خوش آمدید به انجمن ای فری

بازدیدکننده گرامی برای دسترسی به تمامی امکانات در انجمن عضو شوید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم ، می توانید موضوعات ایجاد کنید ، پاسخ به موضوعات موجود ارسال کنید ، به اعضای انجمن امتیاز دهید ، اقدام به خرید و فروش کنید ، و موارد دیگر. عضویت، سریع و کاملاً رایگان است ، پس منتظر چی هستی؟

درخواست راهنمایی

اگر نیاز به راهنمایی دارید درخواست خود را ثبت کنید

فروشگاه

قالب و افزونه و محصولات خود را میتوانید اینجا خرید و فروش کنید

دانلود منابع

قالب و افزونه های جدید و بروز را میتوایند از اینجا دانلود کنید

درخواست راهنمایی برای ایجاد بروزرسانی خودکار برای افزونه ها و قالب های ترجمه شده

alirahmani7443

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
29
سلام وقت بخیر
چند وقتی هست که یه سری افزونه های خارجی که توسط بعضی افراد فارسی سازی شده اند رو می بینم که آپدیت خودکار از پیشخوان دارند
نکته ای که هست در حالت عادی این افزونه ها لایسنس دارند و اگر از طریق پیشخوان آپدیت کنیم، لایسنس غیر فعال میشه. اما کاری که این افراد انجام داده اند به شکلی هست که با آپدیت خودکار افزونه به راحتی آپدیت می شه و لایسنس هم غیر فعال نمیشه، حتی اطلاعاتی که توسط افراد داخل افزونه قرار گرفته هم تغییری نمی کنه ( مثلا آدرس سایت خودشون رو به عنوان پشتیبان در اطلاعات این افزونه قرار داده اند که بعد از آپدیت این موارد هم تغییری نمی کنند) نمونه افزونه ای که بخوام مثال بزنم افزونه المنتور پرو هست.

چیزی که خودم فکر می کنم انجام شده اینه که بخش هایی که مربوط به آپدیت خودکار افزونه هست ویرایش شده و به جای این که لینک ارائه کننده اصلی باشه لینک خودشون رو قرار داده اند تا از طریق اون لینک آپدیت انجام بشه.

اگر کسی در این رابطه نظری داره و میدونه چجوری می شه این سیستم رو برای افزونه ها پیاده کرد ممنون می شوم راهنمایی کنه

یه چیزی مثل آپدیت خودکار مارکت های ایرانی هست اما نکته اینه مارکت های ایرانی افزونه ای جداگانه برای احراز هویت کاربر خریدار ایجاد کردند اما این سیستم دیگه نیاز به آپدیت خودکار نداره هر کس که این نسخه از افزونه رو نصب کنه به صورت خودکار امکان آپدیت افزونه از طریق پیشخوان رو داره

ببخشید که طولانی شد
امیدوارم کسی اینجا بتونه راهنمایی کنه و راهکاری ارائه کنه

بازم ممنون از همه استاید و دوستان

mohammed

کاربر افتخاری
امتیاز واکنش
5
چیزی که خودم فکر می کنم انجام شده اینه که بخش هایی که مربوط به آپدیت خودکار افزونه هست ویرایش شده و به جای این که لینک ارائه کننده اصلی باشه لینک خودشون رو قرار داده اند تا از طریق اون لینک آپدیت انجام بشه.
سلام دوست عزیزم
دقیقا کاری که خودتون گفتید انجام میدن
میان اطلاعات سازنده اصلی رو حذف و لینک و اطلاعات خودشون رو قرار میدن

موفق باشی

alirahmani7443

کاربر تایید شده
امتیاز واکنش
29
سلام مجدد به همه دوستان
برای این موضوعی که مطرح کردم (آپدیت خودکار افزونه ها) بعد از سرچ های زیاد به یه سایتی رسیدم که در مورد یه افزونه توضیح میده
ممنون می شوم اگر کسی در مورد این افزونه و سایت اطلاعی داره اعلام کنه
آدرس سایت :

اگر کسی از توضیحات این سایت چیزی متوجه میشه ( در حدی که بتونه راه اندازی کنه) ممنون می شوم راهنمایی کنه بنده رو
ممنون از همه دوستان

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا