خوش آمدید!

برای دریافت آخرین بروزرسانی‌های افزونه، استایل و ... نیازمند ثبت‌نام در انجمن می‌باشید تا با ما بروز بمانید!

ثبت نام!

مباحث و مشکلات کرونا باعث ارتقای رابط های کاربری برنامه نویسی شد

مباحث و مشکلات مربوط به اندروید

elecomco

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
3/10/20
نوشته‌ها
62
پسندها
28
امتیازها
18
محل سکونت
تهران
انجمن ای فری برای دریافت بک لینک نیست / لینک های مطلب حذف گردید
گفتگو با ۱۳ هزار توسعه دهنده و برنامه نویس نشان می دهد شیوع ویروس کرونا باعث ارتقای کیفیت رابط های کاربری برنامه نویسی شده و آنها بیش از گذشته توسعه یافته اند.

علت این مساله آن است که سازمان ها به استفاده از رابط های کاربری برنامه نویسی باکیفیت برای انجام سریع امور شغلی نیاز دارند و همین نیاز موجب تحول در این رابط ها شده است.

تحقیقاتی که شرکت پست من در این زمینه به عمل آورده نشان می دهد در ایام شیوع ویروس کرونا امکانات بیشتری به رابط های کاربری برنامه نویسی اضافه شده و همین مساله تحقق اهداف تحول دیجیتال را تسهیل کرده است. برنده اصلی این تحول شرکت های نرم افزاری هستند که توانسته اند خدمات بهتر دیجیتال به کاربران خود ارائه دهند.

۸۵ درصد پاسخ دهندگان گفته اند که رابط های کاربری برنامه نویسی نقش مهمی در اجرای ابتکارعمل های شرکت ها بازی می کنند. اما تنها ۳۱ درصد آنها گفته اند که این رابط ها موجب بهبود واکنش شرکت ها در قبال تحولات مرتبط با ویروس کرونا شده اند. ۵۰ درصد پاسخ دهندگان نیز پیش بینی کرده اند که سرمایه گذاری و صرف وقت و هزینه برای توسعه رابط های کاربری برنامه نویسی ظرف ۱۲ ماه آینده باز هم بیشتر می شود. دوره پیشنهادی برای شما برنامه نویسان: دوره رابط کاربری اندروید پروژه محور و حرفه ای
 
بالا