خوش آمدید!

برای دریافت آخرین بروزرسانی‌های افزونه، استایل و ... نیازمند ثبت‌نام در انجمن می‌باشید تا با ما بروز بمانید!

ثبت نام!

بهترین و ارزانترین ارائه دهنده گان هاست

گفتگوی آزاد

mr.b3n

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
9/30/21
پسندها
2
امتیازها
3
سلام خدمت همگی کابران و مدیران انجمن لطف کنید اگه جایی رو میشناسید که هاستینگ ارزان و پرسرعت و با پشتیبانی درست و حسابی هنوز وجود داره معرفی کنید 🙏

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
10/3/18
پسندها
1,221
امتیازها
167
آنتی ویروس
سلام خدمت شما.دوستان میتونن نظر خود را در مورد شرکت های هاستینگ در این بخش وارد کنند. و سپس من هم نظر خود را اعلام میکنم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mr.b3n

afshin171

کاربر افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
3/25/20
پسندها
21
امتیازها
8
من تو این 10سال تجربه ای که دارم با هاستینگ های زیادی کار کردم و دارم میکنیم.( البته ایرانی)
یه کلام بگم اغلب شون دزد و کلاه بردار هستن . از نظر فنی و تخصص هم صفر هستن .نمیخواسم اسم ببرم ولی این یکی حتما باید بگم که سمت میزبان فا اصلا و ابدا نرین.
ما با مشکلات زیادی روبه رو بودیم .به خاطر همین تصمیم گرفتیم برای شرکت خودمون سرور اختصاصی وارد و راه اندازی کنیم .از صفر تا صدش هم در اختیار خودمون باشه .درسته هزینه خیلی زیادی داشت ولی ارزشش داشت .
اگه در توان دارین و تخصص اش داری با هاستینگ های ایرانی کار نکنید.

• Like

sima67

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
8/31/21
پسندها
1
امتیازها
1
سلام رفقا من هم دوست دارم درمورد بهترین و ارزان ترین هاست نظر خودمو بدم. من حدکدا ۶،۷ سالی هستش که در زمینه طراحی وب سایت و سئو فعالیت دارم و تا الان با تمام کسانی که خدمات هاستینگ میدن دارم کار میکنم واقعا حرف دوستمون درسته دوست ندارم اسم دزد و اینارو بیارم اما خدماتی که مبدن واقعااااا عجیبه و بعضا پشتیبانی ها صفره صفره. اما نظرم ایناست

ارزان ترین هاست: نت افراز ، پشتیانی ضهیف
پارس پک :گرونه یکم اما مشتیبانی فوق العاده حرفه ای هیچ کس تا الان ب امدازه کارشناسای پارس پک خوب نیست
میزبانفا: خدمات صفر،پشتیبانی صفر کلا میزبانفا رو بیخیال بشید کلا

ایران سرور : فقط ب واسطه ی تبلیغات عالی دارن انقدر مخاطب جذب میکنند وگرنه یکی از بی لول ترین و داغون تریناست بنظرم.پشتیبانی متوسط داره اما ۹۰ درصد مشکل پیش بیاد میگه خودت حلش کن.
۷هاست : همه چیزش متوسطه

• Like

lord

کاربر افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
5/22/19
پسندها
26
امتیازها
18
ویندوز
سلام
7 هاست : اصلا بهش فکر هم نکن افتضاح است. یکسال سرویس داشتم شدید افت رتبه و ... داشتم همش ارور 500 و....... اصلا اصلا اصلا
ارزون قیمت پشتیبانی ضعیف: پارس وب هاست | خرید هاست | خرید سرور مجازی | خرید سرور اختصاصی ( من برای سات چندتا خیریه از این گرفتم )
پارس پک: خدمات ابری، خرید هاست، سرور اختصاصی، سرور مجازی | پارس پک پشتیبانی خوبه ولی گرونه
سی پنل ایران خرید هاست ارزان وردپرس دانلود ریسلر لایسنس ارزون اه ولی پشتیبانی ایش هم بد نیست ( من برای سات چندتا خیریه از این گرفتم )
تلاش نت|طراحی سایت|ثبت دامنه|هاست ارزان|اینترنت پرسرعت|sms قیمت این بد نیست ، پشتیبانیش هم خوب بود من vps گرفته بودم مشکل داشتم بعد از 1 روز تلفنی خودشون پیگیر شدن مشکل رو حل کردن برخوردش هم خوب بود

