در فتوشاپ


در 10 دقیقه با فتوشاپ یک طرح تایپوگرافی زیبا ایجاد کنید
 
ارسال کننده موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
M افزونه نمایش گروه های کاربری درخواست قالب و افزونه 1
sslri دانلود افزونه پلن های اشتراک ویژه edd all access 1.1.6 افزونه های وردپرس 0
J راهنمایی راه اندازی یوتیوب بر روی تلوزیون های اندروید گفتگوی آزاد 5
E بهترین افزونه های فروش فایل در وردپرس افزونه های وردپرس 0
arezoshomali هواوی و شیائومی در نسل بعدی گوشی های تاشو خود از فناوری UTG استفاده خواهند کرد اخبار 0
E مباحث و مشکلات کرونا باعث ارتقای رابط های کاربری برنامه نویسی شد مباحث و مشکلات مربوط به اندروید 0
E روش های نصب افزونه های وردپرسی چطوریه؟ آموزشهای وردپرس 3
A اعتراض به قیمت کلیک های شرکت های تبلیغاتی گفتگوی آزاد 6
mona.habibizadeh ویژگی های کابل شارژ مناسب اندروید آموزش های سخت افزار 0
E اپلیکیشن اندروید ضامن _ صندوق های قرعه کشی خانگی نرم افزارهای اندروید 0
elinaz نشانه های خرابی شارژر موبایل چیست؟ آموزش های سخت افزار 2
mona.habibizadeh معروف ترین فروشگاه های عمده فروشی کالای دیجیتال در ایران آموزش های سخت افزار 1
maede تغییرات قالب نماد های ادیتور خود را رنگی کنید آموزشهای زنفورو 1
maede تغییرات قالب تعداد بازدید ها و پاسخ هارا به تاپیک های خود اضاف کنید آموزشهای زنفورو 0
mona.habibizadeh مواد معمول در ساخت قاب های گوشی گفتگوی آزاد 0
alirahmani7443 درخواست افزونه های جانبی theme my login قالب های وردپرس 0
sslri دانلود شخصی سازی ایمیل های ارسالی در ووکامرس WooMail افزونه های وردپرس 2
sslri دانلود ارسال ایمیل های وردپرس WP Mail SMTP Pro افزونه های وردپرس 3
maede افزون باکس های هشدار به صفحه اصلی انجمن پشتیبانی زنفورو 4
J درخواست اموزش مستقیم سازی لینک های سایت https://www.sammobile.com/firmwares/ مستقیم سازی لینک ها 0
mona.habibizadeh پرفروش ترین لوازم جانبی کامپیوتر در ایران ؛ بهترین های بازار آنلاین آموزش های نرم افزار و سخت افزار 0
mona.habibizadeh معرفی بازی های انلاین ایرانی اندروید بازی های اندروید 0
mona.habibizadeh قاب تازه اپل برای گوشی های هوشمند اخبار 0
maede انتقال فایل های اپلود شده به هاست فایل در زنفور پشتیبانی زنفورو 10
E چطوری امنیت گوشی های اندرویدی را افزایش دهیم؟ نرم افزارهای اندروید 0
mona.habibizadeh معرفی بهترین بازی های بتل رویال بازی های اندروید 0
mona.habibizadeh روش های تدریس آنلاین آموزش های نرم افزار و سخت افزار 0
ه اموزش نصب گروه های کاربری پشتیبانی زنفورو 1
E مهارت های یاد گرفتنی برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس اندروید آموزش های برنامه نویسی 1
B بهترین برنامه های تماس تصویری برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
ExPoInT اکانت VIP درخواست فایل پرمیوم از سایت های freepik - flaticon اکانت پرمیوم سایت های متفرقه 4
J درخواست اکانت پریمیوم سایت های زیر اکانت پرمیوم سایت های متفرقه 2
mona.habibizadeh معرفی بهترین بازی های علمی تخیلی بازی های اندروید 0
mona.habibizadeh مباحث و مشکلات انواع مدل های قاب موبایل موجود در بازار مباحث و مشکلات مربوط به اندروید 0
J درخواست نرم افزار به اشتراک گذاری پورت های usb دانلود ، آموزش و درخواست کرک یا سریال نرم افزارها 0
sslri دانلود مجموعه فونت های Gerard Sans Serif + فونت وب ها گفتگوی آزاد 0
mona.habibizadeh بهترین شارژرهای وایرلس برای گوشی های آیفون و اندروید گفتگوی آزاد 1
alirahmani7443 درخواست راهنمایی برای ایجاد بروزرسانی خودکار برای افزونه ها و قالب های ترجمه شده آموزشهای وردپرس 2
WALKER دانلود افزونه حذف پرونده های بلااستفاده از وردپرس Media Cleaner Pro افزونه های وردپرس 6
mona.habibizadeh پرهزینه ترین بازی های تاریخ بازی های اندروید 2
WALKER دانلود افزونه مدیریت فایل های دانلودی در وردپرس - WordPress Download Manager Pro افزونه های وردپرس 7
mona.habibizadeh بهترین بازی های ویدیویی اندروید بازی های اندروید 0
mona.habibizadeh معرفی بهترین بازی های جنگی اندروید بازی های اندروید 2
sslri معرفی نرم افزار ارسال خودکار پیام در شبکه های اجتماعی Jarvee 2.0.8.2 Full Cracked درخواست و دانلود نرم افزار 0
sslri نرم افزار طراحی وب سایت های رسپانسیو Bootstrap Studio 4.5.7 Cracked درخواست و دانلود نرم افزار 0
C معرفی نرم افزار تاپیک جامع معرفی نرم افزار های تقویت محاسبات و ریاضیات ( اندروید ) نرم افزارهای اندروید 1
C معرفی بازی تاپیک معرفی بازی های فکری سیستم عامل اندروید نرم افزارهای اندروید 1
C معرفی نرم افزار تاپیک جامع معرفی نرم افزار های مختص اهنگ و موسیقی اندروید نرم افزارهای اندروید 1
C معرفی نرم افزار تاپیک معرفی نرم افزار های اموزشی سیستم عامل اندروید نرم افزارهای اندروید 1
C معرفی بازی تاپیک معرفی بازی های مورد علاقه شما ( مخصوص اندروید ) بازی های اندروید 3

موضوعات مشابه

بالا