خوش آمدید!

برای دریافت آخرین بروزرسانی‌های افزونه، استایل و ... نیازمند ثبت‌نام در انجمن می‌باشید تا با ما بروز بمانید!

ثبت نام!

کسب و کار اینترنتی در منزل

  • نویسنده موضوع ap2co
  • تاریخ شروع
گفتگوی آزاد

ap2co

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
7/18/19
نوشته‌ها
4
پسندها
2
امتیازها
3
در این نوشته، مطالب مفیدی در رابطه با کسب و کار اینترنتی در منزل بدون سرمایه و کسب و کار اینترنتی در منزل ارائه خواهدشد. ضمن اینکه پیشنهاد میکنم، تمام موارد را بررسی کنید، حتما در خبرنامه که در انتهای این نوشته وجود دارد عضو شوید، تا به محض به روزسانی مقاله کسب و کار اینترنتی و دیگر مقالات مربوط به کسب و کار اینترنتی، به شما اطلاع داده شود.

انواع مدل کسب و کار اینترنتی
راه اندازی کسب و کار اینترنتی برمبنای محصول(Product):
اگر شما خودتان محصولی را تولید کرده اید، می توانید از این روش استفاده کنید. البته اگر خودتان محصولی ندارید، می توانید محصول موردنظر را از بازار تهیه کنید. البته خوبی این نوع کسب و کار اینترنتی، نسبت به روش سنتی آن، این است که در این روش فقط باید تصویر و ویژگیها و توضیحات خوبی برای محصول قراردهید، درصورتیکه در روش سنتی خود محصول هم باید موجود باشد. بنابراین این نوع کسب و کار هزینه کمتری دارد، و درضمن می توانید از لحاظ MVP راحت تر کسب و کار خود را شروع کنید و آن را توسعه دهید.

برای این کار می توانید تامین کننده های مختلف با محدوده قیمتی که حاشیه مناسب سودی، برای شما ایجادکند را پیداکنید، سپس تصویر محصول را آماده و همراه با توضیحات مناسب در سایت یا دیگر پلتفرم ها قراردهید.

در اینصورت نیازی نیست همان ابتدای کار، تمام سرمایه خود را صرف خرید محصول کنید، و بعد از انجام مراحل MVP ، بررسی رقبا، پیداکردن مشتریان و بقیه موارد و رسیدن به محصول نهایی، درصورت نیاز خود آن را تولید و یا واردکنید، درغیراینصورت باز از روش تامین محصول می توانید استفاده کنید.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی برمبنای خدمات(Service):
در این روش بجای فروش محصول، خدمات خودتان یا دیگران را می توانید بفروش برسانید. اگر خودتان خدمات دارید که می توانید از طریق اینترنت و بصورت آنلاین آنرا عرضه کنید، می توانید از این روش استفاده کنید. البته اگر می خواهید از همان روش MVP استفاده کنید، می توانید خدمات خود را در سایتهای واسط که مشتری را به فروشنده خدمات، مرتبط می کنند، استفاده کنید تا موارد مربوط به خدمات موردنظر را کامل بررسی کنید، و بعد از آن مستقیم خودتان آن خدمات را عرضه کنید.

البته می توانید پلتفرمی واسط برای رساندن مشتریان به افرادی که خدمات موردنظر را ارائه می دهند، برسانید و از این طریق کسب درآمد کنید.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی برمبنای اطلاعات(Information):
مبنای فروش محصولات در این حوزه فروش اطلاعات است. در این مدل می توانید محصولات آموزشی، وبینار، کارگاه های آموزشی، سمینار و هر موردی که به فروش اطلاعات مربوط باشد، را بفروش برسانید.

اگر خودتان همین الان تخصص و مهارت کافی در حوزه موردنظر را ندارید، می توانید محصولات، کارگاه ها، وبینار و سمینارهای آموزشی دیگران را بفروش برسانید و از افرادی که در آن محصولات را تهیه کرده اند، بازخورد بگیرید تا باز بتوانید طبق MVP ایده خود را بصورت عالی پیاده سازی کنید.

روش اول : همکاری در فروش

یک روش کسب و کار اینترنتی در منزل، همکاری در فروش است. همکاری در فروش روش جدیدی نیست، و همان اوایل رشد استفاده از اینترنت در ایران، چند سایت بزرگ، امکان همکاری در فروش را فراهم کردند. اما بنظرم در این سالها، همکاری در فروش بخاطر حضور شبکه های اجتماعی آسان تر شده است.

