خوش آمدید به انجمن ای فری

بازدیدکننده گرامی برای دسترسی به تمامی امکانات در انجمن عضو شوید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعات ایجاد کنید ، پاسخ به موضوعات موجود ارسال کنید ، به اعضای انجمن امتیاز دهید ، اقدام به خرید و فروش کنید ، و موارد دیگر. عضویت، سریع و کاملاً رایگان است ، پس منتظر چی هستی؟

درخواست راهنمایی

اگر نیاز به راهنمایی دارید درخواست خود را ثبت کنید

فروشگاه

قالب و افزونه و محصولات خود را میتوانید اینجا خرید و فروش کنید

دانلود منابع

قالب و افزونه های جدید و بروز را میتوایند از اینجا دانلود کنید

تفاوت بین گارد گوشی و بامپر

mona.habibizadeh

کاربر تایید شده
عضویت
10/15/19
ارسال ها
101
امتیاز واکنش
74
گادر گوشی یا همان بامپر چه فرقی با قاب گوشی دارد؟
گارد گوشی چیست؟
گارد گوشی که با نام بامپر شناخته می شود، تنها از دور گوشی محافظت می کند. در صورتی که قاب گوشی، علاوه بر کناره ها و بدنه ی گوشی از درب پشتی آن نیز محافظت می کند. بامپر گوشی در مدل های مختلف تولید و عرضه می شود که از رایج ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:


بامپر فلزی: این مدل از بامپر ها کمی سنگین تر از بامپرهای پلاستیکی هستند و به خوبی از لبه های گوشی محافظت می کنند.


بامپر پلاستیکی: اگر دنبال رنگبندی های متفاوت هستید، بامپرهای پلاستیکی بهترین انتخاب برای شما هستند. گاردهای پلاستیکی در رنگ ها و طرح های مختلف عرضه می شوند که وزن نسبتا سبکی دارند اما به خوبی در برابر ضربه هایی که به بدنه گوشی وارد می شود، مقاوم هستند.


حالا با توجه به نوع کارایی گارد گوشی و قاب گوشی می توان یکی از آن ها را انتخاب کرد. پیشنهاد می شود اگر قصد خرید بامپر گوشی را دارید حتما از محافظ صفحه نمایش باکیفیت استفاده کنید. زیرا بامپر تنها از بدنه و لبه های گوشی محافظت می کند و استفاده از گلس های پشت و رو همراه بامپر، احتمال آسیب دیدن گوشی را کاهش می دهد.
برای مشاهده قیمت گارد گوشی می توانید اینجا کلیک کنید
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا