خوش آمدید!

برای دریافت آخرین بروزرسانی‌های افزونه، استایل و ... نیازمند ثبت‌نام در انجمن می‌باشید تا با ما بروز بمانید!

ثبت نام!

این شاخ هایه اینستاگرام چطوری اینقدر زیاد فالوور دارند؟

گفتگوی آزاد

ali2323

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
7/12/22
نوشته‌ها
13
پسندها
0
امتیازها
1
از وقتی که فضای مجازی به وجود اومد افراد زیادی توش شروع به فعالیت کردن و تبدیل به افراد معروف به قول معروف شاخ شدند ولی اینکه چطوری اینقدر تونستن فالوور هایه زیادی جذب کنن و تبدیل به یه شاخ مجازی بشن.
20211010-1535020.jpg

خب یکی از راز هایه اونها خرید فالوور برای پیجشون هستش اونا با خرید فالوور هایه متعدد باعث جذب بیشتر فالوور هایه دیگه میشه یعنی اونا از دیدگاه مردم استفاده میکنن تا به فالوور هایه بیشتر یبرسن و ازشون درامد درستت بکن و درامد زایی بکنن,یعنی وقتی یکی میاد میبینه که شما فالوور هایه زیادی دارید و وقتی میبینه که پیجتون دارایه محتوا هستش جذب پیجتون میشه.
حالا این افراد فالوور هاشون رو از سایت هایه مختلفی میخرن ولی همشون دنبال یه سایت امن و مطمئن هستن تا بتونن برای پجشون خرید هاشون رو دائمن از اونجا انجام بدن و پیجشون رو بالا ببرن و اینکه وقتی فالوور هایتون بیشتر میشه و معروف تر که میشید پیج هایه دیگه برای تبلیغات به شما میان تا پیجشون رو تبلیغ کنید و شما هم از اون تبلیغات پول به دست میارید.
توضیحات کامل و با جزیئات رو من در لینکی که میذارم دادم ورود کنید و بخونید تا بدونید که سلبریتی ها از کجا ها فالوور هاشون رو خریداری یا بیشتر میکنن.
ورود کنید
 
بالا