شما می توانید همکاری در فروش در سایت ها مثل همکاری در فروش دیجی کالا و دیگر سایتها، همکاری در فروش تلگرام و یا همکاری در فروش اینستاگرام را انجام دهید، این بسته به علاقه یا تجربه شما دارد.


روش دوم: روش های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی
یکی دیگر از روش های کسب و کار اینترنتی در منزل بدون سرمایه، استفاده از قدرت شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام می باشد. همینطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، آمار استفاده ایرانیها از تلگرام و اینستاگرام در سال 97 بیشتر از بقیه شبکه های اجتماعی است:براساس نتایج نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) که در روزهای ۱۷ و ۱۸ تیر ماه ۹۸ به صورت تلفنی با جامعه آماری شهروندان کل کشور (اعم از شهر و روستا) انجام شده است، از پاسخگویان پرسیده: «شما در حال حاضر از کدام یک از شبکه های اجتماعی استفاده می کنید؟»

این نتایج مشخص شد:

۴۲.۸ درصد واتس اپ، ۴۲.۴ درصد تلگرام، ۳۹.۵ درصد اینستاگرام، ۲.۸ درصد سروش، ۲.۳ درصد فیسبوک، ۱.۹ درصد توئیتر، ۱.۳ درصد ایتا، ۰.۸ درصد لاین، ۰.۷ درصد بله، ۰.۶ درصد آی گپ، ۰.۵درصد گپ ، ۰.۲ درصد بیسفون، ۰.۱ درصد ساینا استفاده می کنند و ۳۰.۴ درصد از هیچکدام از شبکه های اجتماعی استفاده نمی کنند. (البته پاسخگو می توانسته چند گزینه برای پاسخ انتخاب کند.)

با این آمار می توان گفت هنوز هم مثل گذشته می توان تلگرام و اینستاگرام را بعنوان یک روش کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه، دانست.

کسب درامد از تلگرام

شاید تصورکنید که حتما برای کسب درامد از تلگرام باید کانال چندهزار عضو داشت، درصورتیکه حتی می توان با داشتن گروه یا سوپرگروه های با تعداد اعضای 500 تا هزار عضو هم کار را شروع کرد و بعد اعضا را کمی زیادترکرد، و بعد اعضا را به کانال هدایت کرد. در همان گروه 500 تا 1000عضو هم می توانید شروع به کسب درآمد از تلگرام کنید. برای این کار می توانید در گروه های کوچک اعضایی که واقعا به محصولات یا خدمات موردنظر، علاقمند هستند را جذب کنید و محصولات یا خدمات را بفروش برسانید.
برای مثال گروه هایی که در زمینه فیتنس و تناسب اندام و افزایش قد و لاغری فعالیت دارند را می توان نام برد که با فروش محصولاتی از جمله دم کرده ها و یا قرص های تناسب اندام یا برنامه های غذایی و یا یک پک آموزشی به کسب درآمد مشغول هستند.

چرا کسب درامد از تلگرام بدون داشتن کانال هم جواب می دهد، به این علت که افرادی که در این گروه‌ها عضو می شوند، مشتریان واقعی و دائمی هستند و داشتن گروهی که با رفع یک نیاز یک مشکل یا دغدغه افراد و کاربران و اعضای شان باعث ایجاد حس اعتماد و وفاداری در اعضا می شوند و این افراد را به مشتریان دائمی خود تبدیل می کنند.
کسب درآمد از اینستاگرام
روش دیگر کسب و کار اینترنتی در منزل، کسب درآمد از اینتستاگرام می باشد. نمونه، برای کسب درآمد از اینستاگرام، می توان پیجی با موضوعات پرمخاطب، منتشرکرد.

