خوش آمدید به انجمن ای فری

بازدیدکننده گرامی برای دسترسی به تمامی امکانات در انجمن عضو شوید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعات ایجاد کنید ، پاسخ به موضوعات موجود ارسال کنید ، به اعضای انجمن امتیاز دهید ، اقدام به خرید و فروش کنید ، و موارد دیگر. عضویت، سریع و کاملاً رایگان است ، پس منتظر چی هستی؟

درخواست راهنمایی

اگر نیاز به راهنمایی دارید درخواست خود را ثبت کنید

فروشگاه

قالب و افزونه و محصولات خود را میتوانید اینجا خرید و فروش کنید

دانلود منابع

قالب و افزونه های جدید و بروز را میتوایند از اینجا دانلود کنید

فعالسازی فعالسازی قانونی همه نسخه های ویندوز 10 به روش Digital License [نسخه جدید افزوده شد - 40.08]

Angel

مدیر کل انجمن
امتیاز واکنش
121

3253

در این روش با استفاده از ابزار ارائه شده که جهت نصب کلیدهای عمومی ویندوز می باشد می توایند به روش قانونی به صورت Digital License ویندوز خود را فعال سازی کنید.

در صورتی که آپدیت خودکار ویندوز را غیرفعال کرده باشید ممکن است عملیات فعال سازی ویندوز به درستی انجام نشود و خطا دریافت کنید، به صورت موقت آپدیت ویندوز را

مجدد فعال کرده و عملیات فعال سازی را انجام دهید و پس از فعال سازی ویندوز مجدد می توانید آپدیت خودکار را غیرفعال کنید.

لطفا دقت کنید، در صورتی که هنگام اکتیو کردن ویندوز با پیغام Unable to to reach the Windows activation servers مواجه شدید در آخر داخل ابزار پیغام خطا دریافت

خواهید کرد اما پس از اینکه ارتباط با سرور برقرار شود ویندوز شما بلافاصله فعال خواهد شد.

با استفاده از نسخه جدید ابزار در صورتی که سیستم شما قبلا با ابزارهای مختلف به روش KMS فعال سازی شده باشد می توانید به صورت قانونی با لایسنس دیجیتال فعال سازی را مجدد انجام دهید.

جهت فعال سازی به روش Digital License از منوی Work Mode گزینه HWID را انتخاب کرده و حتما باید به اینترنت متصل باشید.

1.نکته: حتما به اینترنت متصل باشید. (با آی پی اصلی خودتون)

2.ابزار را اجرا کرده و بر روی کلید PATCH کلیک کنید
.
مشاهده محتوا برای کاربران ثبت نام شده امکان پذیر میباشد!

رمز فایل : afree.ir

آخرین ویرایش توسط مدیر

ahmadrezaee

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
0
درود
ممنون اموزش خوبی بود فقط یک سوال دارم که این کار همون کرک اسکایپ هست ؟ ما بعد این کرک میتونیم آپدیت کنیم ؟

mohammadmahdi

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
4
آقا سلام من فکر کنم اشتباه زدم الان 180 روزخ کا م اس شده ، کاری میشه کرد درستش کنم ؟ اول کامل مطلبتون رو نخونده بودم:cry::cry::cry::cry:

Maryam

مدیر ارشد انجمن
امتیاز واکنش
87
آقا سلام من فکر کنم اشتباه زدم الان 180 روزخ کا م اس شده ، کاری میشه کرد درستش کنم ؟ اول کامل مطلبتون رو نخونده بودم:cry::cry::cry::cry:
خوب میخوندی اینجوری نمیشدی :sneaky:

آخرین ویرایش توسط مدیر

Angel

مدیر کل انجمن
امتیاز واکنش
121
درود
ممنون اموزش خوبی بود فقط یک سوال دارم که این کار همون کرک اسکایپ هست ؟ ما بعد این کرک میتونیم آپدیت کنیم ؟
این یکی از روشهای اورجینال فعال سازی هست و کرک نیست. Digital Lisence یکی از روشهای معتبر فعال سازی هست‌که خود مایکروسافت ارائه کرده. شما فقط با استفاده از این ابزار و تغییرات کوچکی که داخل رجیستری ویندوز صورت میگیره قادر هستید به راحتی ویندوزتون را فعال سازی کنید. بله دوست عزیز پس از فعال سازی با این روش امکان استفاده از همه بخشهای ویندوز را بدون‌ محدودیت خواهید داشت.

چه مشکلی پیش آمده عزیز؟ با KMS فعال سازی را انجام دادین؟

mohammadmahdi

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
4

Angel

مدیر کل انجمن
امتیاز واکنش
121
خوب میبینی نخوندم :mad: به شمام باید جریمه بدم ؟ الان جای دلداری دادنه ؟

بله جناب چکار باید کنم الان میشه عوضش نکنم همینو درست کنم ؟
بحث و گفتو آزاد هست توی انجمن اما تا زمانی که جنبشو داشته باشید. سر مسائل الکی به هم بند نکنید.
بله عزیز میتونید مجدد انجام بدید:
۱. Command Promot را با مجوز Adminstrator اجرا کنید.
۲. دستور زیر را نوشته و اینتر کنید:
کد
slmgr /upk
۳. سپس‌ مجدد کد زیر را نوشته و اینتر کنید: لایسنس درج شده مخصوص نسخه Pro ویندوز ۱۰ میباشد در صورتی که از Enterprise استفاده میکنید لایسنس را در کد زیر تغییر دهید : NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43
کد
slmgr /ipk VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
۴. مجدد ابزار را اجرا کرده و حالت HWID را نتخاب کنید و ادامه دهید.

mohammadmahdi

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
4
بحث و گفتو آزاد هست توی انجمن اما تا زمانی که جنبشو داشته باشید. سر مسائل الکی به هم بند نکنید.
بله عزیز میتونید مجدد انجام بدید:
۱. Command Promot را با مجوز Adminstrator اجرا کنید.
۲. دستور زیر را نوشته و اینتر کنید:
کد
slmgr /upk
۳. سپس‌ مجدد کد زیر را نوشته و اینتر کنید: لایسنس درج شده مخصوص نسخه Pro ویندوز ۱۰ میباشد در صورتی که از Enterprise استفاده میکنید لایسنس را در کد زیر تغییر دهید : NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43
کد
slmgr /ipk VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
۴. مجدد ابزار را اجرا کرده و حالت HWID را نتخاب کنید و ادامه دهید.
آخه اذیت میکنن خوب جناب
دمت گرم خیلی مردی :love:

zamanishopping

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
0
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر گرامی سایت . دکتر عزیز من این رو دریافت کردم ولی هنگام استخراج مشکل خوردم و آنتی ویروس بنده ایراد گرفتن از فایل . آیا این اخطار رو رد کنم ؟ یا اینکه نه . شما از این فایل اطمینان کامل دارید ؟
Ashampoo_Snap_2018.10.28_15h23m00s_001_.png

Angel

مدیر کل انجمن
امتیاز واکنش
121
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر گرامی سایت . دکتر عزیز من این رو دریافت کردم ولی هنگام استخراج مشکل خوردم و آنتی ویروس بنده ایراد گرفتن از فایل . آیا این اخطار رو رد کنم ؟ یا اینکه نه . شما از این فایل اطمینان کامل دارید ؟
مشاهده پیوست 6
این حالت false posetive هست.
ویروس یا مخرب نیست. علتش این است که تغییراتی در رجیستری ویندوز انجام‌ میده. آنتی ویروس را غیر فعال کنید و از نرم افزار استفاده کنید.

BABY91

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
0
آقا سلام من نمیبینم لینک رو
نوشته :

محتوای پنهان برای اعضای فروم ای فری.

چکار کنم :cry:

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,193
آنتی ویروس

BABY91

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
0
مشکل رفع شد دوست عزیز
دمت گرم خیلی خیلی خیلی دمت گرم

آقا نمیشه توضیحات رو خوندم میزنم نمیشه چکار کنم ؟ اون kms که نوشتین داره بزنم ؟ عیب نداره ؟ خیلی فرق دارن ؟

Angel

مدیر کل انجمن
امتیاز واکنش
121
آقا نمیشه توضیحات رو خوندم میزنم نمیشه چکار کنم ؟ اون kms که نوشتین داره بزنم ؟ عیب نداره ؟ خیلی فرق دارن ؟
چه خطایی دریافت میکنید عزیز. بگید تا بتونم راهنماییتون کنم.
روش KMS به نوعی کرک هست و روش قانونی نیست.

آخرین ویرایش توسط مدیر

sisili1371

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
0
درود
هرچی میزنم انگار نه انگار کارایی که به اون دوست گفته بودین هم انجام دادم ولی نشد
ویندوز من : 10 نسخه آپدیت شده داخل سایت هست

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,193
آنتی ویروس
درود
هرچی میزنم انگار نه انگار کارایی که به اون دوست گفته بودین هم انجام دادم ولی نشد
ویندوز من : 10 نسخه آپدیت شده داخل سایت هست
سلام
ارور دریافت میکنید ؟ یا اینکه نه؟ اگه میشه فایل لاگ رو بدید تا بررسی کنم

mahanss

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
0
سلام من لایسنس نرم افزار گریدز فور اینستاگرام رو میخوام میشه کمکم کنیر

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,193
آنتی ویروس
سلام من لایسنس نرم افزار گریدز فور اینستاگرام رو میخوام میشه کمکم کنیر
درود
برای این نرم افزار نسخه مکینتاش تا 5.1 با کرک اومده ولی نسخه ویندوز فقط تا 4.1 با فعالسازی درست هست ، که از داخل سایت میتونید دانلود کنید

ارسال کننده موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
Admin آموزش آموزش فعالسازی جستجوی پیشرفته در دسکتاپ ویندوز 10 آموزش های سیستم عامل ویندوز 0
M فعالسازی ویندوز با روش اسکایپ فعالسازی ویندوز به روش های قانونی 2
M درخواست لایسنس فعالسازی ویندوز 10 فعالسازها و لایسنس های ویندوز و آفیس 1
J O K E R فعالسازی فعالسازی یک گیگ اینترنت رایگان همراه اول آموزش های نرم افزار 0
J O K E R فعالسازی فعالسازی رایگان یک گیگابایت اینترنت هدیه ایرانسل در لنز آموزش های نرم افزار 0
J O K E R فعالسازی آموزش فعالسازی اشتراک رایگان دوروزه نماوا آموزش های نرم افزار 0
J O K E R فعالسازی فعالسازی و آموزش گرفتن رایگان ۱۷۲۴ تومان اعتبار از ۷۲۴ آموزش های نرم افزار 6
Admin فعالسازی تاپیک فعالسازی و لایسنس های Windows 10 فعالسازی ویندوز به روش های قانونی 67
WALKER فعالسازی لایسنس های قانونی Malware Hunter Pro فعالساز آنتی ویروس های دیگر 10
YasserDivar فعالسازی لایسنس های قانونی Malwarebytes Anti-Malware فعالساز آنتی ویروس های دیگر 36
mona.habibizadeh آموزش همه کلیدهای میانبر در محیط Gmail اخبار 0
mona.habibizadeh راهنمای جامع خرید کابل USB برای همه گوشی‌ها آموزش های سخت افزار 0
elecomco می خواهید همه چیز درباره برنامه نویسی اندروید را با یک پکیج و با یه استاد خود یاد بگیرید؟ گفتگوی آزاد 0
WALKER افزونه تغییر سایز همه تصاویر ضمیمه - Resize attachments all افزونه های زنفورو 1
WALKER آموزش حذف همه نظرات وردپرس بصورت دسته جمعی با یک کلیک آموزشهای وردپرس 0
Magical اندروید دانلود Wiseplay Premium 6.2.7 - نرم افزار پلیر هوشمند و همه جانبه برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical اندروید دانلود A Better Camera Unlocked 3.52 - نرم افزار دوربین همه جانبه برای اندروید + مود نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Learn English with ABA English Premium 3.3.1 – نرم افزار آموزش کامل و همه جانبه زبان انگلیسی برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Your Phone Cleaner Pro 3.3a.e.f - نرم افزار پاک کننده و بهینه ساز همه کاره برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Super Speed Cleaner - Antivirus & Booster Premium 1.5.4 - برنامه تقویت کننده همه جانبه برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Ghre اعلام موجودی ،انتقال وجه ،‌خریدشارژ همه بانک ها مباحث و مشکلات مربوط به اندروید 1