آخرین ویرایش:
  • Like

mostajeran

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
11/19/20
پسندها
1
امتیازها
3
یه بار کافیه از ما هاست تهیه کنید تا متوجه بشین اصلا نیازی به پشتیبانی ندارید
من خودم طراح سایتم و از سال 89 با بیشتر شرکت های هاستینگ کار کردم
اینقدر هر روز درگیر تیکت بودم و اذیتم کردن
مثلا قبلا همش قطعی بود من چون دائم با هاست کار میکنم
و شبانه روز 5 دقیقه قطع میشد متوجه میشدم
حتی یادمه سال 93 هارد سرور سوخت
و اطلاعات یه سری از مشتریام که هاست واسشون گرفته بودیم پرید بک اپ دو هفته قبل بهمون بعد کلی پیگیری یه هفته ای دادن
اینقدر تو این سال ها با این هاستینگ ها اذیت شدیم که تصمیم گرفتیم با یورو از دیتاسنتر مستقیم سرور اختصاصی بگیریم
و از اسفند 95 تا الان خداروشکر دیگه مشکلی نداشتیم
سروری که ما داریم 12 هسته core i9 داره و 128 گیگ رم و هارد nvme 2 ترابایت که تقریبا ماهی 4 میلیون با لایسنس سی پنل لایت اسپید حدود 5 تومن ماهیانه هزینه میکنیم ولی واقعا هم خودمون هم مشتریان راضین و واقعا دیگه حاضر نیستم حتی رایگان از سرویس دهنده های ایرانی هاست بگیرم
اگه دوست داشتید قیمت هامون هم واقعا پایینه میتونید یک ماه تست کنید سرعت هاست یه جوری بهتون حال میده که دیگه از هیچ جای دیگه هاست نمیگیرید

• Like

mostajeran

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
11/19/20
پسندها
1
امتیازها
3
میتونید از این ادرس یک ماه تست کنید پشیمون شدین تضمینی کل هزینه رو برگشت میزنیم واستون

ارسال کننده موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
E بهترین افزونه های فروش فایل در وردپرس افزونه های وردپرس 0
elinaz بهترین روش برای شارژ کردن موبایل آموزش های سخت افزار 0
mona.habibizadeh پرفروش ترین لوازم جانبی کامپیوتر در ایران ؛ بهترین های بازار آنلاین آموزش های نرم افزار و سخت افزار 0
mona.habibizadeh معرفی بهترین بازی های بتل رویال بازی های اندروید 0
mona.habibizadeh معرفی انواع بهترین تلسکوپ ها اخبار 0
B بهترین برنامه های تماس تصویری برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
mona.habibizadeh دانلود بهترین نرم افزارهای تبدیل فرمت آهنگ در ویندوز، iOS و اندروید آموزش های نرم افزار 0
mona.habibizadeh معرفی بهترین بازی های علمی تخیلی بازی های اندروید 0
mona.habibizadeh خرید بهترین کیف گوشی و کاور گوشی اخبار 1
mona.habibizadeh بهترین شارژرهای وایرلس برای گوشی های آیفون و اندروید گفتگوی آزاد 1
mona.habibizadeh بهترین بازی های ویدیویی اندروید بازی های اندروید 0
mona.habibizadeh معرفی بهترین بازی های جنگی اندروید بازی های اندروید 2
M بهترین افزونه سرعت وردپرس افزونه های وردپرس 3
I مباحث و مشکلات جدیدترین و بهترین رجیستری برای pot player مباحث و مشکلات نرم افزار 3
S بحث و گفتگو در زمینه انتخاب بهترین نرم افزار تصویر برداری از صفحه نمایش مباحث و مشکلات نرم افزار 0
S بحث و گفتگو در زمینه انتخاب بهترین نرم افزار ویرایش فایلهای ویدئویی مباحث و مشکلات نرم افزار 0
S بحث و گفتگو در زمینه انتخاب بهترین پلیر پخش فیلم مباحث و مشکلات نرم افزار 0
S بحث و گفتگو در زمینه انتخاب بهترین نرم افزار مبدل فایل های ویدئویی مباحث و مشکلات نرم افزار 0
S بحث و گفتگو در مورد انتخاب بهترین نرم افزار ریکاوری مباحث و مشکلات نرم افزار 0
WALKER آموزش بهترین افزونه های گوگل کروم برای وردپرس آموزشهای وردپرس 0
WALKER معرفی: بهترین افزونه‌های تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن موبایل آموزشهای وردپرس 0
WALKER دانلود بهترین افزونه کش وردپرس برای افزایش سرعت با عنوان WP Fastest Cache افزونه های وردپرس 0
WALKER آموزش سئو وردپرس چیست؟ بهترین افزونه سئو وردپرس و راهکار طلایی آموزشهای وردپرس 1
Magical اندروید دانلود MX Player Pro 1.10.33 - نرم افزار ام اکس پلیر بهترین ویدیو و موزیک پلیر اندروید + لایت + مود + رایگان + کلون + رنگی نرم افزارهای اندروید 0
Magical اندروید دانلود A+ Gallery Photos & Videos Full 2.2.23.1 - بهترین نرم افزار گالری برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Learn Languages - 5000 Phrases Full 2.4.3 - بهترین نرم افزار یادگیری زبان خارجی برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود GymACE Pro: Workout & Body Log 1.6.2-pro - نرم افرار مجموعه بهترین تمرینات ورزشی برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود U-Dictionary:Best English Learning Dictionary 4.0.5 - نرم افزار بهترین لغت نامه و برنامه یادگیری انگلیسی برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Greenify 4.5.1 - بهترین نرم افزار بهینه ساز عملکرد گوشی برای اندروید + مود نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Applock Pro 1.39 - بهترین ابزار قفل گذاری اپلیکیشن ها برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
S تاپیک جامع بحث و گفتگو در مورد سرویس های ارائه دهنده ی اینترنت مباحث و مشکلات شبکه 13
Admin ارائه لایسنس اختصاصی ارجینال FSecure Safe ارائه لایسنس اختصاصی ارجینال FSecure Safe 13