جدیدترین ارسال های پروفایل

سلام:

ندا جان...

تولدت مبارک ..❤

امیدوارم که همیشه شاد و پیروز و سربلند باشی....

بهترین هارو برات آرزو میکنم....

❤🌹
  • جذاب بود
واکنش ها Admin
Admin
Admin
سلام فرشاد جان
مرسی عزیز دل ، امیدوارم تولدت جبران کنم ،
امیدوارم یه سال خوبی کنار همدیگه داشته باشیم
چرا مطلب اموشی مفید ک واسه tor گذاشتم حذف شد؟
Admin
Admin
سلام ، این مطالب ک توی این زمینه هستن نمیشه بمونن چون بهمون اعلام کردن که چنین محتواهایی باید حذف بشه
  • پسندیدن
واکنش ها PESAR
جل الخالق ، زنده ای ؟ :|
WALKER
WALKER
دوشیزه مریم شما دیگه چرا شما که سن و سالی ازت گذشته باید به فکر خودت باشی نه جوونا
WALKER
WALKER
البته ناگفته نماند ما تو فکر این بودیم رفتید زیارت اهل قبور
Ajab bahal shode engar mehmooonie :love:
  • پسندیدن
واکنش ها WALKER
WALKER
WALKER
قربونت عزیزم لطف داری ❤
ادویه چ ربطی ب این انجمن داره اخه :|
کاربرا متن هایی میذارناااا
ادویه ها از قسمت های مختلف گیاهان همچون ریشه، دانه و میوه گرفته می شوند و به منظور طعم دهی و رنگ دهی در غذاها و نوشیدنی ها استفاده می شوند.
معروف ترین و گران ترین ادویه در دنیا زعفران است که از گلی از تیره ی زنبقیان به دست می آید.
به دلیل قیمت بسیار بالای زعفران به آن طلای سرخ نیز گفته می‌شود.
این گیاه گرم و خشک خواص پزشکی بسیاری از جمله کنترل دیابت و درمان بیماری های اعصاب دارد و مهمترین ویژگی آن در کنار عطر و بوی عالی، تاثیر بر علائم افسردگی است. همچنین در طب سنتی از زعفران به عنوان تقویت کننده معده و برای از بین بردن نفخ شکم و تسهیل درهضم غذا استفاده می شود. بهترین نوع این ادویه در مزارع زعفران ایران کشت و تولید می گردد.
با سلام
اقا اهمال یعنی چی ؟؟؟
من توو فرهنگ لغت زدم اینو اورد
هلم گفتن کسی را.

در فکر این جمله شما در حال تامل هستم
حالا باز لازم بود اهلام کنید.
من میخواهم از یک قالب ارسال شده از طرف شما (Rehub) استفاده کنم و نمیخواهم نسخه نال شده باشد. این قالب را چند فروشنده در ایران میفروشند ولی من فکر میکنم یا نسخه نال شده میفروشند یا مثلاً در راست چین که فروخته شده فروشنده ساپورت نمیکند. اما سئوال اصلی این است که شما چرا قالبی که خودتان خریداری کرده اید رایگان برای دانلود قرار میدهید؟؟؟؟؟
  • پسندیدن
واکنش ها ColoR
WALKER
WALKER
با سلام خدمت شما، باعث افتخاره رضایت مندی شما
ببینید منظور از خریداری شده این هست که قالب ها از تم فارست مستقیم دریافت میشه و بعد برای استفاده عموم بصورت نال شده قرار میگیره.
نال که که معنی بدی نمیده عزیز فقط محدودیت ها نظیر لاینسس و ... رو برمیداره تا براحتی بتونید استفاده کنید
درمورد سایت های ایرانی هم بگم اونا هم همین نسخه های نال شده رو دریفات میکنن و فارسی سازی میکنند و روی اونا لایسنس قرار میدن و به اسم نسخه اصلی میفروشند...
شما هم میتونید با خیال راحت از قالب ها و افزونه هایی که قرار میگیره استفاده کنید
پ.ن تمام حرفه ای هایی که میشناسم از این قالب ها و افزونه ها استفاده میکنند جتی خود همین وبسایت...
موفق باشید
P
papalook
سپاسگزارم. 🌹🌹🌹
  • پسندیدن
واکنش ها WALKER
سلام. روز بخیر و سپاس بایت راه اندازی چنین انجمن عالی و کار راه اندازی. ببخشید خواستم سئوالم را در پیام خصوصی مطرح کنم ولی چون یک سئوال کلی است اینجا مطرح میکنم شاید بدرد دیگران هم بخورد. من داخل پیامها دیدم که فرموده بودید فقط نسخه های خریداری شده برای دانلود قرار میدهید. سئوال من این ایت که این فرمایش شما به این معنی است که فایل های شما نال شده نیستند. آیا این مطلب صحیح است؟ و از خود وندور اصلی تهیه شده اند؟
سلام
ممنون ک اینقد سریع نظرات رو اعمال کردید
کاش اواتار ها رو از حالت مربعی ب صورت عمودی کنید
برا طرز قرارگیری پست ها بهتر باشه فک کنم
با تشکر
🌼
WALKER
WALKER
سلام
خواهش میکنم
والا یک سری متغیر های پیش فرض وجود داره که سایز آواتار مشخصی رو شامل میشن من بصورت دستی کد هارو اعمال کردم سایز اون چیزی که مد نظر بود درست نشد مجبور شدم متغیر قرار بدم.
سلام:

مهدی جان...

ارادت داداش....

❤ ❤ ❤
CIAHAT
CIAHAT
سلام فرشاد عزیز.
نوکرم همچنین
خیلی خوشحالم که میبینمت اینجا. موفق باشی انشالله
ROCKY
ROCKY
فدات مهدی جان... ❤ 🌹