خوش آمدید به انجمن ای فری

بازدیدکننده گرامی برای دسترسی به تمامی امکانات در انجمن عضو شوید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعات ایجاد کنید ، پاسخ به موضوعات موجود ارسال کنید ، به اعضای انجمن امتیاز دهید ، اقدام به خرید و فروش کنید ، و موارد دیگر. عضویت، سریع و کاملاً رایگان است ، پس منتظر چی هستی؟

درخواست راهنمایی

اگر نیاز به راهنمایی دارید درخواست خود را ثبت کنید

فروشگاه

قالب و افزونه و محصولات خود را میتوانید اینجا خرید و فروش کنید

دانلود منابع

قالب و افزونه های جدید و بروز را میتوایند از اینجا دانلود کنید

تولدت مبارک Admin عزیز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

WALKER

مدیر کل انجمن
امتیاز واکنش
5,486
آنتی ویروس
neda.jpg

سلام خدمت همه عزیزان

خب همونطور که از اسم تاپیک مشخص هست تولد داریم اونم چه تولدی! ندا خانوم @Admin صاحب امتیاز جامعه بزرگ ای فری....!

یکسال گذشت از زمانی که به این انجمن اومدم و کنار ندای عزیز و سایر دوستان تونستیم این محفل بزرگ و صمیمی رو ایجاد کنیم توی طول این مدت تنها چیزی که از ایشون دیدیم مهربانی و صمیمت بوده و همیشه با تمام وجود و بدون هیچ چشم داشتی به همه ماها کمک کرده (برای من یکی اینجور بوده) و تا جایی که اطلاع دارم برای بقیه هم چیزی جز این نبوده.

من به نوبه خودم ، از صمیم قلب تولدت رو تبریک میگم ندای عزیز و انشالله همیشه سایه ت بالای سرمون باشه.❤🌹

Angel

مدیر کل انجمن
امتیاز واکنش
121
tavalood_khahar-18.jpg
شاید اینا ندونن ولی من خوب میدونم بهترین آدمی هستی ک همیشه دیدم ، نه بخاطر اینکه بگم خواهرمه عزیزه نه ، از یه خواهر برام فراتری تو دنیا اگه هیچی نداشته باشم همین که تورو دارم برام دنیاس ، دوست دارم خیلی خیلی خیلی زیاد ، تولدت مبارک آجی خوشگلم :love::love::love::love:💋💋👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍💋‍👩

Maryam

مدیر ارشد انجمن
امتیاز واکنش
86
سلام ♥ گوشیم ک نوتفیکیشن داد :eek:دیدم تولدته سریع اومدم 🏃‍♀️، میدونی چرا ؟ چون شاید خیلی خشن باشی 🤬، خیلی لات باشی🤠 ، خیلی بی کله باشی 😈 ، اما من میدونم دلت عین دریاس 🌊 صاف صاف صاف ، تولدت مبارک بهترین دوست دنیا 💞💞💞 ، ببخشید نیستم این روزا یکم مشکل دارم به زودی برمیگردم

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,188
آنتی ویروس
درود به همه شما عزیزان دل
جا داره از واکر عزیز برای ایجاد تاپیک صمیمانه تشکر کنم ، مرسی ک هستی واقعا
از تک تک بچه های دیگه ک توی این تاپیک و توی خصوصی تبریک گفتن یگجا تشکر میکنم امیدوارم بتونم تولدتون جبران کنم ،
@WALKER @soheilnew @Angel @Maryam @masoud1370 @mxublog @sslri @alirahmani7443 @yek_dost @RahimVaziri @PESAR @نیما @Mohammad
تک تکتون عزیزید

saeedGeo

معاون انجمن
امتیاز واکنش
91
سلام ندا جان ببخشید من درگیر یه سری مشکلات بودم الان دیدیم.
تولدت مبارک برات ارزوی بهترینهارو دارم و موفقیت های والا تر

وضعیت
موضوع بسته شده است.