برای پیداکردن موضوعات پرطرفدار 3 روش زیر را می توانید استفاده کنید:

  • روش اول:جستجو در خود اینستاگرام: می توان اگر به موضوع خاصی علاقمند هستید، نمون هایی از هشتگ ها را در قسمت اکسپلورر یا جستجوی اینستاگرام جستجو کنید.
  • روش دوم: استفاده از ابزارهای جانبی:می توانید از ابزارهای زیر برای پیداکردن هشتگهای پرمخاطب استفاده کنید:
    • سایت keywordtool.io: وارد این لینک شوید، هشتگ موردنظر را وارد کنید و از سمت راست، زبان موردنظر را انتخاب کنید، با کلیک روی جستجو، نمون های هشتگ های مرتبط با تعدادپست ها نمایش داده میشود.
  • روش سوم: اگر موضوع خاصی مدنظر تان نیست می توانید از این سایت و یا لیست زیر استفاده کنید.
    #ایران #ایرانی #ایرانگردی # خوشمزه #رفیق #تهران #تهرانگردی #خاطره #عشق #عکس #عکاسی #تهرانی #خاطره #قدیمی #بازیگر #خواننده #پول #انگیزه #انگیزشی #جذب #روانشناس #ایرانیان #کتاب #ویدیو #خنده #خنده_دار #غم #من #تو #مادر #پدر #خواب #شمال #اصفهان #تبریز #خوزستان #مشهد #خراسان #موفقیت #زن #مرد #مردانه #دختر #دخترانه #دخترونه #پسر #استقبال #استقلال #پرسپولیس #ثروت #محبت #آزدی #زندگی #خوب #آزاد # زیبا # زیبایی #غمگین #زندگی #پارس #خلیج_فارس #فالو #فالوور #لایک #کامنت #تاریخ #تاریخی #iran #irani #iran_aks_mobile #iranemoon #iraninsta #iranian_photography #iran_traveling #isfahan #radiojavan tehrani #جوان #جوانی #جوانان #طبیعت #طبیعتگردی #طبیعت_گردی #کوه #کوهنوردی #کوهستان
بعد از اینکه موضوع(های) موردنظر را انتخاب کردید، حالا نوبت به تولید محتوا در اینستاگرام می رسد.
برای جذب فالوور، هم می توانید در پست ها، از هشتگ های مربوط به موضوع موردنظر که در بالا پیداکردید، استفاده کنید و هم می توانید از رباتهایی که بطور خودکار فالورهایی که به موضوع پبج شما علاقمند هستند را جذب می کند، استفاده کنید.

عیب این روش کسب درآمد اینترنتی در منزل این است که شما تمام کاری که دارید انجام می دهید، روی زمین اجاره ای دارید انجام می دهید، و هر لحظه ممکن است، اینستاگرام یا تلگرام یا مسدود شود که دسترسی به آن سخت تر می شود، یا حتی کلا از دسترس خارج شود. برای نمونه همین چند وقت پیش، گوگل پلاس بهمین صورت کلا از دسترس همه خارج شد.

منبع
 

arezoshomali

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
9/11/20
نوشته‌ها
10
پسندها
3
امتیازها
3
محل سکونت
اصفهان
چرا اصن حرفی از اندروید که اینده خوبی بین اینایی که گفتید داره نگفتید!
چون من خودم الان دارم از طریق این دوره آموزش برنامه اندروید استودیو دارم کسب درآمد می کنم توخونه
 

elecomco

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
3/10/20
نوشته‌ها
62
پسندها
28
امتیازها
18
محل سکونت
تهران
دیجی کالا حدود دو سال است که سیستم همکاری در فروش خود را راه اندازی کرده است. به جرات می توان گفت در حال حاضر هیچ رقیبی در این زمینه برای دیجی کالا وجود ندارد و به عبارتی بهترین سیستم همکاری در فروش ایران را دارد. ولی با کمی جستجو در اینترنت متوجه می شوید که خیلی ها صحبت های متفاوت در خصوص افیلیت دیجی کالا دارند . به همین منظور در این مقاله می خواهیم بررسی کنیم که واقعا بهترین سیستم همکاری در فروش ایران دیجی کالا هست یا خیر؟

در حال حاضر سایت ها و افراد زیادی به شیوه های متفاوت در حال کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی کالا هستند. خیلی از این افراد درآمدهای بالایی از این طریق کسب کرده اند . خیلی ها هم تازه کار هستند و روز به روز به درآمدزایی بالاتری خواهند رسید.

