خوش آمدید!

برای دریافت آخرین بروزرسانی‌های افزونه، استایل و ... نیازمند ثبت‌نام در انجمن می‌باشید تا با ما بروز بمانید!

ثبت نام!
آموزش های نرم افزار و سخت افزار

mona.habibizadeh

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
10/15/19
نوشته‌ها
101
پسندها
77
امتیازها
28
انجمن ای فری برای دریافت بک لینک نیست در صورت تکرار از ارسال هر پستی منع خواهید شد/
گر شما یک برنامه نویس هستید، شانس بسیار خوبی است که از Vim استفاده می کنید، که یک ویرایشگر متن بسیار قدرتمند است که بسیار پیچیده است.

هنگامی که با ویرایشگر کار می کنید، کلید ویرایشگر بر اساس منچستر به دنبال برخی از مشکلات یادگیری Vim است. برای انجام این کار، شرکت کاور کیبورد Vim را طراحی کرده است.

همانطور که از نام محصول مشخص است، پوشش صفحه کلید Vim یک پوشش صفحه کلید مبتنی بر سیلیکون است که بر روی صفحه کلید مکبوک شما پوشانده شده است. آنچه که صفحه کلید Vim را از دیگر صفحه کلید های سیلیکونی جدا می کند، وجود متون مفید است که به شما در مورد آنچه که هر دکمه در ویرایشگر Vim انجام می دهد اطلاع می دهد.
کاور کیبورد میانبر VIM
هنگامی که کاور Vim روی صفحه کلید قرار می گیرد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به صفحه کلید خود نگاه کنید. در حالی که ممکن است هنوز مجبور شوید راهنماهای آنلاین و آموزش های آنلاین را بیابید تا جنبه های پیچیده تر ویرایشگر را بیاموزید، مرورگر ویرایشگر دیگر سردرد بزرگ نخواهد بود.
علاوه بر کمک به حرکت Vim، پوشش صفحه کلید همچنین صفحه کلید را از گرد و غبار و نشت مایعات محافظت می کند.
کاور کیبورد میانبر VIM
در حالی که پوشش کیبورد با قیمت ۲۷٫۹۹ پوندی خود نسبتا گران است، اما زمان صرفه جویی شده در مصرف آن در عدم نیاز به خواندن مبانی Vim بدین معنی است که این سرمایه گذاری ارزشمند است.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا