خوش آمدید به انجمن ای فری

بازدیدکننده گرامی برای دسترسی به تمامی امکانات در انجمن عضو شوید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعات ایجاد کنید ، پاسخ به موضوعات موجود ارسال کنید ، به اعضای انجمن امتیاز دهید ، اقدام به خرید و فروش کنید ، و موارد دیگر. عضویت، سریع و کاملاً رایگان است ، پس منتظر چی هستی؟

درخواست راهنمایی

اگر نیاز به راهنمایی دارید درخواست خود را ثبت کنید

فروشگاه

قالب و افزونه و محصولات خود را میتوانید اینجا خرید و فروش کنید

دانلود منابع

قالب و افزونه های جدید و بروز را میتوایند از اینجا دانلود کنید

نحوه ریکاوری فایلی خاص

i_LOVE_helping

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
0
با عرض سلام و خدا قوت خدمت هموطن عزیز🌺
التماس دعا دارم-و دعاگوی شما هستم.🔆
—-
سوال : در مرورگر گوگل کروم یک ویژگی وجود دارد وقتی شما از صفحه ای اینترنتی خوشتان آمد و خواستید آنرا ذخیره کنید میروید در قسمت سه تا خطر افقی بالا گوشه ی نمایشگر و در قسمت tools یکجایی میزنید create shortcut که می افتد روی دسکتاپ و هر وقت رویش کلیک کنید و اینترنت داشته باشید صفحه باز میشود.
🛑مشکل : من نفهمیدم چند ماه پیش (تقریبا فکر کنم شهریور 97 بود) توسط نرم افزار بهینه ساز auslogics بعضی از این shortcut هایم را پاک کرد(مطالب خیلی مهمی را پاک کرد) البته بعضی را فک کنم چون کمتر رویشان کلیک کرده بودم.
⁉اکنون پیشنهاد شما برای بازگردانی این افزونه های کروم یعنی shortcut وب سایتها با پسوند فکر کنم .ink چیه؟ چیکار کنم؟ اگر نرم افزار ریکاوری میخواهید پیشنهاد دهید حتما بگویید که از این پسوند مخصوص پشتیبانی میکند و قادر به ریکاوری است یا نه؟
—-
در ضمن بفرمایید سوال دوم) اگر کسی در مطالعه اینترنت از مطلبی در دو حالت طولانی و کوتاه خوشش آمد که بعدا مطالعه کند یا برای همیشه تا سالیان سال بتواند به آن مراجعه کند و همه اینها آفلاین کار کردن مهم باشد چه راهکارهایی را پیشنهاد میدهید؟- استفاده حداقلی از هارد و با کیفیت بودن ذخیره سازی و بدون دردسر خ مهم است
خیلی ممنون

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
امتیاز واکنش
1,193
آنتی ویروس
درود اگر سیستم ری استور دارید از سیستم ری استور استفاده کنید و اگر در دسترستون نیست از نرم افزارهای ریکاوری
تنها فرقی که اینکار داره اینکه شما هنگام ریکاوری کردن مسیر پوشه کاربری رو میدید مثلا درایو c پوشه یوزر و پوشه یوزر مذکور رو انتخاب میکنید

ThomasNit

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
0
دوست عزیز سلامی دوباره
قطعا میدونید که موشک هایی که با سوخت جامد کار میکنن تو پر ساخته نمیشن برای اینکه سوخت یکجا بسوزه نیاز به فضای خالی در سوخت هست . سوال من در خصوص نحوه طراحی و شکل این فضای خالی در سوخت هست.
دست شما درد نکنه