خوش آمدید!

برای دریافت آخرین بروزرسانی‌های افزونه، استایل و ... نیازمند ثبت‌نام در انجمن می‌باشید تا با ما بروز بمانید!

ثبت نام!
رنک مث پرو  - سئوی وردپرس Rank Math SEO PRO v

دانلود رنک مث پرو - سئوی وردپرس Rank Math SEO PRO v 2.5.1

دسترسی دریافت را ندارید
  • نویسنده موضوع sslri
  • تاریخ شروع
افزونه های وردپرس

sslri

معاون انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/6/19
پسندها
1,801
امتیازها
113
sslri منبع جدیدی ارسال کرد

رنک مث پرو - سئوی وردپرس Rank Math SEO PRO v2.0.9 - افزونه رنک مث پرو قویترین و سبک ترین افزونه سئو وردپرس موجود که با یواست رقابت بسیار سنگینی دارد.

مشاهده فایل‌پیوست 6021

رتبه 1 قدرتمند ترین افزونه سئو برای سایت‌های وردپرسی سبک‌ترین + کامل‌ترین
رنک مث با سئو کردن سایت و محتوا، شما را در جایگاه ویژه ای در بین نتایج موتور های جست و جو قرار می دهد. این افزونه با ویژگی های قدرتمند و آسان برای استفاده، قدرتی جادویی به شما می دهد. خواه یک تازه کار باشید و یا یک فرد باتجربه RankMath می تواند در رقابت سئو...

اطلاعات بیشتر در مورد این منبع...

lord

کاربر افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
5/22/19
پسندها
25
امتیازها
18
به نظرتون کدوم رو نصب کنیم ؟
rankmath-vs-yoast-min.png

sslri

معاون انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/6/19
پسندها
1,801
امتیازها
113
lord
افزونه رنک مث و یواست هر دو پلاگین خوبی هستند به طور کلی ، رنک مث ویژگی های بیشتر و برنامه ریزی بهتری ارائه میده . شخصاً فکر میکنم رنک مث برای رتبه بندی گزینه خوبیه اما اگر از یواست استفاده می کنید پیشنهاد میکنم تغییر ندید رنک مث هنوز مشکلات خودش رو داره چیزی که روی چندین سایت تست شد و مجبور برگشت به یواست شدم اما ممکنه برای شما اینطور نباشه .

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها]: Admin

lord

کاربر افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
5/22/19
پسندها
25
امتیازها
18
افزونه رنک مث و یواست هر دو پلاگین خوبی هستند به طور کلی ، رنک مث ویژگی های بیشتر و برنامه ریزی بهتری ارائه میده . شخصاً فکر میکنم رنک مث برای رتبه بندی گزینه خوبیه اما اگر از یواست استفاده می کنید پیشنهاد میکنم تغییر ندید رنک مث هنوز مشکلات خودش رو داره چیزی که روی چندین سایت تست شد و مجبور برگشت به یواست شدم اما ممکنه برای شما اینطور نباشه .
sslri
بخوایم یه سایت جدید رو شروع کنیم با کدوم شروع کنیم به نظرتون نتیجه بهتری حاصل میشه ؟
سایت خبرگزاری و سایت فروشگاهی (جداگانه )

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
10/3/18
پسندها
1,216
امتیازها
167
آنتی ویروس
بخوایم یه سایت جدید رو شروع کنیم با کدوم شروع کنیم به نظرتون نتیجه بهتری حاصل میشه ؟
سایت خبرگزاری و سایت فروشگاهی (جداگانه )
lordسلام بدون شک اگر میخواید ثابت باشید و تغییر ندید یا یوست استفاده کنید یا All in one SEO ، جفتش کامل هست و عالی و دیگه مشکل بازگشت نخواهید داشت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sslri

sslri

معاون انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/6/19
پسندها
1,801
امتیازها
113
sslri بروزرسانی کرد رنک مث پرو - سئوی وردپرس Rank Math SEO PRO v2.0.9 با یک بروزرسانی جدید:

Rank Math Pro - WordPress SEO Made Easy v2.1.0

• Improved: This update focuses on the Schema Markup and gives you a competitive edge over your competitors
  • Added: Automation of the Schema templates now work on the single posts of the taxonomy pages (categories & tags). That is, the display...

اطلاعات بیشتر در مورد این بروزرسانی...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: WALKER

sslri

معاون انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/6/19
پسندها
1,801
امتیازها
113
  • Love