خوش آمدید!

برای دریافت آخرین بروزرسانی‌های افزونه، استایل و ... نیازمند ثبت‌نام در انجمن می‌باشید تا با ما بروز بمانید!

ثبت نام!
قالب های زنفورو

afshin171

کاربر افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
3/25/20
پسندها
21
امتیازها
8
سلام وقت بخیر
میخوام فایل دانلود کنم ارور میده
FGRFGR.JPG

WALKER

مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/13/18
پسندها
5,578
امتیازها
113
آنتی ویروس
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: afshin171

lordmehdi

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
1/22/20
پسندها
9
امتیازها
3
سلام و وقت بخیر.
سپاس از زحمات شما و پوسته زیبایی که تدارک دیدید.
بنده این پوسته رو از این سایت تهیه و بر روی سایت خود استفاده نمودم. لطفا تنظیمات بیشتری که خودتان بر روی انجمن afree اعمال کرده اید را نیز قرار دهید. زیرا جایگزینی آیکون ها و برخی موارد بر روی سایت شما بسیار عالی ست اما در پوسته قرار داده شده در سایت وجود ندارد. و از گیرایی و جذبه آن بسیار کاسته شده.
با احترام

lordmehdi

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
1/22/20
پسندها
9
امتیازها
3
سلام و وقت بخیر.
بنده این پوسته رو از این سایت تهیه و بر روی سایت خود استفاده نمودم. لطفا تنظیمات بیشتری که خودتان بر روی انجمن afree اعمال کرده اید را نیز قرار دهید. زیرا جایگزینی آیکون ها و برخی موارد بر روی سایت شما بسیار عالی ست اما در پوسته قرار داده شده در سایت وجود ندارد. و از گیرایی و جذبه آن بسیار کاسته شده.
با احترام
lordmehdiتنظیمات مربوط به فونت را اگر قرار دهید کفایت می کند. برخی موارد از طریق تنظمیات استایل حل شده اما نام فونت ها و تنظیمات صفحه فونت را اگر بیان کنید سپاسگزار خواهم بود.
فونت های قرار داده شده برای رابط کاربری، انجمن، فونت کدها

همچنین یک مورد دیگر در خصوص نمایش تعداد موضوع ها
چرا تعداد موضوع ها در کادر مربوط به خود نمایش داده نمی شود؟:unsure:
در تصویر زیر مشخص است که نمایش 3 موضوع بر روی عنوان انجمن (سایر) قرار گرفته!
sdfsdgsds.png

WALKER

مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/13/18
پسندها
5,578
امتیازها
113
آنتی ویروس
سلام و وقت بخیر.
با احترام
lordmehdi
تنظیمات مربوط به فونت را اگر قرار دهید کفایت می کند. برخی موارد از طریق تنظمیات استایل حل شده اما نام فونت ها و تنظیمات صفحه فونت را اگر بیان کنید سپاسگزار خواهم بود.
فونت های قرار داده شده برای رابط کاربری، انجمن، فونت کدها

همچنین یک مورد دیگر در خصوص نمایش تعداد موضوع ها
چرا تعداد موضوع ها در کادر مربوط به خود نمایش داده نمی شود؟:unsure:
در تصویر زیر مشخص است که نمایش 3 موضوع بر روی عنوان انجمن (سایر) قرار گرفته!
مشاهده فایل‌پیوست 5865
درود عزیز خیلی مچکر از شما و تشکر بابت اعتمادتون من فایل xml استایل ای فری برو براتون خصوصی ارسال میکنم
و اما درباره فونت این فایل زیپ رو در روت انجمن خودتون آپلود و ازحالت فشرده خارج کنید

پیوست‌ها

• font.zip
    173.1 کیلوبایت · بازدیدها: 61

lordmehdi

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
1/22/20
پسندها
9
امتیازها
3
درود عزیز خیلی مچکر از شما و تشکر بابت اعتمادتون من فایل xml استایل ای فری برو براتون خصوصی ارسال میکنم
و اما درباره فونت این فایل زیپ رو در روت انجمن خودتون آپلود و ازحالت فشرده خارج کنید
WALKERسپاس بسیار
مسیردهی به پوشه font از کدام قسمت قابل انجام است؟
نه در root و نه در زیر شاخه style نتوانستم فایل های فونت را استفاده کنم!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: WALKER

WALKER

مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/13/18
پسندها
5,578
امتیازها
113
آنتی ویروس
سپاس بسیار
مسیردهی به پوشه font از کدام قسمت قابل انجام است؟
نه در root و نه در زیر شاخه style نتوانستم فایل های فونت را استفاده کنم!
lordmehdiخواهش میکنم
فایل راهنما رو براتون پیوست میکنم

پیوست‌ها

• help.txt
    629 بایت · بازدیدها: 53

lordmehdi

کاربر تایید شده
تاریخ ثبت‌نام
1/22/20
پسندها
9
امتیازها
3
درود
نمیدونم چرا هرچقدر تلاش میکنم آخرین سوالم باشه، نمیشه ☹
ببخشید
میشه لطف کنید و راهنمایی بفرمائید Node Icon مربوط به این پوسته چجوری تغییر داده میشه؟ آیکون های مربوط به Font Awesome رو پیدا نمیکنم تو تنظیمات این پوسته. البته بخش با عنوان XenTR_nodeList داره اما توش چیز خاصی پیدا نکردم. اما نمیدونم چجوری میشه برای هر انجمن رو جدا تغییر داد. البته بزرگواری فرمودید و افزونه Node Icon رو در بخش منابع قرار دادید. با این افزونه تونستم آیکون رو تو تنظیمات پنل ادمین (مدیر کل) تغییر بدم و مشخصه. اما تو خود انجمن این تغییر اعمال نمیشه. انگاری یه چیزی تو خود پوسته باید تغییر بکنه!؟ :unsure:
مثلا الان تو خود این انجمن Afree به زیبایی این مورد پیاده سازی شده.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: WALKER

WALKER

مدیر کل انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/13/18
پسندها
5,578
امتیازها
113
آنتی ویروس
درود
نمیدونم چرا هرچقدر تلاش میکنم آخرین سوالم باشه، نمیشه ☹
ببخشید
میشه لطف کنید و راهنمایی بفرمائید Node Icon مربوط به این پوسته چجوری تغییر داده میشه؟ آیکون های مربوط به Font Awesome رو پیدا نمیکنم تو تنظیمات این پوسته. البته بخش با عنوان XenTR_nodeList داره اما توش چیز خاصی پیدا نکردم. اما نمیدونم چجوری میشه برای هر انجمن رو جدا تغییر داد. البته بزرگواری فرمودید و افزونه Node Icon رو در بخش منابع قرار دادید. با این افزونه تونستم آیکون رو تو تنظیمات پنل ادمین (مدیر کل) تغییر بدم و مشخصه. اما تو خود انجمن این تغییر اعمال نمیشه. انگاری یه چیزی تو خود پوسته باید تغییر بکنه!؟ :unsure:
مثلا الان تو خود این انجمن Afree به زیبایی این مورد پیاده سازی شده.
lordmehdiدرود مهدی جان
درمورد این استایل هر سوالی داشتید در خدمتم
درمود آیکون باید بگم نیاز به هیچ افزونه ای نیست و میتونید با این کد برای انجمن هاتون آیکون قرار بدید

کد:
.node--id28 .node-icon i::before { content: "\f3c9" !important; }

بجای id28 آیدی انجمن
بجای \f3c9 کد آیکون Fontawesome مورد نظر رو قرار بدید

لطفا آدرس انجمن خودتون رو در پروفایلتون قرار بدید
سوالی بود در خدمتم، موفق یاشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: lordmehdi
ارسال کننده موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
D بهم ریختگی قالب Exclusive پشتیبانی زنفورو 0
WALKER قالب One UI Light قالب های زنفورو 0
WALKER قالب Innovate Light قالب های زنفورو 0
WALKER قالب Elegant Light قالب های زنفورو 0
WALKER قالب iCode Light قالب های زنفورو 0
WALKER قالب Nubia Light قالب های زنفورو 2
WALKER آموزش آموزش فعال سازی تم Light ویندوز 10 آموزش های سیستم عامل ویندوز 0
WALKER آموزش آموزش کار با افزونه WP Speed of Light آموزشهای وردپرس 0
WALKER دانلود افزونه افزایش سرعت وردپرس WP Speed of Light v2.6.4 – Speed Up WordPress Pro افزونه های وردپرس 5
WALKER افزونه [TC] Paid Resources افزونه های زنفورو 2
WALKER دانلود افزونه WP Job Manager WC Paid Listings Add-on v2.8.3 افزونه های وردپرس 2
WALKER دانلود افزونه WP Job Manager Simple Paid Listings Add-on v1.4.1 افزونه های وردپرس 3
Magical اندروید دانلود Music Avee Player Pro / Paid Music Player 1.0 - نرم افزار موزیک پلیر کم حجم آوی برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود Look Up - A Pop Up Dictionary Pro 2.0.0 - نرم افزار دیکشنری برای اندروید + Paid نرم افزارهای اندروید 0
Magical دانلود App lock - Fingerprint password Pro (Paid no ads) 1.1 - نرم افزار ابزار قفل حرفه ای برنامه و فایل برای اندروید نرم افزارهای اندروید 0