با این حال مثل هر سیستم دیگیری ، سیستم کسب درآمد دیجی کالا مزایا و معایبی نیز دارد که در این مقاله می خواهیم این موارد را بررسی کنیم. بعد از این بررسی ها شما خودتان می توانید تصمیم بگیرید که آیا دیجی کالا بهترین سیستم همکاری در فروش ایران را دارد یا خیر؟

چرا دیجی کالا سیستم همکاری در فروش خود را راه اندازی کرد؟
همانطور که می دانیم دیجی کالا بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران است و به قدری گستردگی دارد که تقریبا هر محصولی را در گوگل سرچ می کنیم دیجی کالا را در نتایج اولیه گوگل می بینیم. دیجی کالا دارای محبوبیت مثال زدنی در بین مردم است و ماهیانه درآمدهای بالایی را کسب می کند. حال به نظر شما چرا سیستم همکاری در فروش خود را راه اندازی کرده است ؟

دیجی کالا تعداد زیادی محصول در زمینه های مختلف دارد و برای خیلی از محصولاتش کمیسیون های ۲۰ درصد نیز پرداخت می کند. همین دلیل کافی بود تا خیلی از سایت ها که درآمد کمی دارند و یا قصد افزایش درآمد خود را داشتند به سمت این سیستم بروند.

خیلی از سایت ها در حال رقابت با دیجی کالا بودند ولی به محض راه اندازی سیستم افیلیت دیجی کالا ، شروع به تبلیغ و فروش محصولات دیجی کالا کردند و در واقع تبدیل به یک بازاریاب برای دیجی کالا شدند. به نظر شما این موفقیت چقدر ارزش دارد ؟

دیجی کالا کمیسیون هایی را که به بازاریابان پرداخت می کند از فروشنده ها کسر می کند و این یعنی هیچ پورسانتی از جیب خودش پرداخت نمی کند. دیجی کالا کمیسیون های بازاریابان را در بازه چهل روزه پرداخت می کند . یعنی چهل روز از زمان درخواست تسویه طول می کشد تا دیجی کالا پورسانت را واربز کند و در این ۴۰ روز کافیه حداقل سود بانکی را محاسبه کرد.

سایت های بزرگی مثل زومیت ، چطور ، یکتانت ، مدیااد ، ترب و ایمالز در حال کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی کالا هستند . هر وقع سایت هایی به این بزرگی که می توانستند تبدیل به رقیبی خطرناک برای دیجی کالا شوند الان تبدیل به همکار و بازاریاب شده اند پس متوجه این موضوع می شویم که واقعا چرا دیجی کالا سیستم همکاری در فروش خود را راه اندازی کرده است.

الان تقریبا در هر سایتی که وارد می شویم بنرها و لینک های خرید محصولات دیجی کالا را می بینیم و احساس می کنیم که واقعا همه سایت ها را قبضه کرده است و این سایت های از این طریق کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه دارند.

آیا دیجی کالا بهترین سیستم همکاری در فروش ایران را دارد ؟
ما دلایل راه اندازی سیستم همکاری در فروش دیجی کالا را بررسی کردیم ، اکنون قصد داریم بررسی کنیم که آیا واقعا دیجی کالا بهترین سیستم همکاری در فروش ایران را دارد ؟ برای پاسخ دادن به این سوال بهتر است در ابتدا مزایای افیلیت دیجی کالا رابررسی کنیم . پس در ادامه با ما باشید.

محبوبیت در بین مردم
الان هر کسی که قصد خرید اینترنتی داشته باشد یکی از اولین گزینه هایی که به ذهنش می رسد دیجی کالا (آموزش ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید ) است. دیجی کالا به قدری در بین مردم محبوب شده است که حتی اگر کسی محصولی را بخواهد از فروشگاه سنتی شهرش خریداری کند ، ابتدا مشخصات و نظرات کاربران را در دیجی کالا بررسی می کند بعد خرید می کند.

خیلی از مردم بعد از جستجو در اینترنت به سایت هایی می رسند که محصولاتی را معرفی کرده است که نهایتا برای خرید آن محصولات ، کاربران را به سایت دیجی کالا ارجاع می دهند تا با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند.

دیجی کالا را راه اندازی سوپرمارکتش کاری کرده است که خیلی از افراد در تهران و کرج برای خریدهای روزانه خود سوپر مارکت دیجی کالا را انتخاب کرده اند. همانطور که می دانید سوپرمارکت های اینترنتی زیادی در ایران وجود دارد ولی به دلیل محبوبیت دیجی کالا در بین مردم خیلی ها این گزینه را ترجیح می دهند.

تنوع محصولات دیجی کالا
تنوع بالای محصولات دیجی کالا باعث شده که تا امروز بیش از ۹۰,۵۷۰ نفر در سیستم همکاری در فروش دیجی کالا عضو شوند و این افراد ۵۳,۶۲۹ سایت و شبکه اجتماعی برای همکاری در فروش دیجی کالا ثبت کنند.

