خوش آمدید!

برای دریافت آخرین بروزرسانی‌های افزونه، استایل و ... نیازمند ثبت‌نام در انجمن می‌باشید تا با ما بروز بمانید!

ثبت نام!

پاورهای EVGA SuperNOVA G7 با قابلیت نمایش میزان مصرف سیستم معرفی شدند

اخبار

ramin5280

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
6/11/22
نوشته‌ها
14
پسندها
0
امتیازها
1
محل سکونت
رشت
آنتی ویروس
ویندوز
1000G7.jpg
در یک اتفاق جالب برند خوش‌نام EVGA اقدام به معرفی سری SuperNOVA G7 از پاورهای گلد تمام ماژولار خود با LED نشان دهنده میزان لود کرده است. این پاورها به صورت آنی میزان لود یا همان شدت استفاده از پاور را نشان می‌دهند. تصاویر و جزئیات جالب را در شهرسخت افزار ببینید.

پیش از هر چیز باید بگوییم پاورهای سری EVGA SuperNOVA G7 دارای راندمان انرژی منطبق بر استاندارد 80PLUS Gold هستند و موفق به اخذ تاییدیه آن شده‌اند. این پاورها تمام ماژولار و بسیار جمع و جور هستند. طول پاورهای سری سوپرنوا G7 تنها 130 میلی متر است.

در ساخت پاورهای گلد EVGA SuperNOVA G7 از توپولوژی Half-Bridge با مبدل LLC Resonant و طراحی DC-DC برای بازدهی انرژی بالا بهره می‌برند که بازدهی آن را به Platinum نزدیک کرده است. همچنین در ساخت این پاورها تماماً از خازن‌های مرغوب ژاپنی استفاده شده است.

با وجود اندازه کوچک و طراحی بسیار جمع و جور، در پاورهای SuperNOVA G7 از یک فن 120 میلی متری با یاتاقان کم صدا و بادوام FDB استفاده است. حالت EVGA ECO برای کار کردن تا نصف توان اسمی با فن خاموش هم در این سری یافت می‌شود.

از ویژگی‌های فنی که بگذریم، پاورهای EVGA SuperNOVA G7 دارای پنج نوار LED رنگی هستند که میزان لود پاور را به کاربر نمایش می‌دهد. هر یک از LED ها بیانگر 20 درصد توان پاور هستند.

قابلیت نمایش شدت لود به کاربر درک بهتری از میزان مصرف قطعات سیستم و همچنین مناسب بودن توان پاور ارائه می‌کند. می دانیم بهتر است حداکثر مصرف سیستم پایین‌تر از بیشینه توان پاور باشد تا با راندمان بهتر و به مدت طولانی‌تری کار کند.

پاورهای سری EVGA SuperNOVA G7 با وارانتی 10 ساله عرضه می‌شوند. قیمت مدل 650 واتی 160 دلار، قیمت مدل 750 واتی 170 دلار، قیمت مدل 850 واتی 190 دلار و قیمت مدل 1000 واتی آن 240 دلار اعلام شده است.
 
بالا