خوش آمدید!

برای دریافت آخرین بروزرسانی‌های افزونه، استایل و ... نیازمند ثبت‌نام در انجمن می‌باشید تا با ما بروز بمانید!

ثبت نام!

درخواست بالابردن سرعت لود سایت

وردپرس

afshin171

کاربر افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
3/25/20
پسندها
21
امتیازها
8
سلام وقت بخیر ، خسته نباشید
میخوام سرعت و موارد دیگه سایت بالا ببرم
دوستان لطف کنند سایت بررسی کنند و راهنمایی کنند برای برطرف کردن مشکلات و موارد دیگه
کد:
www.pjmi.ir
1-سایتم روی هاست وردپرس ایران سون هاست هستش
2-افزونه کش WP Rocket
3- cdn cloudflare
4-قالب جنه
اینم آخرین جی تی متریکی که گرفتم

Mr. AnonYmouS

مدیر ارشد انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/17/19
پسندها
87
امتیازها
18
آنتی ویروس
ویندوز
درود
GTMetrix دیگه مثل قبل کارایی نداره (از زمانی که اشتراکی شده) چون فقط نسخه دسکتاپ شما رو بررسی میکنه.
گوگل هم به نسخه موبایل اهمیت خیلی خیلی بیشتری میده! پس عملا روی آمار GTMetrix حساب نکنید. اگه میخواین سرعت ساییتون بالا بره، خودتون میتونید با Lighthouse (همون ابزاری که GTMetrix استفاده میکنه برای نمایش رپورت ها) به راحتی وضعیت سایتتون رو بسنجید و ببینید کجاها مشکل داره.
مورد بعد اینکه CDN های خارجی، برای کاربران ایرانی تاثیری منفی بیشتری دارن تا مثبت، سعی کنید از CDN های ایرانی استفاده کنید اگه عمده کاربران ساییتون از داخل ایران هستن.
توی رپورتی هم که گذاشتین، سایتتون مشکل Compression داره.
اگه Cpanel دارین، میتونید gZip رو فعال کنید.
پیشنهاد هم میدم از هاستی استفاده کنید که سرور Lightspeed داره، تاثیر بسزایی توی لود تایم شما داره و دیگه هم نیازی به استفاده از CDN یا WP Rocket ندارین.

afshin171

کاربر افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
3/25/20
پسندها
21
امتیازها
8
با سلام وقت بخیر
ممنون لطف کردین وقت گذاشتین سایت بررسی کردین
بله درسته دیگه آمار جی تی متریک زیاد درست نیست و نمیشه روش حساب کرد
قبلا از cdn ابر اروان استفاده میکردم قطعی زیاد داشتم و سایت داشت نابود میشد به پیشنهاد دوستان تو سون هاست به کلودفلر انتقال دادم
کاربرای سایت 90درصدشون تو ایران هستن
هاست سایت هم وردپرس ایران هستش از سون هاست تهیه شده
دوست عزیز gZip برای سایت فعال هستش
fdgvbdfg.JPG

هاست وردپرس ایران سون هاست
Litespeed
هستش .ولی باز بدون cdn و WP Rocket آماری خوبی بدست نمیاد

Mr. AnonYmouS

مدیر ارشد انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/17/19
پسندها
87
امتیازها
18
آنتی ویروس
ویندوز
خود LiteSpeed رو روی سایتتون فعال کردین؟
قابلیت cache خیلی خوبه داره.
هم میتونید از طریق هاست در مسیر: Advanced و بعد Litespeed اون رو فعال کنید، هم با نصب پلاگینش

afshin171

کاربر افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
3/25/20
پسندها
21
امتیازها
8
خود LiteSpeed رو روی سایتتون فعال کردین؟
قابلیت cache خیلی خوبه داره.
هم میتونید از طریق هاست در مسیر: Advanced و بعد Litespeed اون رو فعال کنید، هم با نصب پلاگینش
Mr. AnonYmouSبله روی هاست فعال هستش LiteSpeed
ولی چون بنده از افزونه کش WP Rocket استفاده میکنم
به خاطر همین دیگه با LiteSpeed کار نمیکنم
شنیدم میگن عالی ولی تا حالا تست نکردم جناب آرتا که طرفدار LiteSpeed هستش و پیشنهاد میکنه

Mr. AnonYmouS

مدیر ارشد انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/17/19
پسندها
87
امتیازها
18
آنتی ویروس
ویندوز
بله روی هاست فعال هستش LiteSpeed
ولی چون بنده از افزونه کش WP Rocket استفاده میکنم
به خاطر همین دیگه با LiteSpeed کار نمیکنم
شنیدم میگن عالی ولی تا حالا تست نکردم جناب آرتا که طرفدار LiteSpeed هستش و پیشنهاد میکنه
afshin171پیشنهاد میکنم مقایسه رسمی این 2 تا پلاگین رو با هم ببینید.
لایت اسپید تمام نیازهاتون برای سیستم caching رو برآورده میکنه.
تنظیمات ساده ای هم داره، فقط در بخش minify کردن css و js ها باید یه کم بیشتر دقت کرد.