همانطور که در تصویر زیر می بینید دیجی کالا دسته بندی هایی شامل کالای دیجیتال ، خودرو ، ابزر و اداری ، مد و پوشاک ، زیبایی و سلامت ، خانه و آشپزخانه ، کتاب و لوازم تحریر و هنر ، اسباب بازی کودک و نوجوان ، ورزش و سفر ، خوردنی و آشامیدنی دارد. در هر کدام از این دسته بندی ها زیر دسته ها و هزاران محصول وجود دارد.

محصولات دیجی کالا

شما در هر زمینه ای که علاقه مند باشید می توانید یک نیچ ( دسته بندی ) را انتخاب کنید و همکاری در فروش با دیجی کالا را شروع کنید . پیشنهاد می کنم بعد از مطالعه این مقاله حتما مقاله تاثیر نیچ مارکتینگ در همکاری در فروش را مطالعه نمایید.مبالغ کمیسیون همکاری در فروش دیجی کالا
یکی از بزرگترین مزایایی که سیستم همکاری در فروش دیجی کالا را تبدیل به بهترین سیستم همکاری در فروش ایران کرده است پرداخت کمیسیون های بالا برای مشارکت در فروش می باشد. دیجی کالا برای محصولات خود کمیسیون های ۲ تا ۲۰ درصد پرداخت می کند.

شاید بپرسید که کمیسیون ۲ درصدی که خیلی پایین است ؟ بعضی از محصولات دیجی کالا که قیمت بالایی دارند مثل خودرو ، موتورسیکلت ، لپ تاپ ، کامپیوتر ، موبایل و غیره کمیسیون ۲ درصد دارند. ولی با فروش هر کدام از این محصولات می توانید تا ۲۰۰۰۰۰ تومان از همان محصول کمیسیون بگیرید.

خیلی از سایت ها هستند با همکاری در فروش همین محصولات که کمیسیون ۲ درصد دارند به درآمدهای چند ده میلیونی تا بالای صد میلیون از دیجی کالا رسیده اند.

مثلا اگر شما در نیچی مثل فروش موبایل ، لپ تاپ یا تجهیزات جانبی کامپیوتر بتونید رتبه بگیرید خواهید دید که فروش های نامحدودی از طریق سایت شما انجام خواهد شد.

تا کنون تعداد ۱,۱۲۹,۷۲۳ خرید از طریق لینک های افیلیتی دیجی کالا انجام شده است و دیجی کالا تا به امروز مبلغ ۹,۵۳۲,۲۴۶,۲۵۱ بعنوان کمیسیون پرداخت کرده است .

پیشنهاد می کنم برای اطلاع از تعرفه کمیسیون های همکاری در فروش دیجی کالا مقاله مبالغ کمیسیون همکاری در فروش دیجی کالا را مطالعه نمایید.اضافه شدن دیجی کالا به سیستم همکاری در فروش دیجی کالا
همانطور که می دانیم دیجی استایل یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه مد و لباس می باشد. جدیدا این فروشگاه اینترنتی نیز در پنل همکاری در فروش دیجی کالا دیده می شود. یعنی شما می توانید علاوه بر معرفی و فروش محصولات دیجی کالا ، از طریق فروش محصولات دیجی استایل هم کسب درآمد کنید.

روش کار با دیجی‌استایل در این سیستم، هیچ تفاوتی با دیجی‌کالا ندارد. تمام مراحل به همان شکل انجام می‌شود، از ثبت‌نام در سایت و فعال‌سازی حساب گرفته، تا دریافت لینک و کد و نحوه‌ی به اشتراک گذاری آن‌ها.

بعضی محصولات این دو سایت هم‌پوشانی دارند. به این ترتیب می‌توانید برخی از محصولات مورد نظر خود در سایت دیجی‌استایل را در دیجی‌کالا هم مشاهده کنید. با این حال، فعال شدن رسمی سایت دیجی‌استایل در این سیستم، کار انتخاب و معرفی محصولاتی با تنوع بیشتر را برای همکاران فروش فراهم کرده است.

