تاپیک جامع بحث و گفتگو در مورد سرویس های ارائه دهنده ی اینترنت

• شروع کننده موضوع SHINER
  • تاریخ شروع

SHINER

کاربر افتخاری
6/18/19
26
81
18
3330

با سلام
در این تاپیک میتوانید بحث و گفتگو و مشورت در مورد سرویس ارائه دهنده ی اینترنت بپردازید
🌺

× ارسال هر گونه پست بایستی با احترام ب نظرات بقیه باشد ب دور از توهین و تمسخر و تعصب !

Markettts

کاربر تایید شده
12/27/18
1
0
0
سلام
دیشب کلا اینترنت من میرفت و میومد مال شما هم همینطور بود ؟ نت مخابرات دارم استان تهران

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
10/3/18
317
976
167
25
UK
سلام
دیشب کلا اینترنت من میرفت و میومد مال شما هم همینطور بود ؟ نت مخابرات دارم استان تهران
درود
نت کل کشور دیشب کلا مشکل داشت ، طبق گفته مسئولین برمیگرده به مشکل ارتباط توی اروپا که اینترنت قطع بوده از سمت اونا

CIAHAT

مدیر بخش
6/5/19
14
50
13
سلام دوستان
من برای مصرف اینترنت هم سرعت بالا نیاز دارم برای بازی آنلاین هم حجم بالا برای دانلود چون هارد خالیه کلا :rolleyes: ولی مشکل اساسی اینه خط خونه بیشتر از 4Mbps ساپورت نمیکنه! اول خواستم TD-LTE بگیرم ولی قیمتارو دیدم تصمیمم عوض شد: | تصمیم گرفتم برای بازی آنلاین بسته همراهی همراه اول بگیرم 20گیگ ماهی 21هزار تومن (روزی بین 500-800 مگ مصرف دارم) و برای دانلود بسته های نامحدود رو بگیرم که شبی 2.500تومنه و یک زمانی میشه باهاش 30گیگ دانلود کرد (سقف منصفانه ...). بعبارتی گیگی حدود 800تومن که خوبه
برای وبگردی هم مصرف آن چنانی ندارم دیگه آدم سابق نیستم سایتی باز نمیکنم😐
نظری پیشنهادی اگه دارید ممنون میشم بدید : )

• پسندیدن
واکنش ها Admin و WALKER

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
10/3/18
317
976
167
25
UK
سلام دوستان
من برای مصرف اینترنت هم سرعت بالا نیاز دارم برای بازی آنلاین هم حجم بالا برای دانلود چون هارد خالیه کلا :rolleyes: ولی مشکل اساسی اینه خط خونه بیشتر از 4Mbps ساپورت نمیکنه! اول خواستم TD-LTE بگیرم ولی قیمتارو دیدم تصمیمم عوض شد: | تصمیم گرفتم برای بازی آنلاین بسته همراهی همراه اول بگیرم 20گیگ ماهی 21هزار تومن (روزی بین 500-800 مگ مصرف دارم) و برای دانلود بسته های نامحدود رو بگیرم که شبی 2.500تومنه و یک زمانی میشه باهاش 30گیگ دانلود کرد (سقف منصفانه ...). بعبارتی گیگی حدود 800تومن که خوبه
سلام
چرا سرویس وایرلس نمیگیرید
الان خیلی از سرویس دهنده ها رادیو امانی میدن ، یعنی تا وقتی مشترکشون هستی رادیو رایگان بهت میدن ، پینگ عالی و سرعت بالا هم از مزیت هاش هست ، الان سرویس من اشتراک سه نوع داره طلایی که 1/2 هست یعنی 128 بگیری 64 تا فیکس دانلودت میشه ، نقره ای 1/4 هست و اشتراک برنزی 1/8 هست ، سرعتاش عالی و پینگ به سرورهای داخلی یا 0 و یا 1 میشه ، تا این حد عالیه

• جذاب بود
واکنش ها WALKER و CIAHAT

CIAHAT

مدیر بخش
6/5/19
14
50
13
هزینشم مهمه برام ... اگه حجم بالایی داشته باشه تا 1تومنم میتونم هزینه کنم ولی بیشترش نه ! سرویس دهنتون چیه ؟!
پ.ن : سیستم نقل قول پیچیده بود نشد بگیرم:unsure:@Admin

• پسندیدن
واکنش ها WALKER و Admin

Admin

Angel Style
مدیر کل سایت
10/3/18
317
976
167
25
UK
هزینشم مهمه برام ... اگه حجم بالایی داشته باشه تا 1تومنم میتونم هزینه کنم ولی بیشترش نه ! سرویس دهنتون چیه ؟!
پ.ن : سیستم نقل قول پیچیده بود نشد بگیرم:unsure:@Admin
سرویس دهنده خوب زیاد داریم برای من ندا گستر هست ، الان اکثر شرکت ها میدن وایرلس ولی باید باهاشون تماس بگیری ببینی توی منطقه شما دکل دارن یا نه این مهمه اول

• جذاب بود
  • پسندیدن
واکنش ها WALKER و CIAHAT

CIAHAT

مدیر بخش
6/5/19
14
50
13
سرویس دهنده خوب زیاد داریم برای من ندا گستر هست ، الان اکثر شرکت ها میدن وایرلس ولی باید باهاشون تماس بگیری ببینی توی منطقه شما دکل دارن یا نه این مهمه اول
مشکل دقیقا همینه چون شهرستانم و خیلی بعیده همچین چیزی ... برای همینم هزینش خیلی بالاست

• پسندیدن
واکنش ها Admin

Parham

کاربر تایید شده
5/23/19
4
6
3
تهران
سلام دوستان
درود،

شما می توانید اگر شاتل سرویس دهی دارد . سرویس شاتل تهیه کنید و بسته شبانه رایگان را بر روی سرویس فعال و درخواست فعال سازی پروفایل گیم را هم بدهید.

• پسندیدن
واکنش ها Admin و CIAHAT

CIAHAT

مدیر بخش
6/5/19
14
50
13
درود،

شما می توانید اگر شاتل سرویس دهی دارد . سرویس شاتل تهیه کنید و بسته شبانه رایگان را بر روی سرویس فعال و درخواست فعال سازی پروفایل گیم را هم بدهید.
متاسفانه اینطور نیست. فردا بیشتر پیگیری میکنم ببینم این منطقه چطوریاست

• پسندیدن
واکنش ها Admin

Parham

کاربر تایید شده
5/23/19
4
6
3
تهران
  • پسندیدن
واکنش ها Admin و CIAHAT

CIAHAT

مدیر بخش
6/5/19
14
50
13
درود،

کدام قسمت را می فرمایید به این صورت نیست ؟

اطلاعات سرویس های شاتل در صفحه زیر قابل مشاهده است :

قیمت سرویس‌ها و تجهیزات
برای اینترنت بی سیم فکر کردم میگید. خط خونه کیفیتش خیلی پایینه. پارسال سرویس 16مگ داشتم ولی ماکزیمم 6Mbps نمیشد بیشتر تنظیم بشه و قطعی داشت. پینگ هم که 100به بالا بود

• پسندیدن
واکنش ها Admin و Parham

Parham

کاربر تایید شده
5/23/19
4
6
3
تهران
برای اینترنت بی سیم فکر کردم میگید. خط خونه کیفیتش خیلی پایینه. پارسال سرویس 16مگ داشتم ولی ماکزیمم 6Mbps نمیشد بیشتر تنظیم بشه و قطعی داشت. پینگ هم که 100به بالا بود
درود،

تست از سرخط ورودی مخابرات گرفتید ؟ اگر از ورودی مخابرات مشکلی نباشد با تعویض سیم کشی داخلی مشکل رفع می شود.

CIAHAT

مدیر بخش
6/5/19
14
50
13
درود،

تست از سرخط ورودی مخابرات گرفتید ؟ اگر از ورودی مخابرات مشکلی نباشد با تعویض سیم کشی داخلی مشکل رفع می شود.
منظورتون ورودی خط به خونست ؟! بله پارسال کلا مودم رو همون پریزی که ورودی به خونست وصل کردم. وسایل روی خط رو هم کاملا جمع میکردم نهایتا روی 6مگ پایدار بود. اگه تلفن هارو وصل میکردم میومد روی 4مگ
بنظرتون مخابرات مراجعه کنم میتونن کاری بکنن !؟

بالا پایین