afshin171

کاربر افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
3/25/20
پسندها
21
امتیازها
8
پس در واقعا باید افزونه LiteSpeed فعال کنم و تنظیماتش انجام بدم
کلودفلر چی باید خاموش بشه؟؟؟

Mr. AnonYmouS

مدیر ارشد انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/17/19
پسندها
87
امتیازها
18
آنتی ویروس
ویندوز
پس در واقعا باید افزونه LiteSpeed فعال کنم و تنظیماتش انجام بدم
کلودفلر چی باید خاموش بشه؟؟؟
afshin171به نظر من litespeed خیلی بهتر کمک میکنه تا wp rocket
لایت اسپید رو از طریق خود cpanel میتونید فعال کنید (نصب افزونه به صورت خودکار صورت میگیره)
در صورتی که افزونه رو دستی نصب میکنید، باید از مسیر»litespeed cache> general setting درخواست یک بررسی دامنه رو بزنید تا برای دامنه سایتتون یک لایسنس صادر بشه (این عملیات در کمتر از 2 ثانیه صورت میگیره) و با ریفرش کردن صفحه، اگه مشکلی نباشه، لایسنس براتون ثبت میشه و به صورت ستاره در میاد.
در خصوص Cloudflare میتونید ازش استفاده کنید و هیچ مشکلی نداره (در تنظیمات لایت اسپید وجود داره) که خودم شخصا، فقط به عنوان CDN ازش استفاده میکنم در بعضی مواقع. در نظر داشته باشین که خود litespeed امکانات بسیار خوبی داره (مثل ارائه نسخه webp از عکس ها، یا کاهش سایز عکس ها بدون افت کیفیت، نمایش عکس ها و ویدیو های شما از سرور litespeed بعد از آپلود اونها به صورت خودکار و ...)

afshin171

کاربر افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
3/25/20
پسندها
21
امتیازها
8
افزونه LiteSpeed نصب کردم و تنظیماتش انجام دادم
هم از WP Rocket سبک تر هستش و هم امکانات خوبی داره
از نظر سرعت سایت چه گوگل چه جی تی متریک خیلی فرق کرد
البته هاست تغییر دادم .رفتم روی هاست وردپرس

Mr. AnonYmouS

مدیر ارشد انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/17/19
پسندها
87
امتیازها
18
آنتی ویروس
ویندوز
افزونه LiteSpeed نصب کردم و تنظیماتش انجام دادم
هم از WP Rocket سبک تر هستش و هم امکانات خوبی داره
از نظر سرعت سایت چه گوگل چه جی تی متریک خیلی فرق کرد
البته هاست تغییر دادم .رفتم روی هاست وردپرس
afshin171بسیار عالی. ممنون از اینکه تجربیاتتون رو با ما به اشتراک گذاشتین

afshin171

کاربر افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
3/25/20
پسندها
21
امتیازها
8
بسیار عالی. ممنون از اینکه تجربیاتتون رو با ما به اشتراک گذاشتین
Mr. AnonYmouSخواهش میکنم
یه مسئله که هستش بهینه کردن عکس ها هستش
تقریبا 1000 تا عکس هستش که باید بهینه باشه
افزونه ای هستش که بشه بهینه کنه

Mr. AnonYmouS

مدیر ارشد انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/17/19
پسندها
87
امتیازها
18
آنتی ویروس
ویندوز
خواهش میکنم
یه مسئله که هستش بهینه کردن عکس ها هستش
تقریبا 1000 تا عکس هستش که باید بهینه باشه
افزونه ای هستش که بشه بهینه کنه
afshin171نیازی به افزونه نیست.
خود لایت اسپید این کار رو براتون انجام میده (در صورتی که تنظیمش کرده باشین). با استفاده از cron عکس های موجود رو بهینه میکنه که البته به صورت دستی هم میتونید این کار رو انجام بدید.