به طور کلی، سیستم کسب درآمد دیجی‌کالا با فعال‌سازی دیجی استایل هیچ پیچیدگی خاصی پیدا نکرده، و صرفا میزان تنوع محصولات و فرصت‌های کسب درآمد برای همکاران فروش افزایش پیدا کرده است. کمیسیون های همکاری در فروش دیجی استایل به شرح جدول زیر می باشد.دسته بندی محصول کمیسیون پرداختی
صنایع دستی ۹ درصد
مد و پوشاک زنانه ۸ درصد
مد و پوشاک مردانه ۱۰ درصد
مد و پوشاک بچه گانه ۸ درصد
زیور آلات ۶ درصد
لوازم بهداشتی ۸ درصد
اکسسوری لوازم شخصی ۹ درصد
پالتو زنانه ۸ درصد


کوکی های ۱۵ روزه سیستم همکاری در فروش دیجی کالا
یکی از بزرگترین مزایایی که سیستم همکاری در فروش دیجی کالا دارد این است که کوکی ها را تا ۱۵ روز نگهداری می کند. یعنی اینکه هر کاربری از طریق یکی از لینک های همکاری در فروش شما وارد دیجی کالا شود و همانروز خرید نکند ، تا ۱۵ روز بعد از مجددا وارد دیجی کالا شود و خریدی انجام دهد کمیسیون آن خرید برای شما خواهد بود.

البته توجه کنید که در این ۱۵ روز نباید این کاربر روی لینک همکاری در فروش سایت دیگری کلیک کند . اگه این کار را انجام دهد و خرید داشته باشد کمیسیون آن خرید برای صاحب آن لینک همکاری در فروش می باشد.

نکته بعدی در این خصوص این است که مثلا کاربری روی لینک همکاری در فروش خرید لپ تاپ کلیک می کند و وارد دیجی کالا می شود. حال این کاربر هر خریدی دیگر که انجام دهد چه آن لپ تاپ را بخرد یا نخرد ، کمیسیون آن محصولات برای شما خواهد بود.

جالب است بدانید سایت آمازون که بزرگترین سیستم همکاری در فروش دنیا را دارد کوکی ها را فقط تا ۲۴ ساعت نگهداری می کند.

تا الان ما مزایای سیستم همکاری در فروش دیجی کالا را بررسی کردیم. ولی این سیستم مانند هر سیستم دیگری کمی و کاستی هایی نیز دارد. از معایب این سیستم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

حداکثر پرداختی کمیسیون به بازاریاب برای هر محصول ۲۰۰ هزار تومان است. این یعنی مثلا اگر یک کالای ۱۰ میلیونی فروختید که پورسانت آن بیش از ۲۰۰ هزار تومان شد ، فقط ۲۰۰ هزار تومان به عنوان پورسانت آن محصول برای شما در نظر می گیرد.
پرداخت پورسانت همکاری در فروش بعد از ۴۰ روز از درخواست تسویه
۲۰ درصد از مبلغ تسویه برای مالیات و بیمه کسر می گردد
سخن پایانی

در این مقاله ما با بررسی مزایای افیلیت دیجی کالا مشخص کردیم که چرا دیجی کالا بهترین سیستم همکاری در فروش ایران را دارد . درست است که این سیستم معایبی دارد ولی در حال حاضر برای همکاری در فروش در ایران هیچ گزینه ای دیگر وجود ندارد.

وقتی سایت خود را راه اندازی کردید و در گوگل به رتبه های خوب رسید می توانید علاوه بر کسب درآمد از همکاری در فروش دیجی کالا از طریق گرفتن تبلیغات بنری ، رپورتاژ آگهی و تبلیغات کلیکی نیز درآمد زایی داشته باشد.

پس اگر روزی سیستم همکاری در فروش دیجی کالا کلا جمع آوری شود باز هم شما می توانید به کسب و کار خود ادامه دهید و کسب درآمد از اینترنت برای شما قطع نخواهد شد.
 

aylarma

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
4/30/22
نوشته‌ها
17
پسندها
2
امتیازها
3
سلام متن شما خوب بود
اگر می خواهی در اینستاگرام فعالیت کنی و کسب و کار بهتری داشته باشی وبه درامد دلخواه خودت برسی سایت دیجی فالوور بهت کمک میکنه با خرید فالوور واقعی و مقرون به صرفه با تحویل فوری دنبال کننده خود را ارتقا دهید و به طور طبیعی جذب فالوور کنی

digi-follower.com
 

aynazmasomi

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
4/28/22
نوشته‌ها
5
پسندها
2
امتیازها
3
سلام متن شما خوب بود
اگر می خواهی در اینستاگرام فعالیت کنی و کسب و کار بهتری داشته باشی وبه درامد دلخواه خودت برسی سایت دیجی فالوور بهت کمک میکنه با خرید فالوور واقعی و مقرون به صرفه با تحویل فوری دنبال کننده خود را ارتقا دهید و به طور طبیعی جذب فالوور کنی

digi-follower.com
aylarmaبله خیلی سایت خوبیه دمش گرم همیشه انتخابم دیجی فالوور بود
 
