سوالی دارید؟

شما میتوانید سوال های خود را در انجمن های مرتبط بیان کنید

پاسخ

پاسخ به سوالات و رفع مشکلات شما

تماس با مدیران

برقراری ارتباط با مدیران و پرسش سوالات خود

درخواست شماره مجازی برای تلگرام

i_LOVE_helping

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
0
درود
1) از لحاظ امنیت و حریم خصوصی وضعیت این نرم افزارها چطوریه؟ امن ترین کدام نرم افزار هست؟
2) این شماره ها از کجا می آید و کارکردشان و چگونگی شان را توضیح دهید؟
3) الان بلاخره من 3 تا شماره مجازی میخواهم بهترین راهکار عملیاتی بدون بسته شدن چیه بیشتر روی لپ تاپ کار میکنم؟
4) کسی که روی ویندوز 8 کار میکند چطوری همزمان 4 اکانت را زیر نظر داشته باشد؟(تلگرام خودش چند تا رو مجوز میده)

WALKER

مدیر کل انجمن
امتیاز واکنش
3,532
درود
  1. از لحاظ امنیت که بستگی به نرم افزارش داره ، درحال حاظر نرم افزار com.globalua_231 فقط کار میکنه (امنیتش رو اطلاعی ندارن)
  2. این شماره ها معمولا از سرور شرکت هایی که ارائه میدن تا ببینیم اوکراین باشه ، آمریکا،فرانسه یا ....
  3. درحال حاظر تنها راه موجودی که خودم تست کردم با همین نرم افزار com.globalua_231 هست که میتونید از طریق ایمیل خود شماره رو بگیرید
  4. شما یکبار تلگرام رو که نصب کنید دیگه نیازی به نصب مجدد نیست همون پوشه نصب(Telegram Desktop) رو کپی کنید جای دیگه و نامش رو به مثلا (Telegram Desktop2) تغییر دهید و اکانت جدید رو توش وارد کنید
روش گرفتن شماره هم به این صورت هست
  • نرم افزار رو روی گوشی نصب کنید
  • ایمیل رو وارد کنید بعد کدی ارسال میشه روی ایمیل کد رو وارد میکنید و وارد نرم افزار میشید
  • از قسمت Account settings سپس My number رو مشاهده میکنید که رو به روش شمارتون رو نوشته
  • سپس شماره رو در تلگرام وارد میکنید (+380 کد پیش شماره اوکراین و بقیه اش شماره )
  • منتظر میمونید تا 2 دقیقه تمام بشه سپس از طرف تلگرام با شما تماس گرفته میشه و کد ورود بهتون اعلام میشه(برنامه رو نبندید چون از طریق برنامه تماس حاصل میشه)
موفق باشید

بالا