nirabat555

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
9/28/21
پسندها
0
امتیازها
1
پیشنهاد می کنم از هاست ایران سرور استفاده کنید من خودم با انتقال هاستم به ایران سرور تغییر محسوسی رو احساس کردم البته هاستینگ قبلی من سون هاست نبود از یک جایی هاست گرفته بودم بعد از اینکه اطمینان حاصل کردید سایتتون جای خوبی میزبانی میشه به ساختار کدنویسی قالبتون توجه کنید متاسفانه دارید از قالب اماده استفاده می کنید اگر به درامد رسیدید ارزش داره قالب اختصاصی برای سایتتون طراحی کنید و یا به یک فرد متخصص بسپرید تا یک قالب اختصاصی براتون طراحی کنه میدونید مثل این می مونه بدید یک کت و شلوار براتون بدوزند و یا اینکه برید کت و شلوار از قبل دوخته شده خریداری کنید کدوم روی بدن بهتر قرار میگیره؟ قطعا اونی که بصورت اختصاصی برای شما دوخته شده تو قالب هم این موضوع صدق می کنه چون قالب های اماده حاوی فیچر های زیادیه که عملا در بسیار از مواقع بکار شما نمیاد و این منجر میشه سایتتون کند بشه اگر خودتون الان تخصص لازم رو برای طراحی ندارید می تونید برون سپاری کنید افزاد زیادی هستند که قالب طراحی می کنند الان خوده ژاکت هم سرویسی رو راه اندازی کرده که افراد می تونند بیان اونجا پروژه تعریف کنند و عده ای هم اون پروژ ها رو با یک قیمت معقول انجام میدن اسمش هست ژاکت سرویس تو پونیشا و پارسکدرز هم می تونی پروژه تعریف کنی همچنین شرکت های طراحی سایت هم این کار رو انجام میدن.

ارسال کننده موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
Dr Software آموزش بهینه سازی و افزایش سرعت اینترنت آموزش های سیستم عامل ویندوز 3
sslri دانلود افزایش سرعت وبسایت وردپرسی - Perfmatters افزونه های وردپرس 12
sslri دانلود افزایش سرعت صفحات موبایل در وردپرس - WP AMP افزونه های وردپرس 4
sslri دانلود افزایش سرعت وردپرس - Gonzales افزونه های وردپرس 1
M بهترین افزونه سرعت وردپرس افزونه های وردپرس 3
WALKER آموزش آموزش افزونه W3 Total Cache برای افزایش سرعت وردپرس آموزشهای وردپرس 0
WALKER دانلود افزونه افزایش سرعت وبسایت | W3 Total Cache Pro افزونه های وردپرس 13
WALKER دانلود افزونه افزایش سرعت وردپرس Scalability Pro v4.55 افزونه های وردپرس 1
I چگونه با حدکثر توان و سرعت سیستم عمل کپی و پیست را انجام دهیم؟ همچنین معرفی نرم افزار مباحث و مشکلات سیستم عامل ها 1
WALKER آموزش بهبود و افزایش سرعت لود سایت با 14 تکنیک کلیدی آموزشهای وردپرس 0
WALKER دانلود افزونه افزایش سرعت وردپرس WP Speed of Light v2.6.4 – Speed Up WordPress Pro افزونه های وردپرس 5
Admin دانلود WP Fastest Cache Premium v1.5.9 | افزونه قدرتمند افزایش سرعت و کَش وردپرس افزونه های وردپرس 10
WALKER دانلود افزونه افزایش سرعت سایت وردپرسی Borlabs Cache v1.5.2 - WordPress Caching Plugin افزونه های وردپرس 3
WALKER آموزش افزایش سرعت وردپرس آموزشهای وردپرس 0
Admin آموزش افزایش سرعت وردپرس با Cookie Free Domain آموزش های پرمیوم 0
WALKER دانلود افزایش سرعت وردپرس با افزونه Autoptimize 2.5 beta افزونه های وردپرس 0
WALKER آموزش لود تنبل تصاویر و ویدیوهای وردپرس برای افزایش سرعت سایت آموزشهای وردپرس 0
WALKER دانلود بهترین افزونه کش وردپرس برای افزایش سرعت با عنوان WP Fastest Cache افزونه های وردپرس 0
WALKER دانلود افزونه افزایش سرعت وردپرس Swift Performance v2.1.4 افزونه های وردپرس 3
Magical اندروید دانلود Music Speed Changer Full 7.11.14 - نرم افزار تغییر سرعت پخش موزیک برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical اندروید دانلود Video Speed: Fast and Slow Motion Pro 1.4 - نرم افزار تغییر سرعت ویدیو برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical اندروید دانلود Video Speed Slow Motion & Fast Premium 1.76 - نرم افزار اسلوموشن و افزایش سرعت ویدیو برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Speed Math 2018 - Ad free 0.0.7 - نرم افزار چالش سرعت ریاضی برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Speed Reading Full 3.1.2 - نرم افزار افزایش سرعت خواندن و یادگیری برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Your Ram Booster Pro 1.4a.b.c - نرم افزار افزایش دهنده سرعت رم برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Cleaner - Boost Mobile Pro 1.7 - نرم افزار افزایش دهنده سرعت برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Your Game Booster Pro For PUBG 1.0.1 - نرم افزار کاربردی افزایش سرعت بازی برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Multi Booster & Optimizer 1.0.r - نرم افزار بهینه ساز و افزایش سرعت برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Total RAM Speed Booster 5.0.4 - نرم افزار تقویت رم و افزایش سرعت بازی برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Clean My Phone Lite 1.2edition - نرم افزار افزایش سرعت و بهینه سازی آسان برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Root Booster Pro 3.1.1 - نرم افزار افزایش سرعت گوشی های روت برای اندروید + مود نرم افزارهای اندروید 0