ارسال کننده موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
H آیا خرید فالوور، رشد کسب و کار در اینستاگرام را به دنبال دارد؟ گفتگوی آزاد 0
M ترفند های طلایی خرید فالوور ایرانی واقعی برای کسب و کار های موفق گفتگوی آزاد 0
M خرید فالوور نقطه شروع یک کسب و کار موفق گفتگوی آزاد 0
WALKER دانلود Andaman - Creative & Business WordPress Theme v1.1.2 قالب خلاقانه کسب و کار وردپرس قالب های وردپرس 2
WALKER دانلود uDesign - Responsive WordPress Theme v3.4.8 قالب کسب و کار واکنشگرا وردپرس قالب های وردپرس 11
WALKER دانلود قالب وردپرس کسب و کار حقوقی Forstron - Legal Business WordPress Theme v1.9.3 قالب های وردپرس 3
WALKER دانلود قالب وردپرس کسب و کار چند منظوره Opus Business - Multipurpose Business WordPress Theme v1.7 قالب های وردپرس 0
WALKER دانلود قالب شرکتی و کسب و کار Tom & Jerry - A WordPress Law and Business Theme v1.1.1 قالب های وردپرس 0
WALKER دانلود قالب وردپرس کسب و کار FLAP - Business WordPress Theme v1.4.1 قالب های وردپرس 1
WALKER قالب وردپرس کسب و کار شرکتی Primax Corporate Business WordPress Theme v1.2 قالب های وردپرس 0
aylarma کسب درآمد از همکاری در فروش اینستاگرام گفتگوی آزاد 0
M یک شروع قوی برای صاحبان کسب و کاران اینترنتی گفتگوی آزاد 0
J آیا داشتن وب سایت برای کسب و کارها ضروری است ؟ گفتگوی آزاد 1
arezoshomali کسب درآمد با اپلیکیشن موبایل چگونه است؟ نرم افزارهای اندروید 0
WALKER دانلود Lenze - Portfolio Photography WordPress Theme v1.2 پوسته نمونه کار عکاسی وردپرس قالب های وردپرس 0
WALKER آموزش رفع خطای می‌خواهید ‌این کار را انجام دهید؟ در وردپرس آموزشهای وردپرس 0
WALKER دانلود WP Media Boxes Portfolio - Responsive Wordpress Grid Plugin v1.4.5 افزونه نمایش نمونه کار در وردپرس افزونه های وردپرس 7
WALKER آموزش آموزش کار با افزونه Polylang آموزشهای وردپرس 0
WALKER آموزش آموزش کار با افزونه WP Speed of Light آموزشهای وردپرس 0
WALKER دانلود قالب نمونه کار و چند منظوره وردپرس Norebro - Creative Portfolio Theme for Multipurpose Usage v1.5.1 قالب های وردپرس 13
WALKER دانلود قالب نمونه کار برای وردپرس cvCard WP - Responsive vCard WordPress Theme v1.4.3 قالب های وردپرس 5
WALKER دانلود قالب رزومه و نمونه کار ShiftCV - Blog \ Resume \ Portfolio \ WordPress v3.0.3 برای وردپرس قالب های وردپرس 2
WALKER آموزش آموزش کار با افزونه Social Auto Poster – ارسال مطالب سایت به اینستاگرام آموزشهای وردپرس 0
masoudfn درگاه پرداخت اینترنتی وردپرس وردپرس 0
Queen قطعی اینترنت روی سئو وبگاه‌های اینترنتی چه تاثیری گذاشت؟ اخبار 3
sslri نرم افزار انجام خودکار کارهای اینترنتی با نرم افزار iMacros درخواست و دانلود نرم افزار 0
Magical دانلود Adguard Content Blocker 2.2.6 - برنامه حذف تبلیغات اینترنتی برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0

موضوعات مشابه

بالا