خوش آمدید به انجمن ای فری

بازدیدکننده گرامی برای دسترسی به تمامی امکانات در انجمن عضو شوید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعات ایجاد کنید ، پاسخ به موضوعات موجود ارسال کنید ، به اعضای انجمن امتیاز دهید ، اقدام به خرید و فروش کنید ، و موارد دیگر. عضویت، سریع و کاملاً رایگان است ، پس منتظر چی هستی؟

درخواست راهنمایی

اگر نیاز به راهنمایی دارید درخواست خود را ثبت کنید

فروشگاه

قالب و افزونه و محصولات خود را میتوانید اینجا خرید و فروش کنید

دانلود منابع

قالب و افزونه های جدید و بروز را میتوایند از اینجا دانلود کنید

کاور کیبورد میانبر VIM چیزی که برنامه نویسان به دنبال آن می گردند

mona.habibizadeh

کاربر تایید شده
عضویت
10/15/19
ارسال ها
101
امتیاز واکنش
74
انجمن ای فری برای دریافت بک لینک نیست در صورت تکرار از ارسال هر پستی منع خواهید شد/
گر شما یک برنامه نویس هستید، شانس بسیار خوبی است که از Vim استفاده می کنید، که یک ویرایشگر متن بسیار قدرتمند است که بسیار پیچیده است.

هنگامی که با ویرایشگر کار می کنید، کلید ویرایشگر بر اساس منچستر به دنبال برخی از مشکلات یادگیری Vim است. برای انجام این کار، شرکت کاور کیبورد Vim را طراحی کرده است.

همانطور که از نام محصول مشخص است، پوشش صفحه کلید Vim یک پوشش صفحه کلید مبتنی بر سیلیکون است که بر روی صفحه کلید مکبوک شما پوشانده شده است. آنچه که صفحه کلید Vim را از دیگر صفحه کلید های سیلیکونی جدا می کند، وجود متون مفید است که به شما در مورد آنچه که هر دکمه در ویرایشگر Vim انجام می دهد اطلاع می دهد.
کاور کیبورد میانبر VIM
هنگامی که کاور Vim روی صفحه کلید قرار می گیرد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به صفحه کلید خود نگاه کنید. در حالی که ممکن است هنوز مجبور شوید راهنماهای آنلاین و آموزش های آنلاین را بیابید تا جنبه های پیچیده تر ویرایشگر را بیاموزید، مرورگر ویرایشگر دیگر سردرد بزرگ نخواهد بود.
علاوه بر کمک به حرکت Vim، پوشش صفحه کلید همچنین صفحه کلید را از گرد و غبار و نشت مایعات محافظت می کند.
کاور کیبورد میانبر VIM
در حالی که پوشش کیبورد با قیمت ۲۷٫۹۹ پوندی خود نسبتا گران است، اما زمان صرفه جویی شده در مصرف آن در عدم نیاز به خواندن مبانی Vim بدین معنی است که این سرمایه گذاری ارزشمند است.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا